6. 4. svátek má Vendula




V příbramské ubytovně se ozvala detonace a začalo hořet. Sedm osob museli záchranáři evakuovat

NEPŘEHLÉDNĚTE
25. září 2021   (16:17)
foto, video: pribram.cz/Jakub Pečenka

Na místě zasahovaly tři hasičské jednotky.


Záchranné složky vyjížděly v sobotu odpoledne do Mariánské ulice v Příbrami. Z dosud nezjištěných příčin se v jedné z ubytoven ozvala detonace a začalo hořet. Policisté před příjezdem hasičů evakuovali šest osob, další za pomoci žebříku evakuovali hasiči. Jedna žena (nar. 1969) skončila v péči záchranné služby. Policisté místo zásahu uzavřeli.

Událost byla nahlášena na tísňovou linku v patnáct hodin. „Na místo jsme vyslali tři hasičské jednotky, z Příbrami vyjela i výšková technika,“ řekla pribram.cz mluvčí hasičů Tereza Fliegerová.
Před příjezdem hasičů policisté vyvedli šest osob. Na místě vzniklo podezření, že se uvnitř nachází další z obyvatel. „Do jedné bytové jednotky jsme vstoupili násilným způsobem. Bylo zjištěno, že se zde nachází žena, kterou jsme vzhledem k zakouřeným prostorám evakuovali za pomoci žebříku,“ dodala Fliegerová.

Podle policejního mluvčího Pavla Truxy je příčina události v šetření. Výši škody na místě zjišťuje vyšetřovatel hasičů.
foto, video: Čtenářka Veronika/se souhlasem

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Případ, který nejednou rozvířil dění na Příbramsku, má další pokračování. O jízdě … AKTUÁLNĚ Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Velikonoční víkend v Rožmitále pod Třemšínem doslova ožil vodáckou tradicí. V sobotu … FOTOGALERIE Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Místa na letních táborech ve Středočeském kraji se postupně zaplňují, některé … Lucie Bílá se vdala na Svaté Hoře. Vybrala si místo, kde si své „ano“ říkají generace Příbramáků Lucie Bílá se vdala na Svaté Hoře. Vybrala si místo, kde si své „ano“ říkají generace Příbramáků Zpěvačka Lucie Bílá prožila jeden z nejdůležitějších dnů svého života právě v … LIFESTYLE Zduchovice: Požár staré slámy potřetí a vyjela už i těžká technika Zduchovice: Požár staré slámy potřetí a vyjela už i těžká technika ZDUCHOVICE – Situace na hnojišti se starou slámou v obci Zduchovice se opět vyhrotila. … AKTUALIZOVÁNO Baník znovu bojoval, ale Prostějov byl efektivnější. Série je na hraně, Příbram věří v návrat domů Baník znovu bojoval, ale Prostějov byl efektivnější. Série je na hraně, Příbram věří v návrat domů Příbram padla v Prostějově 2:5 a v semifinálové sérii 2. ligy prohrává 0:3 na zápasy. … SPORT Jaro odemyká petrklíč, ale který z nich to je? Jaro odemyká petrklíč, ale který z nich to je? Jaro je tady a s ním se v přírodě postupně probouzí jedna květina za druhou. Mezi nimi … PŘÍRODA „Lucerna je splněný sen.“ Pudilová jde do ringu a Příbram jí drží palce „Lucerna je splněný sen.“ Pudilová jde do ringu a Příbram jí drží palce Příbramská rodačka a nejznámější česká MMA zápasnice Lucie Pudilová se chystá na další … SPORT Syntetická DNA ochrání vaše kolo. Městská policie Příbram spouští značení zdarma Syntetická DNA ochrání vaše kolo. Městská policie Příbram spouští značení zdarma S příchodem jara přichází i příležitost lépe ochránit svůj majetek. Městská policie … NEPŘEHLÉDNĚTE
Beránek utekl z formy? Vajíčko prasklo? Sem s tím! Příbram vyhlašuje velikonoční výzvu Beránek utekl z formy? Vajíčko prasklo? Sem s tím! Příbram vyhlašuje velikonoční výzvu Velikonoce jsou od toho, aby byly veselé — a někdy je ta největší zábava právě v tom, … VELIKONOCE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz