V Příbrami začíná sezona farmářských trhů
14. března 2023 (16:32)
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
Od soboty 18. března až do 16. prosince se budou každou první a třetí sobotu v měsíci konat na Dvořákově nábřeží farmářské trhy.
Dvořákovo nábřeží se v sobotu 18. března po zimní přestávce opět zaplní trhovci, kteří přijedou své produkty prodávat na příbramské farmářské trhy. Stejně jako v minulých letech se budou trhy konat pravidelně první a třetí sobotu v měsíci, vždy od 8 do 12 hodin.
„Trhy nejsou pouze o nakupování, ale také o setkávání. Pro letošní rok kolegové ze živnostenského úřadu připravují také zpestření akce, a to tvořivými dílničkami. Ty první se uskuteční při dubnových trzích, které vycházejí na sobotu prvního. Plést se budou pomlázky a chybět nebude zdobení kraslic. Osobně se na farmářské trhy velice těším,“ říká starosta Jan Konvalinka.
Pořadatelé farmářských trhů, stejně jako zákazníci, jistě rádi uvítají nové prodejce. Pokud máte co nabídnout – jste výrobci, pěstitelé, chovatelé, a máte zájem prodávat své originální produkty, přebytky úrody a výpěstky na farmářských trzích, stačí zaslat svoji nabídku na e-mailovou adresu trhy@pribram.eu. Preferovány jsou kvalitní, místní potraviny od přímých pěstitelů, chovatelů a zpracovatelů či originální rukodělné výrobky.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: MěÚ Příbram
autor: Eva Švehlová
Související
•Svatá Hora vystavuje snímky z Kyjeva, přinášejí svědectví z 8. března 2022
•Slepice Pepice, zajíček a skřítek. Zažijte Velikonoce v příbramském divadle
•Odcizené předměty stříbrného oltáře svatohorské baziliky mají nahradit duplikáty
Další články
TIPY NA VÍKEND: Od street food festivalu až po parní lokomotivu. Z víkendového programu si vybere opravdu každý.
První srpnový víkend na Příbramsku nabídne opravdu velmi pestrý program. Milovníci …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Středočeští hygienici provedli v dětských táborech 95 kontrol, zjistili 23 závad
Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 95 …
AKTUÁLNĚ
Letecká záchranka v permanenci: Od slapské nehody přes zranění ve Hvožďanech až po ranní střet u Milína
Posádka záchranářského vrtulníku LZS Kryštof 1 zažívá v posledních hodinách mimořádně …
AKTUALIZOVÁNO
Cyklisté na Příbramsku pod lupou II: Když jde o život, pravidla musí ctít hlavně řidiči
Letní sezóna na silnicích Příbramska přináší tradiční napětí mezi řidiči a cyklisty. …
DOPRAVA
Trendy v bydlení pro rok 2026: Domov má být útulný, osobitý a praktický
Trendy v interiérovém designu se letos posouvají směrem k větší útulnosti a …
ZAJÍMAVOSTI
Na tísňových linkách se rozdrnčely telefony: Po nárazu vodního skútru do skály na Slapech vzlétl vrtulník
Operační střediska tísňových linek 158 a 112 přijala dnes po půl druhé odpoledne …
AKTUALIZOVÁNO
Vedra utne v sobotu studená fronta, přijdou i silné bouřky. Po víkendu se horko vrátí
Česko čeká velmi proměnlivý víkend. Pátek přinese vrchol současné vlny veder, kdy …
AKTUÁLNĚ
Pára na rožmitálské železnici nabídne historický vlak, drezínu i historický autobus Robur. Na nádraží bude celodenní program
Milovníci železnice, historie i rodiny s dětmi si přijdou na své v sobotu 1. srpna, …
TIP NA VÝLET
Lboy míří do Příbrami. Klub Peklo se po prázdninách znovu otevře koncertem mladého rappera
Příbramský klub Peklo se po prázdninové pauze znovu otevírá a hned startuje silným …
KULTURA
Pozor na instantní nudle! Inspekce varuje před salmonelou
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) vydala naléhavé varování před …
AKTUÁLNĚ




