27. 1. svátek má Ingrid




V Příbrami v únoru zazpívá i vítězka letošní SuperStar, Tereza Mašková.

5. prosince 2018   (18:15)
V Příbrami v únoru zazpívá i vítězka letošní SuperStar, Tereza Mašková.

Pronikavé oči, růžové vlasy a nezaměnitelný hlas, to vše a ještě mnohem více charakterizuje vítězku pátého ročníku pěvecké soutěže SuperStar, Terezu Annu Maškovou.


Právě tato zpěvačka vystoupí 23.února na galavečeru populární hudby v Příbrami, kde bude zpívat i Marek Ztracený a Karel Gott.

"Vítězkou SuperStar pro rok 2018 se stává ... Tereza Mašková!" Tato věta změnila rodačce z českého Třince z minuty na minutu život. Stala se z ní již v pořadí pátá vítězka dalšího ročníku SuperStar. A kdo je vlastně "Růžová Tereza"?

Terezu si možná pamatujete z talentové soutěže: Česko-Slovensko má talent, kde v pouhých čtrnácti letech okouzlila Lucii Bílou a Jara Slávika svým nezaměnitelným hlasem a neuvěřitelným talentem, hodným světových podií.

Tato talentovaná dívka přišla v pouhých čtyřech letech o otce při těžké autonehodě a nyní žije společně s maminkou a sestrou v Oldřichovicích. I přes tuto osobní tragédii prožila Tereza skvělé dětství plné her a výletů. Již odmalička si přála být zpěvačkou a proto v patnácti letech vedly její první kroky do Prahy, kde začala studovat konzervatoř se zaměřením na muzikál. V současné době studuje populární zpěv na známé Konzervatoři Jaroslava Ježka.

O necelé čtyři roky později si Tereza Mašková plní další svůj sen, vyhrává v mezinárodní pěvecké soutěži World Championships of Performing Arts v Los Angeles, v kategorii muzikál. Účast v této soutěži pomohla Tereze překonat prvotní rozpaky z kamer a nasbírat nové zkušenosti. Tereza se však rozhodla v Americe déle nesetrvat a po vítězství se vrátila zpět do České republiky.

Na počátku letošního roku se Tereza Mašková zúčastnila prvního castingu letošního ročníku SuperStar, kde v prvním kole zaujala porotu nejen svým stylovým vzhledem, ale především dokonalým hlasem, který předvedla v písni Mercy od britské zpěvačky Duffy. Zároveň roztančila i porotu. Kdo by v té době řekl, že se koukáme na budoucí vítězku SuperStar.

Vstupenky na Galavečer populární hudby můžete zakoupit v síti TicketStream.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jitka Doubravová - VDN PROMO
autor: pmr








Další články

Hasiči zasahovali u požáru v Novém Dvoře u Rožmitálu pod Třemšínem Hasiči zasahovali u požáru v Novém Dvoře u Rožmitálu pod Třemšínem V úterý 27. ledna dopoledne vyjížděli hasiči k požáru budovy v Novém Dvoře u Rožmitálu … V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 lůžek pro lidi s demencemi V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 lůžek pro lidi s demencemi V domovech ve Středočeském kraji je téměř 2000 míst pro lidi s demencemi. V krajských … Stavební uzávěra smetena ze stolu. Co teď čeká Fantovu louku Stavební uzávěra smetena ze stolu. Co teď čeká Fantovu louku Rada města Příbrami neschválila vyhlášení stavební uzávěry na Fantově louce. Pro návrh … Politika Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Na Příbramsku znovu sněží, vyšší polohy jsou zasněžené po celý den Odpolední teploty se dnes ve Středočeském kraji a v Praze pohybovaly většinou mezi 3 … Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní soutěž už po šestnácté: zapojit se mohou i mladí milovníci lesa Mezinárodní vědomostní soutěž YPEF (Young People in European Forests – Mladí lidé v … Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Lucie Pudilová je zpět! Ve Stuttgartu ji čeká jeden z nejtěžších soubojů kariéry Po osmiměsíční pauze způsobené zraněním se Lucie Pudilová vrací do OKTAGONU. Česká … Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Nový traktor v Rožmitále nahradil dva starší stroje, které byly v provozu desítky let Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v modernizaci svých provozů. Technické služby … V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V ulici Politických vězňů se střetl osobák s popeláři V pondělí před 9. hodinou ranní se stala dopravní nehoda v Příbrami v ulici … FOTO Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Na Příbramsku hrozí ledovka až do poledne Meteorologové varují, že přes naše území postupuje tlaková níže k severu. V noci …
Vláda chce omezit slevy v obchodech. Řetězce varují: Zdražíme. A zákazníci to pocítí jako první Vláda chce omezit slevy v obchodech. Řetězce varují: Zdražíme. A zákazníci to pocítí jako první Současná vládní koalice zvažuje úpravu pravidel pro slevové akce v supermarketech. … Nepřehlédněte
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz