16. 7. svátek má Luboš




V Příbrami se na přehlídkové molo vydají seniorky a hendikepovaní

16. září 2023   (07:22)
V Příbrami se na přehlídkové molo vydají seniorky a hendikepovaní
foto: spolek Babíkov / se souhlasem

Charitativní módní přehlídka spolku Babíkov se uskuteční dnes od 15.00 v Domě Natura.


Neziskový spolek Babíkov pořádá další neobvyklou módní přehlídku. Na molo v příbramském Domě Natura vyjdou dnes modelky a modelové z řad seniorů a hendikepovaných. „Letos opět spolupracujeme s organizací Alka a se seniory z Babíkova,“ představuje zakladatelka spolku Gabriela Šejbová vystupující, kteří předvedou šaty a oblečení z obchodů Litex, Siva a Salónu Kamila. Akce začíná v 15.00.

V pořadí třetí módní přehlídka má opět charitativní rozměr. Výtěžek putuje na nákup materiálu, ze kterého senioři tvoří výrobky a ty pak předávají dále – dětem a dospělým do nemocnic, do příbramského nízkoprahového centra a dalším potřebným. Letošní novinkou bude tichá aukce. Zájemci budou moci vydražit vystavené obrazy, jejichž autory jsou členové spolku Babíkov.
„Máme velikou radost, že přijde zahrát a zazpívat Jan Jareš,“ jmenuje jeden z bodů programu, koncert slepého klavíristy, Gabriela Šejbová. Dále vystoupí svěřenkyně tanečního studia Elpé, ve fotokoutku bude možné pořídit fotografii na památku i pro sdílení na sociálních sítích. Před začátkem módní přehlídky si prohlédnete výstavu výrobků od klubu Svazu tělesně postižených, která se v Domě Natura koná pod taktovkou Senior Pointu. V ceně vstupenky čeká na každého návštěvníka porce guláše, děti dostanou dárek v podobě časopisu Dráček.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Mníšek pod Brdy se opět zahalí do sváteční atmosféry. Od pátku 17. do neděle 19. … Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Bývalý vápencový lom Alkazar mezi Berounem a Srbskem patří k nejzajímavějším místům v … TIP NA VÝLET Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Léto v Příbrami letos ukazuje, že má fantazii i odvahu. Teploty, které se šplhají k … BLESKOVÁ ZPRÁVA Příbramsko v zajetí nehod: Tři zničená auta během dopoledne, posádky zachránili andělé strážní Příbramsko v zajetí nehod: Tři zničená auta během dopoledne, posádky zachránili andělé strážní Příbramské složky integrovaného záchranného systému mají od samotného rána plné ruce … AKTUÁLNĚ Tropické vedro ukončí v pátek studená fronta s citelným ochlazením Tropické vedro ukončí v pátek studená fronta s citelným ochlazením Česko čeká výrazný zlom v počasí. Příliv velmi teplého a vlhkého vzduchu od jihu … AKTUÁLNĚ Ulice Nádražní je od 16. července zcela uzavřena. Svah je v havarijním stavu, oprava bude technicky náročná Ulice Nádražní je od 16. července zcela uzavřena. Svah je v havarijním stavu, oprava bude technicky náročná Ulice Nádražní v Příbrami je od dneška (16. 7. 2026) zcela uzavřena. Důvodem je … AKTUÁLNĚ 800 dětí, 19 sezon a žádný tlak na výkon. Fotbalová školka Spartaku je příbramský unikát 800 dětí, 19 sezon a žádný tlak na výkon. Fotbalová školka Spartaku je příbramský unikát SK Spartak Příbram otevírá nový ročník fotbalové školky pro děti narozené v letech … SPORT Příbram kropí ulice, aby se ochladily. Vydrží to jen chvíli, říká místostarosta Příbram kropí ulice, aby se ochladily. Vydrží to jen chvíli, říká místostarosta V horkých dnech, kdy teploty v Příbrami stoupají k třiceti stupňům, vyrážejí do ulic … AKTUÁLNĚ Objevte kouzlo studánek: Víte, že existuje národní registr pramenů? Objevte kouzlo studánek: Víte, že existuje národní registr pramenů? Máte rádi chladivou, čistou a pramenitou vodu? Nejčastěji ji vyhledáváme někde na … ZAJÍMAVOSTI
Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Nové filmy přicházejí každý týden. Premiéra střídá premiéru, streamovací služby chrlí … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz