V Příbrami je hlášení závad zase o něco jednodušší, nově to jde i bez aplikace
22. dubna 2025 (11:45)
foto: Ilustrační foto. / pribram.cz
Obyvatelé Příbrami mají nově možnost nahlásit závady ve městě i bez nutnosti používat mobilní aplikaci. Technické služby města totiž představily novinku a tou je online formulář „Oznamuji“, který je dostupný přímo na jejich webových stránkách.
Díky propojení webu s městskou aplikací Příbram v mobilu se každé hlášení automaticky zapisuje do systému, a to bez ohledu na to, jestli bylo odesláno z telefonu nebo přes počítač. Tím se výrazně zjednodušuje cesta, jak mohou lidé upozornit na výmoly, poškození, nefunkční osvětlení nebo jiné závady v ulicích.
Pracovníci technických služeb ujišťují, že se postarají o řešení a zároveň žádají veřejnost, aby k hlášení připojovala také GPS polohu místa závady. "Díky tomu mohou týmy vyrazit na místo rychleji a efektivněji řešit problém," ubezpečují Technické služby města Příbrami.
Nový způsob hlášení je užitečný zejména pro ty, kteří si aplikaci nechtějí nebo nemohou instalovat, ale přesto chtějí aktivně přispívat ke zlepšování veřejného prostoru v Příbrami.
Nový způsob hlášení je užitečný zejména pro ty, kteří si aplikaci nechtějí nebo nemohou instalovat, ale přesto chtějí aktivně přispívat ke zlepšování veřejného prostoru v Příbrami.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: Anna Svobodová
Související
•Chodník ke Zdaboři komplikuje vedení, pozemky i vjezdy. Osadní výbor bojuje dál
•Budova bývalé hudební školy v Příbrami: Město zvažuje její prodej
•Demolice dálničního mostu na D4 uzavře hlavní silnici u Staré Huti
Další články
Dopravní omezení v Příbrami: Dlouhá ulice bude v úterý uzavřena kvůli jeřábu
Adventní doprava v Příbrami si vyžádá od řidičů další dávku trpělivosti. K už …
Doprava
Vánoce v hornickém domku i pod zemí: Muzeum láká na sváteční program a výstavu příbramských betlémů
Předvánoční atmosféra, tradiční řemesla, koledy i prohlídky podzemí. Příbramské …
Zloději mají přes zimu žně: Jak ochránit svou chatu či chalupu
S příchodem zimy začíná pro zloděje zaměřující se na chaty a chalupy hlavní sezóna. …
Příbramská galerie představuje dílo Taji Spasskové
Výstava Matter od Absence je první velkou sólovou výstavou multidisciplinární …
Gastro agent: Pizza Italia Příbram
Fast-food je hlavně o rychlosti. Ale v době, kdy se jídlo mění v logistiku, hledáme …
Fast food
Příbram řeší nedostatek kvalitních pracovníků: Roste zájem o částečné úvazky i technologické dovednosti
Poptávka po sezónních i stálých pracovnících v retailu a logistice se sice meziročně …
Zámek Březnice v pořadu Skryté skvosty: Česká televize natáčela s Jaroslavem Pleslem
Skryté skvosty představí zámek Březnice: historie, tajný sňatek i pobělohorská doba. …
Veterináři vymezili rizikovou oblast kvůli ptačí chřipce
Státní veterinární správa (SVS) v reakci na nepříznivý vývoj nákazové situace vymezuje …
Muzeum města Dobříš otevírá nové kreativní zázemí: první adventní dílny přilákaly návštěvníky, další akce už jsou v plánu
Muzeum města Dobříše zpřístupnilo v podkroví Kopáčkova domu nové prostory určené pro …
Kocouři doma zabrali: Ostrava padla 1:3
Desáté kolo ČEZ extraligy mužů přineslo do Příbrami radost. VK TROX po ztrátě prvního …
Sport




