29. 7. svátek má Marta




V Příbrami byl postřelen muž, útočník je na útěku

10. listopadu 2020   (17:40)

Operační středisko středočeské policie přijalo v úterý v 16:45 oznámení o postřeleném muži v ulici Bratří Čapků v Příbrami. Na místo vyjely záchranné složky.


Po příjezdu záchranářů bylo zjištěno, že se oznámení zakládá na pravdě. Policisté místo činu opáskovali a ulici v místě incidentu uzavřeli. „Momentálně provádíme šetření a s tím související neodkladné úkony,“ řekla redakci policejní mluvčí Monika Schindlová.

Ke konfliktu došlo přímo na ulici, uvedla policie na Twitteru. Při potyčce mezi dvěma muži (údajně oba s trestní minulostí) jeden vytáhl zbraň a postřelil druhého v oblasti břicha. „Po střelci pátrá maximální počet hlídek," sdělila policie.

Zraněný muž byl převezen do příbramské nemocnice. „Utrpěl středně těžké poranění,“ řekla pribram.cz mluvčí záchranky Petra Effenbergerová. Postřelený muž je mimo ohrožení života.

V ulicích Příbrami jsou vidět i stážníci městské policie v neprůstřelných vestách. Podle zdroje blízkého pribram.cz budou v nejbližších chvílích policisté vyslýchat postřeleného muže přímo v nemocnici.

Ke konfliktu došlo přímo na ulici, uvedla …
foto: pribram.cz
Policisté před půl devátou uvedli, že totožnost muže na útěku znají. Pátrání stále pokračuje, prověřují místa, kde by se mohl skrývat.
Policisté před půl devátou uvedli, že …
foto: pribram.cz
AKTUALIZACE 11. 11. 2020
8:00 Pátrání po střelci stále pokračuje.

8:55 Policistům se podařilo zadržet podezřelého muže. Byl zadržen v jednom z českobudějovických bytů. Nyní budou probíhat úkony trestního řízení a na muže bude s největší pravděpodobností uvalena vazba.

Právní kvalifikaci a další okolnosti případu policie zatím nezveřejnila.

Případ budeme nadále sledovat

foto: pribram.cz
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Jakub Pečenka








Další články

Proteinová horečka pokračuje. Proč jsou bílkoviny dnes téměř v každém výrobku? Proteinová horečka pokračuje. Proč jsou bílkoviny dnes téměř v každém výrobku? Ještě před několika lety byly proteinové výrobky spojovány hlavně s kulturisty a … ZAJÍMAVOSTI Paratriatlonista Tománek se vrací na Havaj. V Lucembursku si suverénně vybojoval účast na mistrovství světa Paratriatlonista Tománek se vrací na Havaj. V Lucembursku si suverénně vybojoval účast na mistrovství světa Paratriatlonista Jan Tománek si zajistil účast na letošním mistrovství světa na … SPORT Pozor na vedra. Veterináři varují před přehřátím zvířat i cestováním v horku Pozor na vedra. Veterináři varují před přehřátím zvířat i cestováním v horku Tropické teploty, které překračují 30 stupňů Celsia, představují velkou zátěž nejen … AKTUÁLNĚ Vojenské lesy posilují ochranu Brd před požáry. Nasazují nové hasicí prostředky Vojenské lesy posilují ochranu Brd před požáry. Nasazují nové hasicí prostředky Vojenské lesy a statky ČR (VLS) posilují ochranu lesů před požáry. V reakci na stále … AKTUÁLNĚ Vedra udeří naplno. V pátek může v Česku padnout hranice 40 stupňů Vedra udeří naplno. V pátek může v Česku padnout hranice 40 stupňů Českou republiku čeká další vlna mimořádných veder. Meteorologové vydali výstrahu před … AKTUÁLNĚ Drakovna se mění. Jolie Café et Pain otevře v říjnu a přinese vlastní pekárnu i celodenní menu Drakovna se mění. Jolie Café et Pain otevře v říjnu a přinese vlastní pekárnu i celodenní menu V přízemí Drakovny vzniká nový podnik Jolie Café et Pain. Prostory, kde na počátku 20. … FOTOGALERIE Rock’n’roll, loutky i moravská nálada. Březnické léto láká na nabitý závěr prázdnin Rock’n’roll, loutky i moravská nálada. Březnické léto láká na nabitý závěr prázdnin Festival Březnické léto pokračuje i během druhé poloviny prázdnin a nabídne pestrý … KULTURA Středočeští zemědělci hlásí polovinu sklizně. Úrodu však srazily mrazy i sucho Středočeští zemědělci hlásí polovinu sklizně. Úrodu však srazily mrazy i sucho Zemědělci ve Středočeském kraji v minulém týdnu postoupili se sklizní obilovin za … AKTUÁLNĚ Hasiči bojují s doutnajícím odpadem v Rožmitále, na místě pomáhá i těžká technika Hasiči bojují s doutnajícím odpadem v Rožmitále, na místě pomáhá i těžká technika V areálu zpracovatelské firmy v lokalitě u Zalán u Rožmitálu pod Třemšínem vypukl dnes … AKTUÁLNĚ
Tesco zvažuje prodej svých obchodů ve střední Evropě. Dotknout by se to mohlo i prodejen v Česku Tesco zvažuje prodej svých obchodů ve střední Evropě. Dotknout by se to mohlo i prodejen v Česku Obchodní řetězec Tesco podle informací britského deníku Financial Times zvažuje prodej … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz