29. 9. svátek má Michal

V Příbrami bude další fast food. Burger King postaví restauraci kousek od KFC

15. září 2021   (06:38)
V Příbrami bude další fast food. Burger King postaví restauraci kousek od KFC
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Světová restaurační síť chystá v Příbrami otevřít pobočku.


Milovníci rychlého občerstvení zajásají. V Příbrami začne stavba pobočky restaurace Burger King. První návštěvníky tak s největší pravděpodobností přivítá již na konci příštího roku. Podle našich informací bude pobočka restaurace Burger King na křižovatce u obchodního domu Albert v Brodské ulici. Informaci, kterou získal portál pribram.cz, potvrdily nezávisle na sobě dva důvěryhodné zdroje.

Na konci června otevřel v Příbrami řetězec KFC svou pobočku a zájem o jeho pokrmy je značný. Fronty před restaurací jistě zaznamenal každý z nás, mnoho řidičů pak stojí v dlouhých frontách, než vyjedou z ulice Rovná na kruhový objezd v Žežické.
Další světoznámé fast foody tato poptávka nenechala dlouho spát. McDonald's již vyhlíží vhodnou lokalitu, ve hře je i prostor výrobního areálu ZRUP, který je hned naproti KFC. „V tuto chvíli můžeme potvrdit, že právě Příbram je pro naši společnost zajímavou lokalitou a proto doufáme, že se nám zde podaří najít vhodné místo pro naší restauraci,“ řekla pribram.cz Jitka Pajurková, ředitelka komunikace a PR pro McDonald's ČR a SR. Ve stejném místě by měla být v budoucnosti další pobočka obchodního domu Lidl.
Podle vyjádření důvěryhodného zdroje, který před rokem pribram.cz odtajnil stavbu KFC, dojde k výstavbě pobočky řetězce Burger King v polovině příštího roku. „První konzultace na příslušném stavebním úřadu již proběhly a je otázkou času, kdy začne stavební řízení,“ dodal.

Každý den navštíví restaurace Burger King po celém světě více než 11 milionů lidí. Značku s historií sahající do roku 1953 přivedla do České republiky španělská společnost AmRest v roce 2008. 
 
 
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Král: Nová cyklotrasa opět ukazuje, že radnice má v oblibě polovičatá řešení Král: Nová cyklotrasa opět ukazuje, že radnice má v oblibě polovičatá řešení Zastupitel města Příbrami Vladimír Král (Šance pro Příbram) reaguje na nově vznikající … Kvůli ptačí chřipce muselo být letos utraceno přes čtvrt milionu ptáků Kvůli ptačí chřipce muselo být letos utraceno přes čtvrt milionu ptáků Ptačí chřipka se nyní vyskytla v obci Trhové Dušníky. V okolí ohniska se vytyčí … Po čtyřech měsících se v ČR znovu objevila ptačí chřipka, je na Příbramsku Po čtyřech měsících se v ČR znovu objevila ptačí chřipka, je na Příbramsku Ohnisko je v malochovu v obci Trhové Dušníky. V Rožmitále se konala Myslivecko-rybářská slavnost spojená s výlovem Sadoňského rybníka V Rožmitále se konala Myslivecko-rybářská slavnost spojená s výlovem Sadoňského rybníka V Rožmitále pod Třemšínem se konal v sobotu 25. září další ročník Myslivecko-rybářské … Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína Česko slaví svátek svatého Václava. Podle legend pečoval o chudé a založil v zemi tradici pěstování vína V kalendáři na svátek Václava připadá Den české státnosti. Proč se vůbec slaví a jaké … Jak bude v příštích týdnech? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Jak bude v příštích týdnech? Meteorologové zveřejnili dlouhodobou předpověď Nejchladnější byl v tomto období rok 1972, kdy průměr klesl na šest stupňů. Naopak v … ŘSD ve středu zahájí opravu silnice I/18 v úseku Líchovy - Břekova Lhota ŘSD ve středu zahájí opravu silnice I/18 v úseku Líchovy - Břekova Lhota Provoz bude řízený kyvadlově. K pocitu bezpečí se můžete vyjádřit v dotazníkovém šetření K pocitu bezpečí se můžete vyjádřit v dotazníkovém šetření Čas na vyplnění a odevzdání dotazníku je do 31. října 2021. Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny Podívejte se, kdo na Příbramsku kandiduje do Poslanecké sněmovny Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční v pátek 8. října a v sobotu 9. října.
Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní Říjnová výzva 10 000 kroků startuje za pár dní Zcela nejpřirozenějším lidským pohybem je chůze. Aniž bychom o tom přemýšleli, …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz