21. 9. svátek má Matouš

V Příbrami bude další fast food. Burger King postaví restauraci kousek od KFC

15. září 2021   (06:38)
V Příbrami bude další fast food. Burger King postaví restauraci kousek od KFC
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Světová restaurační síť chystá v Příbrami otevřít pobočku.


Milovníci rychlého občerstvení zajásají. V Příbrami začne stavba pobočky restaurace Burger King. První návštěvníky tak s největší pravděpodobností přivítá již na konci příštího roku. Podle našich informací bude pobočka restaurace Burger King na křižovatce u obchodního domu Albert v Brodské ulici. Informaci, kterou získal portál pribram.cz, potvrdily nezávisle na sobě dva důvěryhodné zdroje.

Na konci června otevřel v Příbrami řetězec KFC svou pobočku a zájem o jeho pokrmy je značný. Fronty před restaurací jistě zaznamenal každý z nás, mnoho řidičů pak stojí v dlouhých frontách, než vyjedou z ulice Rovná na kruhový objezd v Žežické.
Další světoznámé fast foody tato poptávka nenechala dlouho spát. McDonald's již vyhlíží vhodnou lokalitu, ve hře je i prostor výrobního areálu ZRUP, který je hned naproti KFC. „V tuto chvíli můžeme potvrdit, že právě Příbram je pro naši společnost zajímavou lokalitou a proto doufáme, že se nám zde podaří najít vhodné místo pro naší restauraci,“ řekla pribram.cz Jitka Pajurková, ředitelka komunikace a PR pro McDonald's ČR a SR. Ve stejném místě by měla být v budoucnosti další pobočka obchodního domu Lidl.
Podle vyjádření důvěryhodného zdroje, který před rokem pribram.cz odtajnil stavbu KFC, dojde k výstavbě pobočky řetězce Burger King v polovině příštího roku. „První konzultace na příslušném stavebním úřadu již proběhly a je otázkou času, kdy začne stavební řízení,“ dodal.

Každý den navštíví restaurace Burger King po celém světě více než 11 milionů lidí. Značku s historií sahající do roku 1953 přivedla do České republiky španělská společnost AmRest v roce 2008. 
 
 
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Na začátku listopadu tohoto roku uplyne právě sto sedmdesát let od zahájení vyučování … Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď počasí. Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Během Myslivecko-rybářské slavnosti v Rožmitále pod Třemšínem koupíte živé ryby nebo … Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Město Příbram schválilo odprodej pozemků, které pekárna ke svému záměru … Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Příbramská firma Wheelabrator Czech (dříve DISA) dosahuje v současnosti vrcholu svého … Komerční sdělení Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie Příbram zároveň stále vybírá ve veřejné anketě nové logo a v plánu … Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Máme zde minimálně dvě sídliště ze starší doby železné neboli z doby halštatské, což … Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Spolu s Adélou Kándlovou provede aktuální výstavou Na kole ředitel Galerie Františka … V Příbrami byla zahájena topná sezona V Příbrami byla zahájena topná sezona Příbramská teplárna zásobuje více než deset tisíc domácností teplem rozváděným po 18 …
Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Lidé začnou dostávat SMS o třetích dávkách očkování proti covidu Na podzim odborníci doporučují spojit přeočkování proti covidu-19 s očkováním proti …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz