16. 8. svátek má Jáchym

V Plzni se v noci zapálil starší muž, zranění na místě podlehl

23. listopadu 2022   (09:40)
V Plzni se v noci zapálil starší muž, zranění na místě podlehl
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka/ilustrační fotografie

Muž, narozený v roce 1953 i přes třicetiminutovou usilovnou resuscitaci na místě zemřel.


V plzeňské čtvrti Slovany se v noci na dnešek zapálil starší muž. Před základní školou v Brojově ulici se před půlnocí zřejmě polil hořlavinou a zapálil, záchranářům se ho nepodařilo přes usilovnou resuscitaci zachránit, zjistila ČTK. Policie žádné informace neposkytla, její mluvčí Veronika Hokrová pouze uvedla, že kriminalisté vyloučili na smrti devětašedesátiletého muže cizí zavinění a případem se dál zabývají.

"Byla nařízena soudní pitva. Další informace i s ohledem na rodinu poskytovat nebudeme," řekla mluvčí. Podle serveru krimi-plzeň muž nechal doma dopis na rozloučenou a odešel. Hořícího člověka si všimly projíždějící policejní hlídky. Policisté a strážníci se muže pokoušeli uhasit hasicími přístroji i PET lahví s vodou, uvedl server. Muž si podle něj zřejmě polil hořlavinou hlavu, ramena a přední část těla.
"Muž, narozený v roce 1953 i přes třicetiminutovou usilovnou resuscitaci na místě zemřel. Zvolil mimořádně trýznivý způsob sebevraždy, s jakým jsem se za svou praxi nikdy nesetkala," řekla ČTK mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK
autor: Tomáš Pečenka








Související


Další články

Brdy se zbarvily do růžova: Rozkvetlé vřesy lákají turisty do srdce Brd Brdy se zbarvily do růžova: Rozkvetlé vřesy lákají turisty do srdce Brd Léto se přehouplo do své druhé poloviny a právě nyní turisté obdivují nevšední krásu … AKTUÁLNĚ TRAGÉDIE U SEDLČAN: Osobní auto narazilo do stromu, řidič na místě zemřel TRAGÉDIE U SEDLČAN: Osobní auto narazilo do stromu, řidič na místě zemřel Nedělní ráno přineslo na Příbramsko tragickou zprávu z pozemních komunikací. Na … AKTUÁLNĚ Když klima zlobilo už dřív: počasí a nemoci na Příbramsku v 16. století Když klima zlobilo už dřív: počasí a nemoci na Příbramsku v 16. století Příbramsko má v archivech desítky autentických záznamů o počasí, neúrodách a … HISTORIE Zůstala. Nevzdala to. Bojovala jednou rukou. Lucie Pudilová po operaci o bolesti i návratu Zůstala. Nevzdala to. Bojovala jednou rukou. Lucie Pudilová po operaci o bolesti i návratu Zápas na Štvanici jí vzal palec, ale ne chuť bojovat. Lucie Pudilová po operaci poprvé … ROZHOVOR Příbram poprvé zažila duhový pochod. Starosta: „Duhu mám rád, ale tu na obloze.“ Příbram poprvé zažila duhový pochod. Starosta: „Duhu mám rád, ale tu na obloze.“ Centrem Příbrami dnes prošel první Duhový pochod hrdosti. Akce s názvem Příbram Pride … FOTOGALERIE Rožmitál ožívá odkazem Jakuba Jana Ryby: Jedenáct nových laviček provede návštěvníky jeho příběhem Rožmitál ožívá odkazem Jakuba Jana Ryby: Jedenáct nových laviček provede návštěvníky jeho příběhem Odkaz Jakuba Jana Ryby bude v Rožmitále pod Třemšínem připomínat jedenáct nových … ZAJÍMAVOSTI Vláda chce na boj proti suchu čtyři miliardy korun, speciální zákon a výstavbu nových vodních děl Vláda chce na boj proti suchu čtyři miliardy korun, speciální zákon a výstavbu nových vodních děl Na boj proti suchu včetně nových přehrad chce vláda vynaložit čtyři miliardy korun. Na … AKTUÁLNĚ Přijde konečně očekávaný déšť? Česko čeká zlom počasí a výrazné ochlazení Přijde konečně očekávaný déšť? Česko čeká zlom počasí a výrazné ochlazení Vysoké teploty ještě nekončí. Nad východní Evropou se drží tlaková výše a do Česka … AKTUÁLNĚ Čtyři desetiletí pomoci lidem. Domov Svatý Jan chystá velký festival Čtyři desetiletí pomoci lidem. Domov Svatý Jan chystá velký festival Domov Svatý Jan letos slaví 40 let od svého založení. Za tu dobu se stal místem, kde … NEPŘEHLÉDNĚTE
Hbití a tajemní obyvatelé brdských plání a pasek. Ještěrka obecná a živorodá mají rozdílný svět Hbití a tajemní obyvatelé brdských plání a pasek. Ještěrka obecná a živorodá mají rozdílný svět Jsou nenápadné, tiché a většinou je zahlédnete na krátký okamžik. Záblesk pohybu v … POZNÁVÁME BRDY
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz