V pátek neopouštějte Příbram. Na Nováku se koná akce s názvem Superhry!
27. července 2022 (19:08)
Program této ojedinělé akce, kde se zabaví nejen děti, ale také dospělí, je opravdu bohatý a rozmanitý. Kromě hudby, tance a zábavy si návštěvníci užijí nejrůznější adrenalinové atrakce, turnaj v lidském stolním fotbálku o zajímavé ceny, noční světelnou Flyboard show a mnoho dalšího.
„Rád bych všechny pozval na sportovně zábavný super den na Novák. Akce Superhry! začíná ve 14:00, od 14:30 startuje turnaj ve stolním fotbálku, který ale ten malý stolní pouze imituje. Tento má 14 x 8 metrů a hráči jsou v něm samotnými figurkami v poli, připevněni za ruce k tyči, kdy pohybovat se mohou pouze do stran. Bude to určitě velká zábava i dobrá podívaná,“ přibližuje začátek akce Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.
Vstup na akci je zdarma, adrenalinové atrakce jsou zpoplatněné jednorázovým vstupem, turnaj zápisným. Zametač, Shoď ho, Nafukovací stěna moucha, Lovec světla, Bungee running a další atrakce budou v rámci celodenního pasu k dispozici od 14:00 do 19:00. Cena pasu je 70 Kč na osobu. S celodenním pasem budou mít návštěvníci zdarma vstup na Adventure golf a do tvořivých dílniček, kde si děti vyrobí sádrové superhrdinské magnetky, škrabošky a další drobné dárečky.
Přihlaste se do turnaje! Turnaj v lidském stolním fotbálku je určen pro šestičlenné týmy, zápisné činí 100 Kč za tým a je potřeba se předem registrovat na tel.: 702 092 480. Pro vítěze turnaje je kromě věcných darů připravena také speciální cena, a to ručně malovaná figurka Groota z limitované kolekce, která se nedá koupit a je vytvořena pouze pro Superhrdinský Novák 2022.
Součástí bohatého doprovodného programu je hudební vystoupení kapely Big'O'Band, fotokoutek, odkud si návštěvníci odnesou na památku fotografii v superhrdinském stylu a bude odhalena další unikátní dřevěná socha superhrdiny. Na závěr akce rozsvítí nebe exkluzivní světelná flyboard show. Flyboarding si bude také možné po celý den na vlastní kůži vyzkoušet.
Program akce končí něco málo po 21. hodině a kdo nebude mít dost, je srdečně zván na navazující promítání v letním kině – Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství – vstupenky v předprodeji jsou za 130 Kč, na místě potom za 150 Kč.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR
Související
•Výletní Cyklohráček se vypraví z Prahy do Rožmitálu pod Třemšínem
•Závodníci opět pokoří Kášův rybník, cyklistickou a běžeckou trať v Podlesí
•Přání dětí na příměstském táboře byla splněna
Další články
Bílá a hnědá ovládnou rok 2026. Do módy se vrací 80. léta i široké kalhoty
Bílá a hnědá, široké kalhoty a inspirace 80. léty minulého století. Právě tyto prvky …
Záchranáři zasahovali pod vrcholem Praha: přistál i vrtulník
V sobotu odpoledne se pod vrcholem Praha ve středních Brdech odehrála dramatická …
Jarní prázdniny: policie připomíná zásady bezpečného pohybu doma, na horách i na silnicích
S blížícím se obdobím jarních prázdnin je čas připomenout si, jak si děti i dospělí …
Příbram doma nezaváhala. Kocouři smetli Beskydy 3:0 a berou důležité body
V 19. kole ČEZ extraligy mužů přivítali volejbalisté VK TROX Příbram soupeře z …
Suchý únor: nejkratší měsíc, nejdelší výzva
Každý únor se tisíce Čechů pustí do výzvy, která vypadá nevinně, ale umí potrápit: …
Zajímavosti
ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu
Rekonstrukce čistírny odpadních vod je největší investicí v historii Příbrami a …
Politika
Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem
Příbramská rodačka a nejznámější česká MMA bojovnice Lucie Pudilová má za sebou návrat …
Sport
Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou
Vánoční obrázky pro Ježíška letos dorazily na Svatou Horu nejen z Příbramska, ale také …
FOTOGALERIE
Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku
Už tuto neděli 1. února se v Bedřichově uskuteční 59. ročník ČEZ Jizerské 50. Na …
Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku
Na nové dálnici D4 mezi Pískem a Příbramí řešilo město Písek v roce 2025 přes 20.000 …




