14. 6. svátek má Roland

V paneláku byl cítit kouř, obyvatelé zavolali hasiče. Jednalo se o spálenou večeři

19. září 2021   (21:25)
V paneláku byl cítit kouř, obyvatelé zavolali hasiče. Jednalo se o spálenou večeři
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Na místo vyjely dvě jednotky, v záloze byli připraveni i další hasiči.


Obyvatele panelového domu v Příbrami vystrašil v neděli večer zápach na chodbách. Domnívali se, že došlo k zahoření v některém z bytů a přivolali hasiče. Na místo vyjely dvě jednotky, v záloze byli připraveni i další hasiči.

Událost byla nahlášena na tísňovou linku středočeských hasičů v půl deváté. Oznamovatel uvedl, že na chodbě bytového domu v Riegerově ulici v Příbrami je cítit kouř a nemohl identifikovat, odkud pochází. Hasiči byli připraveni devítipatrový dům evakuovat, ale to nebylo zapotřebí.
„Průzkumem bylo zjištěno, že kouř vychází z druhého nadzemního podlaží. Jednalo se o připálený hrnec na sporáku,“ řekla pribram.cz mluvčí hasičů Vladimíra Kereková s tím, že po odvětrání společných prostor se vrátili hasiči na své základny.
„Průzkumem bylo zjištěno, že kouř vychází z …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Bez černý, voňavá léčivka našich zahrad a cest Bez černý, voňavá léčivka našich zahrad a cest Na přelomu května a června rozkvétá podél cest, na okrajích lesů i v zahradách jeden z … AKTUÁLNĚ Eutanazie není problém. Problém je naše zbabělost. Eutanazie není problém. Problém je naše zbabělost. Eutanazie není ten strašák, za který ji vydáváme. Strašákem je naše vlastní zbabělost: … ZDRAVOTNICTVÍ Od neděle platí letní změna jízdních řádů regionálních vlaků Českých drah Od neděle platí letní změna jízdních řádů regionálních vlaků Českých drah V neděli 14. června vstoupila v platnost pravidelná letní změna vlakových jízdních … AKTUÁLNĚ Hřiměždice znovu ovládne adrenalin. Highjump letos přiveze evropskou špičku i rekordmana světa Hřiměždice znovu ovládne adrenalin. Highjump letos přiveze evropskou špičku i rekordmana světa Lom v Hřiměždicích se letos 7. a 8. srpna znovu promění v centrum adrenalinu a … NEPŘEHLÉDNĚTE Příští týden udeří tropické teploty Příští týden udeří tropické teploty Po deštivém a chladnějším období se můžeme těšit na letní teploty. AKTUÁLNĚ Od července přichází velká změna. Každý pes musí do registru, jinak hrozí vysoká pokuta Od července přichází velká změna. Každý pes musí do registru, jinak hrozí vysoká pokuta Majitelé psů pozor — od 1. července vstupuje v platnost povinnost, která se dotkne … ZVÍŘATA Kam letos v Brdech? Nové Brdoviny přinášejí desítky tipů na výlety i zážitky Kam letos v Brdech? Nové Brdoviny přinášejí desítky tipů na výlety i zážitky Nové vydání turistických novin Brdoviny je od tohoto týdne zdarma k dispozici … NEPŘEHLÉDNĚTE Nečín bude hostit BMX závody i koncerty. Dorazí kapely, DJ i skákací hrad pro děti Nečín bude hostit BMX závody i koncerty. Dorazí kapely, DJ i skákací hrad pro děti Milovníci adrenalinových sportů, hudby a letní zábavy by si měli v kalendáři označit … NEPŘEHLÉDNĚTE Díky!FEST přidává novinky. Děti čeká vlastní zóna, návštěvníky velká tombola Díky!FEST přidává novinky. Děti čeká vlastní zóna, návštěvníky velká tombola Letošní ročník Díky!FESTu, který se uskuteční 19. června v příbramském letním kině, …
Velký úspěch pro Příbram! Jednadvacetiletý zápasník z BC Příbram vybojoval titul mistra České republiky v MMA Velký úspěch pro Příbram! Jednadvacetiletý zápasník z BC Příbram vybojoval titul mistra České republiky v MMA Příbramský klub BC Příbram má nového mistra České republiky. Jednadvacetiletý zápasník … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz