31. 7. svátek má Ignác
V opuštěné budově na nádraží kdosi rozdělal oheň, zaměstnal šest hasičských jednotek

4. dubna 2021   (09:10)
V opuštěné budově na nádraží kdosi rozdělal oheň, zaměstnal šest hasičských jednotek
foto: pribram.cz

Požár byl ohlášen v půl třetí ráno.


V noci na neděli byl na operační středisko středočeských hasičů nahlášen požár budovy na příbramském nádraží. Podle oznamovatele byl vidět hustý dým, který vycházel z oken v druhém nadzemním patře. Na místo vyjeli příbramští hasiči.

Hned po příjezdu bylo zjištěno, že hoří opuštěná budova o velikosti 10 x 10 metrů. Vzhledem ke skutečnostem, že v místě přespávají lidé bez domova, hasiči zahájili okamžitě průzkumné práce. „Naštěstí byla budova prázdná,“ řekla pribram.cz mluvčí hasičů Tereza Fliegerová.
Jelikož se jednalo o zahoření v celém prostoru budovy, postupně na místo vyjeli další hasiči. „Celkem zasahovalo šest jednotek. Na likvidaci požáru se podíleli profesionální hasiči z Příbrami, drážní hasiči z Plzně a dobrovolné jednotky z Březových Hor, Obecnice, Bohutína a Trhových Dušníků,“ řekla mluvčí.

Před půl pátou byla oznámena lokalizace a ve třičtvrtě na šest likvidace. „Škoda byla vyčíslena na 20 tisíc korun. Příčinou zahoření je nedbalostní jednání nebo úmyslné zapálení,“ dodala mluvčí.
Jelikož se jednalo o zahoření v celém …
foto: pribram.cz


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

U Památníku Vojna vznikne Alej svobody U Památníku Vojna vznikne Alej svobody Vojna byla táborem nucených prací, v jednu chvíli zde bylo i více než 1400 vězňů. Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Třikrát týdně dochází do objektu příbramské věznice kaplanka Mgr. Vendula Glancová. … Nepřehlédněte Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Vliv na funkci štítné žlázy má dědičnost, životní prostředí a styl života Funkcí štítné žlázy je vytvářet hormony, které ovlivňují celé naše tělo. Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Sjezd z dálnice D4 na Skalce omezila nehoda fabie, tři zranění Řidič ve vysoké rychlosti nezvládl odbočovací manévr a skončil v příkopu. Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Večerní prohlídka povede i do pokoje, kde nocoval František Ferdinand d'Este Vycházku do budovy Báňského ředitelství v Příbrami povede 5. srpna architekt Michal … Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU Příbramská nemocnice stále neví, jestli získá prostředky z dotační výzvy REAC-EU O několika miliardách z první výzvy prozatím rozhodovala rychlost kliknutí v rámci … Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Bude je bavit házená? V Příbrami pokračují prázdninové tréninky pro děti Sportovní setkání pro všechny věkové kategorie pořádá třikrát týdně na venkovních … Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Zdražování paliv ve Středočeském kraji pokračuje, benzin je nejdražší od prosince 2014 Benzin Natural 95 je u čerpacích stanic ve Středočeském kraji nejdražší za šest a půl … Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Policisté zadrželi recidivistu, který má na svědomí 12 vloupaček v Příbrami a Obecnici Muži hrozí tříletý pobyt za mřížemi.
V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce V příbramské nemocnici začne v říjnu rozsáhlá rekonstrukce Nejprve bude zdemolována a znovu postavena budova N, která bude širší a především i …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz