V OBI poradí při výběru květin, zdarma je i osadí
Komerční sdělení
19. dubna 2023 (14:31)
Jaro je v plném proudu a není nic příjemnějšího než nakoupit sazenice, navléci si zahradnické rukavice a přemýšlet, jak nejlépe osázet balkon a záhony. Divoká směs barev, nebo raději jednobarevná klasická výzdoba muškáty, či ještě raději dynamická směs květin? Co je vám milejší? Ráj zahrádkářů v OBI vám nabízí široký výběr květin.
Jak se příroda postupně probouzí k životu, v zahrádkách se začíná s výsadbou jarních trvalek. Patří do okrasné části našich zahrad a aby její atraktivitu znásobovaly, je třeba si vybrat z těch nejzářivějších kvetoucích odrůd. V příbramské pobočce OBI poradí s nejlepším výběrem květin nejen pro zahrady, ale i balkony.
Pro zahrádkáře je právě jaro nejnáročnějším obdobím v roce. Na jarních pracích provedených v zahradě závisí úspěch celé sezóny a krása zahrady, která potěší nejedno oko nejen majitele, ale i náhodného návštěvníka či kolemjdoucího. S pracemi by každý zahrádkář měl začínat právě teď.
V OBI dokáží pracovníci oddělení zahrady nejlépe poradit, jaké květiny zvolit. Je totiž důležité, zda místo pro budoucí výsadbu disponuje dostatkem slunečních paprsků. „V průběhu akce bude odborník z oddělení zahrady k dispozici při výběru květin a pokud budou mít zákazníci zájem, tak jim zdarma zakoupený nebo donesený truhlík osázíme,“ řekl pribram.cz ředitel příbramské pobočky OBI Filip Mareš s tím, že zeminu poskytne prodejna zdarma.
Akce v příbramském OBI trvá od 21. 4 do 23. 4. 2023.
Akce v příbramském OBI trvá od 21. 4 do 23. 4. 2023.
K zakoupeným rostlinám se budou rozdávat vzorky hnojiv. Osazování bude probíhat v pátek od 15.00-20.00, v sobotu a v neděli od 9.00-20.00. V pátek 21. 4. od 15.00 bude navíc probíhat předváděcí akce s účastí obchodních zástupců firem FISKARS, Stanley Black & Decker a KÄRCHER. Celý festival bude doprovázet maskot v kostýmu Bobra rozdávající drobné dárky.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR
Související
•V Sádku u Příbrami vystaví modely železnice
•V květnu proběhnou první bleší trhy
•Do grantového programu řetězce Tesco se mohou hlásit neziskové organizace z celé ČR
Další články
Tři týdny strachu, naděje a vyčerpání. Příběh fenky Týny spojil desítky lidí
Začalo to nenápadně. Dvě feny utekly ze zahrady rodinného domu. Jedna se brzy našla. …
Kraj pokračuje v projektu „Obědy do škol“
Radní kraje odsouhlasili poskytnutí financí na zajištění školního stravování pro děti …
Příbram se chystá na událost roku 2026. Do města míří 30. Setkání hornických měst a obcí i Evropský den horníků a hutníků
Příbram se v červnu stane centrem evropského hornictví. Od 12. do 14. června bude …
Kultura
Nehod ve Středočeském kraji ubylo. Na Příbramsku při nich ale v roce 2025 zemřelo pět lidí
Dopravní policisté ve Středočeském kraji řešili v roce 2025 celkem 13 857 dopravních …
Večery s Golemem nabídnou setkání s Tomášem Töpferem i šansony Renaty Drössler
Oblíbený kulturní cyklus Večery s Golemem zve diváky na další výjimečný večer, který …
Vánočně rozzářená Příbram. Jen Grinch byl proti
Příbram se o adventu rozsvítila desítkami světelných vánočních dekorací. Od náměstí …
ANKETA
Na náměstí T. G. Masaryka přistál ve středu vrtulník
Ve středu 14. ledna odpoledne přistál na náměstí T. G. Masaryka vrtulník. Záchranáři …
Kauza KFC: kontroly odhalily výskyt nebezpečných bakterií v mase
Síť rychlého občerstvení KFC v poslední době čelí zvýšené pozornosti veřejnosti v …
Hattrick je pryč. Macík po dvou dnech plných smůly bojuje hlavně o to dojet se ctí
Dva dny, které obrátily Dakar vzhůru nohama. Zatímco Aleš Loprais včera vyhrál 9. …
Sport
Na ženu, která měla pobodat muže, byla uvalena vazba
Policisté z Územního odboru v Příbrami a následně i středočeští krajští kriminalisté …





