25. 8. svátek má Radim

V Obecnici se v sobotu lyžovalo

27. května 2019   (16:24)
Dalších 55 fotografií v galeriiV Obecnici se v sobotu lyžovalo

Cesta byla dlouhá, o to více zábavná


Co na tom, že venku zuří jaro? Poběžíme na lyžích! Co na tom, že ještě není červen? Uspořádáme Velkou červnovou cenu rezervace! V Obecnici se nebojí ničeho.

Co na tom, že venku zuří jaro? Poběžíme na …
Chlapi šup svoje hřívy pod růžové barety, vymakaná sexy lýtka do duhových podkolenek. Některé dámy místo sukní chapadla, jiné zas šouply na čelenky tykadla. Co dodat - lyžaři to byli zdá se velmi zkušení, excelentně připravení na extrémní závodní podmínky.

Chlapi šup svoje hřívy pod růžové barety, …
Cesta byla dlouhá (celé 3 brdské míle), o to více zábavná. Občerstvovací stanice brali lyžaři přímo útokem. A kdyby je po cestě přepadla mlsná, na zádech si pro jistotu vezli svoje vlastní "placatkové" dobroty. 

Cesta byla dlouhá (celé 3 brdské míle), o to …
Tento závod je pořádán na počest brdských přibližníků, což byla obdoba krkonošských lyžníků. Ti brdští však v jakémkoliv počasí překonávali vzdálenosti od hospody k hospodě na lyžích. Proto je závod tvořen etapami, které končí vždy občerstvením závodníků. Někteří závodníci dobíhají do cíle etap na pokraji svých sil. Většinou proto, že netrénují, nebo naopak trénují přílišně.

Až na namožené svalstvo lýtkové, kolenní, stehenní, břišní či žaludkové, se nikomu ani letos nic vážnějšího nestalo. Skol!

 

Tento závod je pořádán na počest brdských …

Fotogalerie

V Obecnici se v sobotu lyžovalo () V Obecnici se v sobotu lyžovalo (1) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (2) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (3) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (4) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (5) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (6) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (7) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (8) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (9) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (10) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (11) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (12) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (13) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (14) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (15) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (16) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (17) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (18) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (19) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (20) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (21) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (22) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (23) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (24) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (25) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (26) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (27) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (28) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (29) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (30) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (31) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (32) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (33) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (34) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (35) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (36) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (37) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (38) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (39) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (40) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (41) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (42) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (43) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (44) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (45) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (46) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (47) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (48) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (49) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (50) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (51) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (52) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (53) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (54)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mir foto japDalší články

Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Zaměstnanci energetické společnosti pracují na odstranění závady 24. srpna 2019   (19:29) Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Koncert se uskuteční v Hornickém muzeu v Příbrami. 24. srpna 2019   (15:18) V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika Ani k jednomu z tzv. křížových domů se nedostane výšková technika. Kritických míst je však v Příbrami daleko více 24. srpna 2019   (12:10) Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Příští týden poklesne hladina vody pod hranici, která je potřebná pro provoz lodního výtahu 24. srpna 2019   (09:47) Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz