19. 1. svátek má Doubravka
V Obecnici se v sobotu lyžovalo

27. května 2019   (16:24)
Dalších 55 fotografií v galeriiV Obecnici se v sobotu lyžovalo

Cesta byla dlouhá, o to více zábavná


Co na tom, že venku zuří jaro? Poběžíme na lyžích! Co na tom, že ještě není červen? Uspořádáme Velkou červnovou cenu rezervace! V Obecnici se nebojí ničeho.

Co na tom, že venku zuří jaro? Poběžíme na …
Chlapi šup svoje hřívy pod růžové barety, vymakaná sexy lýtka do duhových podkolenek. Některé dámy místo sukní chapadla, jiné zas šouply na čelenky tykadla. Co dodat - lyžaři to byli zdá se velmi zkušení, excelentně připravení na extrémní závodní podmínky.

Chlapi šup svoje hřívy pod růžové barety, …
Cesta byla dlouhá (celé 3 brdské míle), o to více zábavná. Občerstvovací stanice brali lyžaři přímo útokem. A kdyby je po cestě přepadla mlsná, na zádech si pro jistotu vezli svoje vlastní "placatkové" dobroty. 

Cesta byla dlouhá (celé 3 brdské míle), o to …
Tento závod je pořádán na počest brdských přibližníků, což byla obdoba krkonošských lyžníků. Ti brdští však v jakémkoliv počasí překonávali vzdálenosti od hospody k hospodě na lyžích. Proto je závod tvořen etapami, které končí vždy občerstvením závodníků. Někteří závodníci dobíhají do cíle etap na pokraji svých sil. Většinou proto, že netrénují, nebo naopak trénují přílišně.

Až na namožené svalstvo lýtkové, kolenní, stehenní, břišní či žaludkové, se nikomu ani letos nic vážnějšího nestalo. Skol!

 

Tento závod je pořádán na počest brdských …

Fotogalerie

V Obecnici se v sobotu lyžovalo () V Obecnici se v sobotu lyžovalo (1) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (2) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (3) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (4) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (5) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (6) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (7) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (8) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (9) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (10) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (11) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (12) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (13) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (14) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (15) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (16) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (17) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (18) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (19) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (20) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (21) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (22) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (23) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (24) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (25) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (26) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (27) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (28) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (29) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (30) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (31) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (32) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (33) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (34) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (35) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (36) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (37) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (38) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (39) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (40) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (41) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (42) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (43) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (44) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (45) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (46) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (47) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (48) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (49) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (50) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (51) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (52) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (53) V Obecnici se v sobotu lyžovalo (54)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mir foto japDalší články

Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Renovace hlubošského zámku, který byl v roce 1958 prohlášen za kulturní památku, se prodraží o 50 milionů korun 18. ledna 2020   (19:31) Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Každodenně se setkáváme s případy, kdy jsou povětšinou naši senioři zlákáni, oklamáni a okradeni takzvanými „šmejdy“. V Příbrami bude o této problematice přednášet Zbyněk Prousek. 18. ledna 2020   (17:16) Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Díky rychlému zásahu městských strážníků nestačil nic odcizit. 18. ledna 2020   (14:23) Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů V jedinečný svět fantazie a hry se Galerie Františka Drtikola promění v neděli 19. ledna při slavnostní vernisáži 18. ledna 2020   (13:10) Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Hygienici zaznamenali raketový vzestup chřipky 18. ledna 2020   (10:09) Jan Konvalinka: Rekonstrukce příbramského akvaparku se může oddálit o roky Jan Konvalinka: Rekonstrukce příbramského akvaparku se může oddálit o roky Proti rekonstrukci s předpokládanými náklady 440 milionů korun se v minulých dnech postavila ODS i Piráti 18. ledna 2020   (08:09) Na výjezdu z Příbrami havarovaly dva vozy, nehoda si vyžádala čtyři zraněné osoby Na výjezdu z Příbrami havarovaly dva vozy, nehoda si vyžádala čtyři zraněné osoby Policisté silnici obousměrně uzavřeli. 17. ledna 2020   (19:46) Meteorologové varují: Ledovka pokryje silnice, očekávejte komplikace v dopravě Meteorologové varují: Ledovka pokryje silnice, očekávejte komplikace v dopravě Kvůli mrznoucímu dešti bude v sobotu ledovka 17. ledna 2020   (17:21) Hasiči likvidovali požár auta, mezitím byli okradeni Hasiči likvidovali požár auta, mezitím byli okradeni Dosud neznámý pachatel využil nestřeženého momentu a okradl příbramské hasiče. 17. ledna 2020   (17:20) Nepřehlédněte Video: Soud uvalil vazbu na muže, který střílel po autech. Hrozí mu 20 let vězení Video: Soud uvalil vazbu na muže, který střílel po autech. Hrozí mu 20 let vězení K uvalení vazby byly dva důvody ze tří možných. 17. ledna 2020   (13:17) NepřehlédněteKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz