7. 12. svátek má Ambrož

V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného

Nepřehlédněte
13. října 2019   (11:40)
Dalších 29 fotografií v galeriiV Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného

Z dvaceti nasazených kaprů jich zbyla zhruba polovina


Nový rybník byl dnes vyloven. Od osmé hodiny ranní tu na výlovu pracovalo celkem 25 rybářů. A jejich tvrzení, že v rybníce se nachází velké množství ryb všeho druhu, se naplnilo. Bylo sloveno zhruba 7 metráků línů, 2 metráky amurů, ale také nemalé množství bílé ryby a okounů. Vylovené ryby budou vysazeny do sportovního revíru Pecovák.
 
Kdo se přišel podívat, mohl spatřit i dva kapitální tolstolobiky. „Byli větší, už když jsme je nasazovali. A jak je vidět, tak od té doby ještě přibrali,“ uvedl Tomáš Jarolímek, hospodář Českého rybářského svazu, místní organizace Příbram.
 
„Slovili jsme zhruba deset kusů kaprů větší hmotnosti. Nasadili jsme jich sice dvacet, ale zbyli jen tito,“ dodal. Kam se ryby ztrácí, nechtěl pan Jarolímek komentovat.
 
Pravidelné výlovy Nového rybníka by měly přispět ke zlepšení kvality vody. Podle slov místostarosty Martina Buršíka s nimi město počítá každé dva roky. Nyní se rybník nechá vymrznout a na jaře, po napuštění, se nasadí ryby nové. Mezi nimi i dravé štiky. Ty by měly skladbu rybí populace selektovat tak, aby nedocházelo k nežádoucímu přemnožení.
Nový rybník byl dnes vyloven. Od osmé hodiny …


Fotogalerie

V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného () V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (1) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (2) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (3) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (4) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (5) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (6) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (7) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (8) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (9) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (10) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (11) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (12) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (13) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (14) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (15) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (16) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (17) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (18) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (19) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (20) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (21) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (22) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (23) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (24) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (25) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (26) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (27) V Novém rybníce plavalo zhruba 7 metráků lína obecného (28)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: mir foto jap

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz