28. 10. je státní svátek
V nemocnici začíná rekonstrukce, vchod u dětského oddělení bude uzavřen

12. října 2021   (08:21)
V nemocnici začíná rekonstrukce, vchod u dětského oddělení bude uzavřen
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Omezení budou trvat přibližně dva roky.


Během dnešního dne se okolí budovy N příbramské nemocnice, kde ještě nedávno sídlily dětské ambulance a JIP, proměnilo ve staveniště. Stavební firma sem navezla první zábrany, stavební buňku a provedla další přípravné práce. Demolice by měla být částečně zahájena již v tomto týdnu.

„Žádáme všechny zaměstnance i pacienty o shovívavost. Okolí budovy N bude zcela uzavřeno, což částečně omezí pohyb po areálu nemocnice. Prosím, dbejte pokynů ostrahy a respektujte značení,“ žádá veřejnost tiskový mluvčí nemocnice Martin Janota, který věří, že útěchou za nepohodlí bude moderní budova s komfortním zázemím pro pacienty i personál.
Spodní vjezd do nemocnice bude uzavřen a sloužit bude pouze pro stavební účely. Vchod pro pěší u vrátnice zůstane zachován.

Budova N by měla být do konce roku zcela zdemolována, na jejím místě vyroste větší a o dvě patra vyšší moderní budova, která bude poskytovat zázemí všem dětským oddělením a ambulancím. Po kolaudaci budovy, která by měla proběhnout zhruba do dvou let, bude zahájena kompletní rekonstrukce navazujícího pavilonu D2, ve kterém sídlí převážně chirurgické obory. Tato investiční akce vyjde v součtu na 370 milionů korun.
Spodní vjezd do nemocnice bude uzavřen a …
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

foto: pribram.cz/Jakub Pečenka


foto: ONP - Martin Janota/se souhlasem/vizualizace nové budovy

foto: ONP - Martin Janota/se souhlasem/vizualizace nové budovy


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka

Další články

Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Petr Pevan Vaniš z Počepic patří k nejúspěšnějším a nejznámějším kulturistům naší … Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Sklady se otevřou každé první pondělí v měsíci mezi 9.00 a 17.00. V dalších týdnech … Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Víkendové koncerty odehrají v klubu Junior Ventolin, Gaia Mesiah a Megaphone, v … Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Benzin je o 8,47 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Den vzniku Československa, 28. října 1918, je nejvýznamnějším svátkem České republiky. … Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím … 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem O nádherný závěr se postarala Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Jakuba … Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Plast může vzplanout a oheň se pak na hřbitově rozšíří třeba na okrasné dřeviny a může … Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Zítra to bude přesně rok, kdy byl v rámci covidových opatření vydán zákaz nočního …
Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Cerha byl také autorem mnoha scénických hudeb pro Divadlo v Příbrami.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz