26. 2. svátek má Dorota




V neděli se v Příbrami soutěžilo v triatlonu

21. června 2016   (17:36)
V neděli se v Příbrami soutěžilo v triatlonu
foto: Jan Zikmund

O umístění příbramských závodníků píše Honza Zikmund.



V neděli 19. června 2016 se závodníci Triatlon Teamu Příbram zúčastnili 2. závodu TRIATLON CZECHTRISERIES 2016 na domácí půdě v Příbrami. Triatlon Příbram pořádali, pod vedením ředitele závodu Radka Eliáše, kolegové z Tri Klubu Příbram. Tímto bychom jim chtěli poděkovat za velmi pěkný a kvalitně připravený závod. Náš tým ve složení Barbora Koutná, Karel Vlasák a Tomáš Černohorský byl bohužel ochuzen o dalšího člena Tomáše Zikmunda, který si na tréninku zranil ruku. Jako první se na start postavila nejmladší členka týmu Barča Koutná. Barča ukázala, že trénovat se vyplatí a po obrovském zlepšení, hlavně v cyklistické části, vybojovala v kategorii 9ti letých žaček vynikající 3. místo. V kategorii straších žáku se na trať 400m plavání, 9km kolo, 3km běh vydal i Karel Vlasák. Kája absolvovat teprve svůj 2. závod v triatlonu, a ačkoliv se s tratěmi teprve seznamuje, předvedl velmi slušný výkon a umístil se na 14. místě. Jako poslední se do bojů vydal Tomáš Černohorský. Jako jeden z mála se na plaveckou část vydal bez neoprenu a spoléhal, že ztrátu smaže rychlejším 1. depem. Čas 1. depa měl sice 2. nejrychlejší, ale rozdíl mezi závodníky, nebyl až tak velký. Zato v cyklistické části Tomáš předvedl své kvality a 2. nejrychlejším časem se na kluzké vozovce postupně probíjel dopředu a do 2. depa vbíhal na pěkném 4. místě. V běžecké části se bohužel projevil tréninkový výpadek a Tomáš tuto pozici neudržel. I přesto bojoval a nakonec v tvrdé konkurenci obsadil perfektní 7. místo. Všem závodníkům gratulujeme.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Jan Zikmund
autor: Jan Zikmund








Další články

Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče Zastupitelstvo města Příbram se dnes 25. února 2026 schází k únorovému jednání. V … ON-LINE PŘENOS Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek! Brdská příroda, její klid, barvy i jedinečná atmosféra se staly inspirací pro mladé … U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno Krátce po poledni ve středu 25. února byl nahlášen požár v obci Mokřice u Krásné … Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst Linka bezpečí v posledních letech zaznamenává výrazný nárůst počtu dětí a … NEPŘEHLÉDNĚTE Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu Fotbalová hřiště na Příbramsku se brzy znovu zaplní a přípravy na novou soutěžní … SPORT V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici V Narysově se srazily dva osobáky, čtyři zranění účastníci nehody skončili v nemocnici Nehoda se stala před osmou hodinou ráno na silnici v katastru obce Narysov. Podle … AKTUALIZOVÁNO Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Jediná pobočka Senior Pointu ve Středočeském kraji je v Příbrami a slaví významné … ROZHOVOR Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Pořádně deštivý víkend a mokrý start týdne máme za sebou. Český hydrometeorologický … Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Milovníci tance, kvalitní literatury i výborného piva, zpozorněte! 21. ročník … KULTURA
Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Nateklý prst, kovový prstýnek, který nejde sundat. A kdo pomůže? Hasiči!
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz