V následujících dnech nebudou noci už tak mrazivé, sněhu moc nepřipadne
13. ledna 2022 (11:50)
foto: pribram.cz/Jiří Jiroušek
O víkendu bude tepleji v sobotu, kdy meteorologové předpokládají teploty od dvou do šesti stupňů Celsia. Od pondělí se zas začne postupně ochlazovat.
V následujících dnech nebudou noci už tak mrazivé. V pátek očekávají meteorologové noční teploty kolem nuly a v sobotu bude ještě o něco tepleji, v neděli se pak zas mírně ochladí. Teploty přes den vystoupí v sobotu až na šest stupňů Celsia. Sněhu o víkendu mnoho nepřipadne, výjimečně bude sněžit jen na horách. Vyplývá to z týdenní předpovědi počasí Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).
V pátek ráno by ranní teploty měly být kolem nuly, mezi plus dvěma až minus dvěma stupni Celsia, při slabém větru může teplota výjimečně klesnout i níž. V sobotu se noční teploty budou pohybovat od minus jednoho do plus tří stupňů Celsia. V neděli budou opět trochu nižší, mezi minus čtyřmi stupni Celsia a nulou.
Dnes přes den vystoupí nejvyšší denní teploty až na šest stupňů Celsia. V pátek bude ještě o stupeň tepleji, teploty na většině území vystoupají na tři až sedm stupňů Celsia. Více než v předchozích dnech bude svítit slunce, během dne začne přibývat oblačnost, později večer se na severu a severovýchodě může objevit místy slabý déšť, nad 600 metrů i sněžení. O víkendu bude tepleji v sobotu, kdy meteorologové předpokládají teploty od dvou do šesti stupňů Celsia. Od pondělí se zas začne postupně ochlazovat.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / ČTK
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna
Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v …
AKTUÁLNĚ
První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek
První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? …
SOUTĚŽ
Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem
Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro …
POLITIKA
Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima
Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se …
Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék
Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE
Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně …
KULTURA
Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí
Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci …
FOTOGALERIE
Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců
Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která …
AKTUÁLNĚ
Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr
Karolína Urbanová pochází z Příbrami a její jméno před lety rezonovalo internetem pod …
LIFESTYLE
Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města
Hornickou minulost města připomíná venkovní výstava, která je k vidění na náměstí T. …
NEPŘEHLÉDNĚTE




