16. 9. svátek má Ludmila

V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM

21. srpna 2019   (14:39)
V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM

Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené


Tábory Sportovního zařízení města Příbram navštívilo za léto celkem 120 dětí. Ohlasy od rodičů i dětí jsou velmi pozitivní. Zájem o tábory byl tak velký, že by se s přehledem naplnil i čtvrtý turnus.

Sportovní zařízení města Příbram pořádá Sportovní příměstský tábor od roku 2017 a zájem o něj rozhodně neklesá, ba naopak stoupá. Počet vypsaných termínů se tak každým rokem navyšuje. „Nejdříve se konaly jen dva termíny v létě, potom jsme přidali jarní tábor na jarní prázdniny a vloni jsme otevřeli s ohledem na velký převis zájemců ještě třetí letní termín,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

Letos vypsané tři termíny byly i přes navýšení celkové kapacity po dvou dnech beznadějně obsazené, dva termíny dokonce již v den, kdy byl příjem přihlášek odstartován. „Rádi bychom vypsali i čtvrtý termín a nebojím se říci, že bychom pravděpodobně naplnili i termín pátý, ale z provozních důvodů už to bohužel není možné. Naše instruktorky přes školní rok učí výuku plavání, a tak je potřeba, aby přes léto vyčerpaly dovolenou a nabraly nové síly na září,“ vysvětluje Slaba. První tábor se letos konal od 8. do 12. července druhý od 22. do 26. července a poslední termín připadl na týden od 5. do 9. srpna.

Program táborů je opravdu nabitý a pestrý. Instruktorky využívají s dětmi prostory Aquaparku Příbram, sportovní haly a navštěvují také areál Nový rybník, kde například letos měly děti možnost otestovat si nový Adventure golf a projely se na lodičkách z půjčovny. Děti navštěvují i další místa v Příbrami, jako je lesopark Litavka, Padák, Svatá Hora, hřiště na Rynečku a další. „Každé dítě dostalo na konci tábora medaili za účast, něco dobrého na zub a malý dáreček. Rodičům zase posíláme fotky z průběhu tábora a vrací se nám za to samé pozitivní reakce, za které moc děkujeme“ dodává Slaba.

Tábory Sportovního zařízení města Příbram …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková - Tisková mluvčí SZM

autor: topDalší články

Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Příbram zateplí některé budovy, náklady pokryje z úspor energií Zateplena má být například střecha auly v Základní škole Březové Hory nebo budova na náměstí T. G. Masaryka, v níž sídlí odbor sociálních věcí. 16. září 2019   (08:54) Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát Na Vrškamýcké pivoslávě byl k mání i orosený Hulvát V sobotu 14. září se v areálu zříceniny gotického hradu Vrškamýk konal pátý ročník pivoslávy 16. září 2019   (06:27) Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Svatohorská Šalmaj: Den plný hudby, tanců, loutek a šermu Celodenní veselí přilákalo spoustu pocestných 15. září 2019   (17:19) Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Březohorští hasiči udržují spolupráci s kolegy z Nizozemska Ve čtvrtek 29. srpna v brzkých ranních hodinách vyrazila osmičlenná skupina členů SDH Březové Hory na čtyřdenní cestu do zahraničí. Cílem bylo partnerské město Hoorn v Severním Holandsku. 15. září 2019   (14:55) Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu Požár rodinného domu ve Voznici způsobil dvoumilionovou škodu V nedýchatelném prostředí hořícího domu zahynuli dva psi. 15. září 2019   (12:14) Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku Mladoboleslavští zařadili klukům na cestu zpátky k Litavce šestku FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 6:0 (3:0). V sobotu 14. září zavítala v 9. kole FORTUNA:LIGY Příbram do města automobilového průmyslu 15. září 2019   (11:57) Rozpadá se až 45 procent manželství.  Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se až 45 procent manželství. Jak jsou na tom rodiny v Příbrami? Rozpadá se velké procento rodin. Přesto podle Českého statistického úřadu v posledních letech rozvodovost klesá 15. září 2019   (09:45) Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Příbram je již 60 let městem se stálou divadelní scénou Divadlo, které několikrát měnilo název (Městské divadlo, Divadlo Příbram, Krajské divadlo až po současný Divadlo Antonína Dvořáka podle slavného hudebního skladatele, ne prvního ředitele), je v současnosti významnou regionální divadelní scénou. 15. září 2019   (07:42) Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Na autobusovém nádraží v Příbrami vyhasl lidský život, okolnosti úmrtí šetří kriminální policie Policisté se snažili muže zachránit. 14. září 2019   (21:50) Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Rodinný dům zachvátily plameny, desítky hasičů bojovaly s ohněm Uvnitř budovy byla propanbutanová lahev, hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích. 14. září 2019   (21:17)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz