15. 8. svátek má Hana

V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM

21. srpna 2019   (14:39)
V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM

Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené


Tábory Sportovního zařízení města Příbram navštívilo za léto celkem 120 dětí. Ohlasy od rodičů i dětí jsou velmi pozitivní. Zájem o tábory byl tak velký, že by se s přehledem naplnil i čtvrtý turnus.

Sportovní zařízení města Příbram pořádá Sportovní příměstský tábor od roku 2017 a zájem o něj rozhodně neklesá, ba naopak stoupá. Počet vypsaných termínů se tak každým rokem navyšuje. „Nejdříve se konaly jen dva termíny v létě, potom jsme přidali jarní tábor na jarní prázdniny a vloni jsme otevřeli s ohledem na velký převis zájemců ještě třetí letní termín,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

Letos vypsané tři termíny byly i přes navýšení celkové kapacity po dvou dnech beznadějně obsazené, dva termíny dokonce již v den, kdy byl příjem přihlášek odstartován. „Rádi bychom vypsali i čtvrtý termín a nebojím se říci, že bychom pravděpodobně naplnili i termín pátý, ale z provozních důvodů už to bohužel není možné. Naše instruktorky přes školní rok učí výuku plavání, a tak je potřeba, aby přes léto vyčerpaly dovolenou a nabraly nové síly na září,“ vysvětluje Slaba. První tábor se letos konal od 8. do 12. července druhý od 22. do 26. července a poslední termín připadl na týden od 5. do 9. srpna.

Program táborů je opravdu nabitý a pestrý. Instruktorky využívají s dětmi prostory Aquaparku Příbram, sportovní haly a navštěvují také areál Nový rybník, kde například letos měly děti možnost otestovat si nový Adventure golf a projely se na lodičkách z půjčovny. Děti navštěvují i další místa v Příbrami, jako je lesopark Litavka, Padák, Svatá Hora, hřiště na Rynečku a další. „Každé dítě dostalo na konci tábora medaili za účast, něco dobrého na zub a malý dáreček. Rodičům zase posíláme fotky z průběhu tábora a vrací se nám za to samé pozitivní reakce, za které moc děkujeme“ dodává Slaba.
Tábory Sportovního zařízení města Příbram …


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková - Tisková mluvčí SZM

autor: top

Další články

Orlík vyplavil tělo mrtvého muže Orlík vyplavil tělo mrtvého muže Česko se připravuje na další bouřky, které doprovodí přívalové deště s kroupami Česko se připravuje na další bouřky, které doprovodí přívalové deště s kroupami Adventure golf baví malé i velké. Příbramské hřiště se dnes otevře také v noci Adventure golf baví malé i velké. Příbramské hřiště se dnes otevře také v noci Golf označovaný jako dobrodružný je především zábavou, která přesto důkladně prozkouší schopnosti hráče. V Příbrami a v blízkém okolí najdeme netradičních minigolfových hřišť hned několik. 15. srpna 2020   (11:45) Kvalita vody se v některých přírodních koupalištích opět zhoršila Kvalita vody se v některých přírodních koupalištích opět zhoršila Loutkové odpoledne v Březnici navštíví také pejsek, kočička a brdský duch Fabián Loutkové odpoledne v Březnici navštíví také pejsek, kočička a brdský duch Fabián Setkání loutek a malých diváků patří v Březnici již k tradičním prázdninovým událostem. Letošní Konvent plný loutek se koná příští sobotu. 15. srpna 2020   (07:16) Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Hasiči vyjížděli k dopravní nehodě na dálnici D4. Během několika okamžiků došlo k další Jedna nehoda se obešla bez zranění, při druhé skončily tři osoby v nemocnici. 14. srpna 2020   (21:17) Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Záviš v Dobříši, Divokej Bill v Chlumci: Open air akce jsou stále na programu Počasí letním festivalům a koncertům doposud celkem přálo. Některé akce se ale ruší. 14. srpna 2020   (18:20) Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Špičkoví jezdci na skateboardu se předvedou v Příbrami Reprezentační tým České republiky ve skateboardingu vyrazil na exhibiční turné. V neděli 23. srpna uvidíme tricky vrcholových sportovců i v Příbrami. Na programu je také soutěžní klání pro místní skateboardisty a workshop. 14. srpna 2020   (14:55) Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější Meteorologové zpřísnili varování: Bouřky budou mnohem intenzivnější
V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů V obvodu Příbram jde do senátních voleb osm kandidátů ANO na Příbramsku nenasadilo žádného kandidáta. 14. srpna 2020   (12:23)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz