15. 11. svátek má Leopold

V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM

21. srpna 2019   (14:39)
V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM

Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené


Tábory Sportovního zařízení města Příbram navštívilo za léto celkem 120 dětí. Ohlasy od rodičů i dětí jsou velmi pozitivní. Zájem o tábory byl tak velký, že by se s přehledem naplnil i čtvrtý turnus.

Sportovní zařízení města Příbram pořádá Sportovní příměstský tábor od roku 2017 a zájem o něj rozhodně neklesá, ba naopak stoupá. Počet vypsaných termínů se tak každým rokem navyšuje. „Nejdříve se konaly jen dva termíny v létě, potom jsme přidali jarní tábor na jarní prázdniny a vloni jsme otevřeli s ohledem na velký převis zájemců ještě třetí letní termín,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

Letos vypsané tři termíny byly i přes navýšení celkové kapacity po dvou dnech beznadějně obsazené, dva termíny dokonce již v den, kdy byl příjem přihlášek odstartován. „Rádi bychom vypsali i čtvrtý termín a nebojím se říci, že bychom pravděpodobně naplnili i termín pátý, ale z provozních důvodů už to bohužel není možné. Naše instruktorky přes školní rok učí výuku plavání, a tak je potřeba, aby přes léto vyčerpaly dovolenou a nabraly nové síly na září,“ vysvětluje Slaba. První tábor se letos konal od 8. do 12. července druhý od 22. do 26. července a poslední termín připadl na týden od 5. do 9. srpna.

Program táborů je opravdu nabitý a pestrý. Instruktorky využívají s dětmi prostory Aquaparku Příbram, sportovní haly a navštěvují také areál Nový rybník, kde například letos měly děti možnost otestovat si nový Adventure golf a projely se na lodičkách z půjčovny. Děti navštěvují i další místa v Příbrami, jako je lesopark Litavka, Padák, Svatá Hora, hřiště na Rynečku a další. „Každé dítě dostalo na konci tábora medaili za účast, něco dobrého na zub a malý dáreček. Rodičům zase posíláme fotky z průběhu tábora a vrací se nám za to samé pozitivní reakce, za které moc děkujeme“ dodává Slaba.

Tábory Sportovního zařízení města Příbram …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Bc. Miroslava Poláková - Tisková mluvčí SZM

autor: topDalší články

Přejel do protisměru a porazil sloup veřejného osvětlení Přejel do protisměru a porazil sloup veřejného osvětlení Městští strážníci řídí dopravu kyvadlově, v místě se tvoří kolony. 15. listopadu 2019   (15:27) Policisté pátrají po šestatřicetiletém muži. Hledaný  neplní dohled ve zkušení době podmíněného propuštění Policisté pátrají po šestatřicetiletém muži. Hledaný neplní dohled ve zkušení době podmíněného propuštění Okresní soud na muže vydal příkaz k zatčení. 15. listopadu 2019   (14:19) Méně známé skutečnosti o událostech kolem 17. listopadu 1939 odhaluje nová výstava v Památníku Vojna v Lešeticích Méně známé skutečnosti o událostech kolem 17. listopadu 1939 odhaluje nová výstava v Památníku Vojna v Lešeticích Výstava pojednává mimo jiné o likvidaci Vysoké školy báňské v Příbrami a odvlečení části studentů do koncentračního tábora. 15. listopadu 2019   (12:16) Šel pomoct známé s úklidem, pomohl ale hlavně sobě Šel pomoct známé s úklidem, pomohl ale hlavně sobě Policisté tento týden obvinili dva muže z krádeže. 15. listopadu 2019   (09:47) Policisté obvinili muže, který vykřikoval nacistická hesla Policisté obvinili muže, který vykřikoval nacistická hesla K události došlo před příbramským obchodním centrem Skalka. 15. listopadu 2019   (08:36) Do rozpočtu na příští rok se dostal deset let starý projekt Do rozpočtu na příští rok se dostal deset let starý projekt Práce na místní komunikaci v Orlově-Hájetina byly započaty v roce 2009. Do dnešní doby však nebyla cesta dokončena 15. listopadu 2019   (06:18) Na Cenu hejtmanky Středočeského kraje byli nominováni i Příbramáci Na Cenu hejtmanky Středočeského kraje byli nominováni i Příbramáci Mezi nominovanými jsou i hasiči, kteří díky pohotovému zásahu při dopravní nehodě zachránili život několika lidem 14. listopadu 2019   (19:21) Na Orlické přehradě jsou v plném proudu práce na přestavbě lodního výtahu Na Orlické přehradě jsou v plném proudu práce na přestavbě lodního výtahu Stavbaři vybourali původní železobetonovou konstrukci a chystají základy pro novou stavbu. Nová kolejová dráha bude o 12 metrů delší, což umožní přepravu lodí při nižším stavu hladiny než dosud. Zároveň se zvýší nosnost výtahu z 3,5 na 6,6 tuny. 14. listopadu 2019   (17:03) Karel Daniel Gangloff: Stopy českého Archiméda jsou v Brdech znatelné dodnes Karel Daniel Gangloff: Stopy českého Archiméda jsou v Brdech znatelné dodnes Při cestě z Nepomuku k Padrťským rybníkům se nachází Gangloffův náhon. Historická vodní stavba, která měla zamezit odtoku vod z Rožmitálského panství 14. listopadu 2019   (15:07) Elektro Kačeři již v sobotu v Březnici Elektro Kačeři již v sobotu v Březnici Festival Kačeři je zpět s hvězdnou sestavou. 14. listopadu 2019   (15:06)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz