11. 3. svátek má Anděla




V „Junáči“ se začne opět pařit!

24. září 2018   (06:10)
V „Junáči“ se začne opět pařit!

Opening party už tuto sobotu. Tančit se bude možná až do rána.



Po několikaleté přestávce se v „Junáči“ bude opět pařit. Bude to zřejmě náročná zatěžkávací zkouška, protože tančit se možná bude až do rána.

„Je mi líto, že právě tato moje srdcovka se dostala do takového skluzu. Mělo to být hotové v červnu, a stále toho zbývá spousty k dodělání. Chci ještě dotáhnout, co jsme slíbili,“ sděluje odhodlaná místostarostka Alena Ženíšková, které pomalu končí volební období.

Opening party se bude konat od 21:30 v sobotu večer. Předvádět co umí, budou matadoři „dýdžej řemesla“ mezi nimi samozřejmě Miroslav Šmerda. Moderovat bude Marcel Forejt, občerstvení zajistí Sportovní zařízení města.
Pokyn pro bývalé štamgasty: k baru nemiřte vlevo, nyní ho najdete vpravo.

„V tuto chvíli jsme získali povolení k předběžnému užívání části stavby. O jeho získání jsme usilovali proto, abychom mohli veřejnosti ukázat, že Junior klub fungovat může, a abychom také otestovali jeho možnosti, než bude vybrán, popř. nevybrán jeho případný příští nájemce a než bude definitivně rozhodnuto o jeho dalším osudu,“ upřesňuje starosta města Jindřich Vařeka.

Junior Klub Příbram má v tuto chvíli nový příjemný vstup a šatnu, rozšířené prostory toalet i sálu. „Pro tuto sobotu bude Junior fungovat jen v omezeném provozu, například venkovní terasa bude k užívání jen z poloviny. Věřím, že to návštěvníci omluví,“ dodává Ženíšková, která zve veřejnost k zatěžkávací sobotní zkoušce.

Do konce listopadu bude probíhat výběrové řízení na nájemce klubu. Pokud by se žádný nenašel, pak by budova, která je ve vlastnictví města, byla v provozu pod taktovkou Sportovních zařízení města Příbram.

„Nájem je poměrně vysoký, to si plně uvědomujeme, ale odpovídá to obrovské sumě, za kterou jsme Junáč zrekonstruovali. Je to takový dárek všem Příbramákům, kterým navazujeme na slavnou tradici tohoto klubu. Já osobně si dokážu jeho další fungování velmi dobře představit,“ informuje místostarostka.

„Ačkoli výběrové řízení ještě neskončilo, kontaktují mě spolky, které by si chtěly klub pronajmout na určité příležitosti. I to je jedna z variant fungování. Mohl by sloužit všem. Na karnevaly, oslavy, firemní večírky, menší společenské události a samozřejmě hudební akce,“ osvětluje svou představu fungování Junioru bez stálého nájemce Alena Ženíšková.

Přijďte zapařit!

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

Žena v Mníšku tvrdila, že ji někdo napadl s nožem. Policie nasadila služebního psa a kontrolovala kamery Žena v Mníšku tvrdila, že ji někdo napadl s nožem. Policie nasadila služebního psa a kontrolovala kamery Ve středu 11. března se mezi obyvateli Mníšku pod Brdy začala rychle šířit zpráva o … AKTUÁLNĚ Příbramští hasiči mají technologický arzenál. Moderní technika jim dává větší jistotu i sílu v terénu Příbramští hasiči mají technologický arzenál. Moderní technika jim dává větší jistotu i sílu v terénu Nové vybavení výrazně posiluje bezpečnost i schopnosti příbramských hasičů při … NEPŘEHLÉDNĚTE Spropitné v Česku čeká změna. Sedm procent bez daně a levnější nealko Spropitné v Česku čeká změna. Sedm procent bez daně a levnější nealko Spropitné, které už nebude viset v šedé zóně, levnější nealko v restauracích a návrat … NEPŘEHLÉDNĚTE Auto narazilo do stromu v Obecnické ulici, na místo letěl vrtulník Auto narazilo do stromu v Obecnické ulici, na místo letěl vrtulník V Obecnické ulici zasahovaly v úterý 10. března těsně po 15. hodině všechny složky … AKTUALIZOVÁNO Mladé ženy v první linii. Sexuální obtěžování zůstává v práci podceňovaným problémem Mladé ženy v první linii. Sexuální obtěžování zůstává v práci podceňovaným problémem Se sexuálním obtěžováním na pracovišti se v České republice setkala přibližně pětina … Paratriatlonista Tománek chystá extrémní sezonu. Dva ironmany za dva dny i boj o světové tituly Paratriatlonista Tománek chystá extrémní sezonu. Dva ironmany za dva dny i boj o světové tituly Paratriatlonista Jan Tománek představil své sportovní plány na rok 2026. … SPORT Překročili jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Překročili jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo. Dosáhli jsme na metu, kterou jsme v historii pribram.cz ještě nikdy nepřekročili: více … NEPŘEHLÉDNĚTE Nafta už překročila čtyřicetikorunovou hranici Nafta už překročila čtyřicetikorunovou hranici Motoristé v Česku v posledních dnech znovu připlácí za tankování. Ceny benzínu i nafty … AKTUÁLNĚ Fanoušci mohou rozhodnout. Sportovec Příbramska 2025 vstupuje do finále Fanoušci mohou rozhodnout. Sportovec Příbramska 2025 vstupuje do finále Anketa Sportovec Příbramska 2025 míří do svého finále a právě teď mají slovo také … ANKETA
Slyšíte ten podivný zvuk z výšin? To krajinou znovu táhnou jeřábi popelaví Slyšíte ten podivný zvuk z výšin? To krajinou znovu táhnou jeřábi popelaví Začátek jara v naší krajině často neoznamují jen první květy nebo zpěv skřivanů. Možná … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz