10. 5. svátek má Blažena

V době nouzového stavu kradli dřevo, naftu, ale i peníze. Trojici mužů stíhá policie

12. srpna 2020   (11:44)
V době nouzového stavu kradli dřevo, naftu, ale i peníze. Trojici mužů stíhá policie
foto: pribram.cz, PČR

Policisté i kriminalisté z Písecka a Příbramska spolupracovali na objasnění případů majetkové trestné činnosti. Skupina tří mužů měla krást a škodit opakovaně ve firmách v Tochovicích a v obcích Lety a Chrást.


Písečtí kriminalisté zahájili v pondělí 10. srpna trestní stíhání trojice mužů (1975, 1980 a 1983), kteří mají mít na svém kriminálním kontě rozsáhlou trestnou činnost na Písecku i Příbramsku se škodou bezmála 130 000 korun.

Skupina měla krást a škodit opakovaně ve firmách v Tochovicích a v obcích Lety a Chrást. „Kradli dřevo, odčerpávali motorovou naftu ze strojů a odcizili také autobaterie z nákladních automobilů, z kanceláří brali peníze a další. Na čerpací stanici v Letech odcizili pokladnu z tankomatu,“ informovala policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.
Měli také opakovaně platit a pokoušet se platit nalezenou platební kartou a také jezdili auty, přes vyslovený zákaz řízení motorových vozidel. Trestnou činnost měli páchat také v době, kdy byl vyhlášen nouzový stav.
Na objasňování případů spolupracovali policisté z obvodních oddělení Čimelice, Písek, Březnice a kriminalisté z Územního odboru Písek a Příbram.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
PČR
autor: Jakub Pečenka








Další články

V Anenské ulici zasahují hasiči. Hoří několik garáží V Anenské ulici zasahují hasiči. Hoří několik garáží Několik hasičských jednotek zasahuje v Příbrami v Anenské ulici. V neděli 10. května … AKTUALIZOVÁNO Jaro v plném proudu: Příroda kvete, ale alergici trpí. Příbram hlásí vysokou pylovou zátěž Jaro v plném proudu: Příroda kvete, ale alergici trpí. Příbram hlásí vysokou pylovou zátěž Příroda je stále plná květů. Dokvétají některé ovocné strom, louky se plní barvami a … PŘÍRODA Kamiony ničí středočeské silnice. Kraj chystá razantní kontroly i nové váhy Kamiony ničí středočeské silnice. Kraj chystá razantní kontroly i nové váhy Středočeský kraj chce posílit silniční kontroly zaměřené na přetížená nákladní auta a … DOPRAVA Svatohorská alej je zpět! Nový povrch hotový o týdny dřív, MHD znovu jezdí až nahoru Svatohorská alej je zpět! Nový povrch hotový o týdny dřív, MHD znovu jezdí až nahoru Rekonstrukce příjezdové cesty ke Svaté Hoře skončila s výrazným předstihem. Dlažební … AKTUÁLNĚ Mikroplasty máme v krvi, plicích i mozku. Teď je 18letá studentka dokáže z vody odstranit z 95 %. Mikroplasty máme v krvi, plicích i mozku. Teď je 18letá studentka dokáže z vody odstranit z 95 %. Mikroplasty už nejsou jen problém oceánů. Vědci je našli v lidské krvi, placentě, … NEPŘEHLÉDNĚTE Česko čeká prudké ochlazení. Zaprší, na horách může sněžit a ráno hrozí mráz Česko čeká prudké ochlazení. Zaprší, na horách může sněžit a ráno hrozí mráz Po neděli se má opět ochlazovat a podle meteorologů se mohou ranní teploty dostat jen … Den matek klepe na dveře: Máš dárek, nebo zase jen výmluvu? Den matek klepe na dveře: Máš dárek, nebo zase jen výmluvu? Existují dny, na které si člověk vzpomene sám od sebe – narozeniny, Vánoce, první … NEPŘEHLÉDNĚTE Počet výjezdů dál roste. Středočeský kraj bude obnovovat vozový park nákupem nových sanitek Počet výjezdů dál roste. Středočeský kraj bude obnovovat vozový park nákupem nových sanitek Středočeští krajští radní odsouhlasili nákup 40 sanitek pro záchrannou službu v letech … ZDRAVOTNICTVÍ Ředitelka ZŠ, Příbram VII, 28. října 1 Renata Nováková: „Naší prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro děti“ Ředitelka ZŠ, Příbram VII, 28. října 1 Renata Nováková: „Naší prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro děti“ Jak vypadá škola, která staví na uměleckém zaměření a zároveň klade důraz na výkon i … ROZHOVOR
Bobři v Brdech pokračují v díle. Vytvořili krajinu plnou tůní a života Bobři v Brdech pokračují v díle. Vytvořili krajinu plnou tůní a života Brdské bobry si už každý bude navždy spojovat s tím, jak přehradili Klabavu pod … POZNÁVÁME BRDY
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz