16. 3. svátek má Elena a Herbert




V Chrástu na Příbramsku hořela skládka s odpady, požár likvidovaly tři hasičské jednotky

15. dubna 2020   (10:22)
V Chrástu na Příbramsku hořela skládka s odpady, požár likvidovaly tři hasičské jednotky
foto: pribram.cz

Skládka začala hořet před jednou hodinou ranní


V noci na středu vyjížděli hasiči k požáru skládky komunálního odpadu u obce Chrást na Příbramsku. Operační důstojník přijal oznámení před jednou hodinou ranní. Na místo vyjeli hasiči z Příbrami, Rožmitálu pod Třemšínem a Březnice. „Průzkumem bylo zjištěno, že došlo k zahoření plochy o rozměrech 30 x 20 metrů,“ uvedl pro pribram.cz mluvčí hasičů Petr Svoboda.
V noci na středu vyjížděli hasiči k požáru …
foto: pribram.cz

Hasiči likvidovali požár dvě hodiny. Příčina zahoření nebyla objasněna, nedošlo k žádné škodě. Požár se nejspíš rozšířil od horkého popela z kamen, který někdo hodil do popelnice a svozový vůz vyklopil na skládce.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka_ilustr
autor: Tomáš Pečenka








Další články

V Občově hořela autodílna, na místě zasahuje několik jednotek hasičů V Občově hořela autodílna, na místě zasahuje několik jednotek hasičů Několik hasičských jednotek zasahuje v Občově u požáru autodílny. AKTUÁLNĚ Známe 16 vítězů ankety. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Známe 16 vítězů ankety. Který klub je na Příbramsku nejoblíbenější? Velká čtenářská anketa na portálu pribram.cz, která hledá nejoblíbenější fotbalový … SPORT Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Dobrovolníci znovu vyčistili okolí rožmitálského zámku. Nejvíce tam bylo lahví od rumu Okolí rožmitálského zámku má za sebou další výrazné zlepšení. Skupina místních … NEPŘEHLÉDNĚTE Velikonoční neděle v divadle: tvoření, pohádky a jarní kouzlo pro celou rodinu Velikonoční neděle v divadle: tvoření, pohádky a jarní kouzlo pro celou rodinu Divadlo A. Dvořáka v Příbrami zve v neděli 22. března od 10 do 17 hodin všechny malé i … KULTURA Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Jediní v okolí! DAPE Cars v Příbrami nabízí službu, kterou ostatní servisy neumí Když se na silnici něco pokazí, většina řidičů z Příbramska už ví, kam volat. DAPE … PR Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Kvůli požáru ubytovny i kontejnerů vyšetřuje policie podezřelou osobu Rušnou noc zažili nejen hasiči kvůli nočnímu požáru na ubytovně, ale i kvůli hořícím … AKTUALIZOVÁNO Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Krátce před jedenáctou hodinou večerní v neděli byl vyhlášen poplach kvůli požáru na … AKTUALIZOVÁNO Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Pocit bezpečí je jedním ze základních ukazatelů kvality života ve městě. Jak si v … ANKETA Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Spouštíme velkou sladkou anketu! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Spouštíme velkou sladkou anketu! Milovníci sladkého, pozor. Hledáme podnik, kde v Příbrami dělají ty nejlepší dorty, … ANKETA
Medvědí česnek je vitaminová bomba. Jen dejte pozor na záměnu s jedovatou konvalinkou Medvědí česnek je vitaminová bomba. Jen dejte pozor na záměnu s jedovatou konvalinkou S příchodem jara se v českých lesích a hájích začínají objevovat první porosty … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz