V Areálu Nový rybník se tento týden koná Den dětí a Superhrdinský Novák
31. května 2022 (16:00)
foto: Sportovní zařízení města Příbram
Ve středu celý Novák ožije „dvojakcí“ Děti hrají dětem a Slavnostní otevření Parkour hřiště. Zahájení superhrdinského léta proběhne v neděli 5. června, na akci Superhrdinský Novák. Vstupné je zdarma, zabaví se všichni, děti i dospělí.
„Rád bych všechny pozval na nejbližší připravované akce, které určitě budou stát za to. Den dětí bude plný hudby, tance, her a zvířátek, slavnostně také otevřeme zbrusu nové parkourové hřiště. V neděli si na akci Superhrdinský Novák představíme všechny letní novinky, hry a atrakce. Vše bude v superhrdinském stylu,“ přibližuje program akcí Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.
Den dětí se koná ve středu 1. června od 14:00, kdy na terase SeZaM bistra vystoupí děti ze ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram. V 15:00 proběhne slavnostní otevření Parkour hřiště za skateparkem a od 15:30 pokračuje akce exhibicí parkouristů. Ve stejný čas začne znovu hrát hudba v SeZaM bistru, kde nastoupí animáci s minidisco a další hudební vystoupení. U parkourového hřiště začnou v 16:00 workshopy pro větší děti a akce bude zakončena autogramiádou v 17:30. Nebude chybět další doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit také na jízdy na koních, kreativní dílničky, program v minizoo, Tonda Obal od EKO-KOMu. Akce končí v 18:00.
V neděli 5. června proběhne od 16:00 do 20:00 pilotní akce projektu Superhrdinský Novák. Téma superhrdinů bude návštěvníky areálu Nový rybník doprovázet celé léto, doslova na každém kroku. Připravené je tematické občerstvení, sochy, fotokoutky, soutěže, animační programy a spoustu dalšího. Velikou novinkou areálu bude interaktivní hřiště. „Kdo se chce dozvědět detailně, co všechno může v létě na Nováku zažít a prožít, ať určitě tuto neděli přijde na terasu SeZaM bistra, kde se bude celoletní program představovat,“ vyzývá Slaba. Součástí akce bude vystoupení aerobiček, představení I-hřiště a další doprovodný program.
foto: Sportovní zařízení města Příbram
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Sportovní zařízení města Příbram / Miroslava Poláková
autor: Sportovní zařízení města Příbram
Miroslava Poláková
Miroslava Poláková
Související
•Děti v Příbrami slavily, divadlo jim opět přichystalo nabitou „party“
•Lesní divadlo Skalka v Novém Podlesí bude mít nové pódium
•Putovní pohár krajské soutěže TFA Bohdanka vyhráli příbramští hasiči
Další články
Středočeští hygienici provedli zatím na táborech 43 kontrol, zjistili dvě závady
Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 43 …
AKTUÁLNĚ
Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce
Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic měla v létě každou celou hodinu spouštět …
AKTUÁLNĚ
Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo
Zemědělci ve středních Čechách dosud sklidili zhruba 81 procent ploch s ozimým …
Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr
Meteorologové varují před velmi silnými bouřkami, které v úterý 14. července zasáhnou …
AKTUALIZOVÁNO
Orlická přehrada: hladina klesá, lodní výtah stojí
Orlická přehrada se dostala výrazně pod dlouhodobý normál. Hladina je aktuálně osm …
FOTOGALERIE
Vydejte se poznat Brdy s průvodci. Čeká vás Dům přírody i jedinečná Třítrubecká vyhlídka
Milovníci Brd mají jedinečnou příležitost poznat už zítra krajinu očima odborníků. …
PŘÍRODA
Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení
Plzeňská Olympia hostila o víkendu 11.a 12. července 2026 další ročník extrémního …
SPORT
Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské
Galerie Gaudii gratia v Oblastní nemocnici Příbram nabídne od července do konce září …
Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami
Digitální návštěvnická karta propojující turistické oblasti Berounsko a Brdy a …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky
Počasí v Česku vstupuje do výrazně teplejší fáze. Nový týden přinese nadprůměrné letní …
AKTUÁLNĚ




