10. 6. svátek má Gita

Utkání s Plzní bylo zážitkem nejen pro hráče, ale také jednoho malého fanouška

30. července 2014   (15:15)
Utkání s Plzní bylo zážitkem nejen pro hráče, ale také jednoho malého fanouška
foto: pribram.cz

Jakub Fait je velkým fanouškem SK Březnice, kde sleduje všechny zápasy. Nyní bude jezdit fandit také do Energon arény do Příbrami.



Historicky první bod v nově pojmenované Synot lize slavil v Příbrami také Jakub Fait, který se dostal i se svým vozíčkem několik metrů od střídačky domácích, kde fandil a sledoval hráče Plzně a Příbrami.

Před několika dny vyslovil zapálený fanoušek fotbalu z Březnice své velké fotbalové přání a podívat se na fotbal v Příbrami. Jeho přání vyslyšelo vedení klubu a zařídilo, aby se fanoušek z Březnice mohl na svém vozíčku dostat při prvoligového zápase bezprostředně ke střídačce.

„Jsem rád, že můžeme díky fotbalu dělat radost právě těmto lidem a fanouškům. V Kubovo očích jsem viděl radost a při předání dresu mi řekl, že vyhrajeme. V podobných akcích budeme v budoucnu určitě pokračovat. V nejbližších dnech rozjedeme například dražbu dresů z utkání s Plzní. Výtěžek poté poputuje do Dětského domova Pepa v Lazci,“ sdělil spolumajitel klubu Petr Větrovský.

Jak již bylo zmíněno, tak Kubovi byl předán dres s jeho jménem a číslem 10, který mu bude sobotní zápas a zážitek vždy připomínat. Kuba měl navíc den před tím svátek, takže takto dostal i krásný dárek.

Na utkání dorazilo 6 tisíc fanoušků

Po předání dresu začalo všech 6 tisíc fanoušků na stadionu bouřlivě tleskat. „Ta chvíle byla pro Kubu obrovským zážitkem. Po utkání jsme museli ze stadionu jet na stadion do Březnice, kde Kuba dres ukazoval. Večer pak vůbec nechtěl jít spát, protože dres nechtěl sundávat,“ řekla Kubovo mamka.

Jakub Fait je velkým fanouškem SK Březnice, kde sleduje všechny zápasy. Nyní bude jezdit fandit také do Energon arény do Příbrami.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Na sdíleném kole přes Brdy až do Příbrami. Experiment, který má otevřít debatu Na sdíleném kole přes Brdy až do Příbrami. Experiment, který má otevřít debatu Sedm členů spolku Příbram zdola se vydalo na neobvyklou cestu: na sdílených kolech … Motel Halda v Dubenci: Brutalistická ikona, filmová hvězda i symbol „západu“ na Příbramsku Motel Halda v Dubenci: Brutalistická ikona, filmová hvězda i symbol „západu“ na Příbramsku Jen málokterá stavba na Příbramsku má tak fascinující příběh jako Motel Halda v … ZAJÍMAVOSTI Má příbramská hornická píseň jiný příběh? Historický výzkum naznačuje, že ano Má příbramská hornická píseň jiný příběh? Historický výzkum naznačuje, že ano Píseň Hluboký náš důl patří k současným nejznámějším motivům příbramské hornické … AKTUÁLNĚ Příbramskem projede cyklistický závod ve stylu Tour de France. Řidiče čekají uzavírky Příbramskem projede cyklistický závod ve stylu Tour de France. Řidiče čekají uzavírky Silnice na Příbramsku ovládnou v sobotu 20. června tisíce cyklistů. Regionem totiž … SPORT Kraj podpoří příbramské divadlo milionem korun Kraj podpoří příbramské divadlo milionem korun Středočeští zastupitelé schválili přidělení mimořádných dotací pro scény v Kladně, … NEPŘEHLÉDNĚTE /FOTO, VIDEO/ Proměna za desítky milionů je hotová. Jiráskovy sady se otevřely lidem /FOTO, VIDEO/ Proměna za desítky milionů je hotová. Jiráskovy sady se otevřely lidem Jiráskovy sady se dnes oficiálně vrátily. Po dvou letech stavebních prací, uzavírek, … AKTUÁLNĚ Barevná kráska ničí českou přírodu. Teď můžete pomoci a ještě vyhrát Barevná kráska ničí českou přírodu. Teď můžete pomoci a ještě vyhrát S příchodem Týdne invazních druhů vyhlásila Agentura ochrany přírody a krajiny ČR … NEPŘEHLÉDNĚTE Slavnost Korunovace 2026: Svatá Hora zve na světelný průvod i koňské jízdy Slavnost Korunovace 2026: Svatá Hora zve na světelný průvod i koňské jízdy Svatá Hora se o víkendu znovu rozzáří slavností, která má kořeny až v roce 1732. … KULTURA Od srpna bude jezdit po Příbrami více autobusů s možností nástupu všemi dveřmi Od srpna bude jezdit po Příbrami více autobusů s možností nástupu všemi dveřmi Středočeský kraj od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi v autobusech linek … DOPRAVA
Už jste letos našli první houby? Pochlubte se s ostatními čtenáři Už jste letos našli první houby? Pochlubte se s ostatními čtenáři Po deštích začínají lesy nejen na Příbramsku znovu lákat houbaře. Zatímco někde se … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz