5. 7. je st. svátek (Cyril a Metoděj)
Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů

6. října 2019   (13:00)
Dalších 41 fotografií v galeriiUtkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů

1.FK Příbram – SK Sigma Olomouc 0:0 (0:0) V sobotu 5. října přivítala ve 12. kole FORTUNA:LIGY domácí Příbram na svém stadionu tým z Olomouce.


Herní tvář týmu se zlepšila
Do utkání aktivněji vlétl domácí celek a pokusu z 9. minuty Michala Škody z otočky chyběly jen centimetry. Brankář Reichl by byl jinak bezmocný. Na druhé straně zahrozil po čtvrt hodině hry Plšek, ale skákavým pokusem nemohl brankáře Ondru Kočího vyvést z míry.

Domácí celek byl aktivnější směrem dopředu, ale branku ne a ne vsítit. Ve 36. minutě Honza Rezek po rohovém kopu vypálil nad břevno. Před poločasovou pauzou ještě v dobré pozici promáchnul Michal Škoda.
 
Herní tvář týmu se zlepšila
Do utkání …

Rozhodnout mohl kdokoliv a kdykoliv
Druhé dějství odstartovala pumelice Marka Alvira, z přímého kopu pořádně protáhla brankáře Reichla. Následnou dorážku hlavou neusměrnil mezi tři tyče úplně volný Olivier Kingue. Chvíli na to zahrozila i Olomouc. K přímému kopu ze třiceti metrů se postavil Falta a zakroutil balon do tyče. „Trefil jsem to výborně, ale chybělo pár centimetrů, aby se míč odrazil od tyče místo ven, tak do brány.“ Popsal svůj povedený pokus Šimon Falta.

Na druhé straně si brankář Reichl pohlídal pokus Jana Rezka ze standardky. Sedmdesátá minuta a opět Falta a jeho dalekonosný pokus číslo dvě z přímého kopu, ale tentokrát míč vyrazil brankář Ondra Kočí. Výhru mohl ještě ke konci utkání vystřelit Filip Stuparevič, ale brankář Reichl svoji svatyni s vypětím všech sil uchránil. „Jestli se nepletu, tak jsme měli více brankových příležitostí, než Olomouc. Věděli jsme, že nás čeká výborný fotbalový soupeř, který snad šest utkání v řadě neprohrál. Musím říct, že dnes už to od nás konečně vypadalo jinak, než v těch třech předchozích zápasech, kdy tam taková zarputilost nebyla jako dnes. Ke vstřelení gólu nám dnes chyběl malinko klid v zakončení. Bod bereme.“ Vyjádřil se k remízovému utkání Jan Rezek.

Další zápas se hraje až 19. října v sobotu od 19 hodin. Příbram zavítá do Edenu a utká se s pražskou Slávií.
 
Rozhodnout mohl kdokoliv a kdykoliv
Druhé …
Rozhodčí: Julínek - Podaný, Šimáček
 
ŽK: Rezek, Tregler, Soldát - Falta
 
Diváci: 1860
 
Příbram: Kočí - Tregler, Kodr, Kingue, Cmiljanovič - Soldát - Nový (90.+1 Polidar), Alvir, Rezek, Zeman - Škoda (73. Stuparevič). Trenér: Nádvorník
 
Olomouc: Reichl - Zahradníček (89. Kerbr), Beneš, Jemelka, Vepřek - Pilař, Houska, González (90.+3 Texl), Plšek, Falta - Nešpor (81. Greššák). Trenér: Radoslav Látal
 
Rozhodčí: Julínek - Podaný, …

Fotogalerie

Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů () Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (1) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (2) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (3) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (4) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (5) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (6) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (7) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (8) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (9) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (10) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (11) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (12) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (13) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (14) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (15) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (16) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (17) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (18) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (19) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (20) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (21) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (22) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (23) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (24) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (25) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (26) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (27) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (28) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (29) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (30) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (31) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (32) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (33) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (34) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (35) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (36) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (37) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (38) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (39) Utkání na Litavce proti Hanákům skončilo dělbou bodů (40)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: příbram.cz

autor: daš, foto: daš, video: web 1.FK Příbram

Další články

Výhled počasí na zbytek července: Teploty většinou kolem 25 stupňů, zaprší až v závěru měsíce Výhled počasí na zbytek července: Teploty většinou kolem 25 stupňů, zaprší až v závěru měsíce Obrazem: Hasiči zveřejnili fotografie ze záchranné akce u Cukráku Obrazem: Hasiči zveřejnili fotografie ze záchranné akce u Cukráku Orel mořský nemá v přírodě žádného přirozeného predátora, největším nebezpečím je pro něj člověk Orel mořský nemá v přírodě žádného přirozeného predátora, největším nebezpečím je pro něj člověk Vztah Karla Čapka a Olgy Scheinpflugové k automobilismu ukazuje nová část expozice v Čapkově památníku Vztah Karla Čapka a Olgy Scheinpflugové k automobilismu ukazuje nová část expozice v Čapkově památníku Nové prostory v památníku dnes byly slavnostně otevřeny při příležitosti výročí 85 let od jejich první cesty do Alp. 4. července 2020   (18:19) Jednasedmdesátiletý řidič narazil do svodidel a vylétl mimo dálnici, na pomoc vzlétl vrtulník Jednasedmdesátiletý řidič narazil do svodidel a vylétl mimo dálnici, na pomoc vzlétl vrtulník Dálnici D4 u Cukráku zablokovala nehoda, policisté komunikaci uzavřeli 4. července 2020   (15:16) Lidé budou moci na obloze spatřit kometu Neowise. Dobře viditelná bude i pouhým okem Lidé budou moci na obloze spatřit kometu Neowise. Dobře viditelná bude i pouhým okem O působivou podívanou se teď na obloze starají planety Jupiter a Saturn 4. července 2020   (11:16) Lišáka Větrníka připravili o rodinu myslivci, Eliška se stala nepohodlnou Lišáka Větrníka připravili o rodinu myslivci, Eliška se stala nepohodlnou Na Příbramsku vznikla další petice proti těžbě uranových hald Na Příbramsku vznikla další petice proti těžbě uranových hald Za peticí, kterou zatím na internetu podpořilo kolem 60 lidí, stojí starosta Petrovic Petr Štěpánek, starosta obce Háje David Lukšan a geolog Petr Kareš. 4. července 2020   (07:00) Leoš Mareš se po čtyřech letech chystá do Příbrami, doprovodí ho skupina Holki Leoš Mareš se po čtyřech letech chystá do Příbrami, doprovodí ho skupina Holki Česká moderátorská jednička dokáže každý rok vyprodat tři dny po sobě O2 arénu, letní vystoupení vyprodává za hodinu a na Instagramu ho aktuálně sleduje více než 1.000.000 lidí. 3. července 2020   (19:00)
Řidička felicie narazila u Velké Lečice do stromu, na pomoc spěchal vrtulník Řidička felicie narazila u Velké Lečice do stromu, na pomoc spěchal vrtulník Zaklíněnou ženu museli hasiči z havarovaného vozidla vyprostit. 3. července 2020   (17:16) Stavební část Junioru je dokončena. Procházku si můžete zpříjemnit točeným pivem nebo malinovkou Stavební část Junioru je dokončena. Procházku si můžete zpříjemnit točeným pivem nebo malinovkou Výdejní okénko bude v provozu celé léto, každý den od 13:00 do 18:00. Návštěvníci občerstvení mohou také využívat toalety v budově. 3. července 2020   (14:40) Provoz na Strakonické kolabuje, tvoří se několikakilometrové fronty Provoz na Strakonické kolabuje, tvoří se několikakilometrové fronty Střet tří vozidel značně narušil provoz na silnici I/4 u obce Těchařovice na Příbramsku. 3. července 2020   (12:12) Animační programy na Nováku nabízejí zábavu pro děti i dospělé, tvořivé dílny a každou středu minidisco Animační programy na Nováku nabízejí zábavu pro děti i dospělé, tvořivé dílny a každou středu minidisco Sportovní zařízení města Příbram mají pro návštěvníky areálu Nový rybník na letošní sezónu velkou programovou novinku. Jsou jí animační programy, které se konají každé úterý, středu, pátek a sobotu. 3. července 2020   (10:57) Soud rozplétá rozsáhlou drogovou kauzu ve věznici Bytíz Soud rozplétá rozsáhlou drogovou kauzu ve věznici Bytíz Česko už není pro Slovinsko mezi epidemiologicky bezpečnými státy Česko už není pro Slovinsko mezi epidemiologicky bezpečnými státy Lidé přijíždějící do Slovinska musí prokazovat místo svého pobytu nebo vlastnictví nemovitosti či lodě v prázdninové destinaci. 3. července 2020   (09:02) Nepřehlédněte Jaroslav Starka: Když se liga nedohraje, my nepadáme, jsem nadšený Jaroslav Starka: Když se liga nedohraje, my nepadáme, jsem nadšený Kvalita vody na příbramských koupalištích je stále velmi dobrá Kvalita vody na příbramských koupalištích je stále velmi dobrá Na všech místech, kde hygienici kvalitu vody měřili, ji hodnotili stupněm jedna nebo dva. 3. července 2020   (06:18) V příbramském odběrovém místě otestují přibližně deset lidí denně, v březnu to bylo až padesát V příbramském odběrovém místě otestují přibližně deset lidí denně, v březnu to bylo až padesát Měsíční náklady na příbramské odběrné místo jsou okolo 350.000 korun. 2. července 2020   (20:00) Kvůli koronaviru v týmu Karviné má Příbram šanci zůstat v první lize Kvůli koronaviru v týmu Karviné má Příbram šanci zůstat v první lize Pokud by se nedohrála skupina o záchranu, z nejvyšší soutěže by nikdo nesestoupil, a i Příbram by zůstala v první lize bez dohrání barážových zápasů. 2. července 2020   (17:35) Prokopská pouť v Příbrami připomene výročí rekordu v dole Vojtěch Prokopská pouť v Příbrami připomene výročí rekordu v dole Vojtěch Návštěvníci si budou moci prohlédnout tematickou expozici a připraveny budou i doprovodné programy. 2. července 2020   (15:24) V Jincích dělníci překopli plynové potrubí. Hasiči evakuovali lidi z okolních domů V Jincích dělníci překopli plynové potrubí. Hasiči evakuovali lidi z okolních domů Meteorologové varují před silnými bouřkami. Výstraha platí až do čtvrteční noci Meteorologové varují před silnými bouřkami. Výstraha platí až do čtvrteční noci Při bouřkách budou padat kroupy, vyskytnou se přívalové deště a vítr bude mít místy v nárazech rychlost až 70 kilometrů za hodinu. 2. července 2020   (11:43) Nebudu někde zalezlý a nebudu zticha, říká jednatel Nemocnice Na Pleši Nebudu někde zalezlý a nebudu zticha, říká jednatel Nemocnice Na Pleši Zloději v noci vykradli čerpací stanici v Krásné Hoře nad Vltavou, na místě jsou kriminalisté Zloději v noci vykradli čerpací stanici v Krásné Hoře nad Vltavou, na místě jsou kriminalisté Minipivovary po krizi vaří dál. Léto přeje snoubení piva a hudby Minipivovary po krizi vaří dál. Léto přeje snoubení piva a hudby Přestože se jejich život na čas zastavil, razí si malé pivovary na Příbramsku opět svou cestu ke spotřebitelům. V letní sezoně veřejnost čekají hudební akce spojené s ochutnávkou piv. 2. července 2020   (06:25) Na Příbramsku evidují hygienici posledního nakaženého koronavirem Na Příbramsku evidují hygienici posledního nakaženého koronavirem V rámci Středočeského kraje si nejlépe vede v počtu aktuálně nemocných Příbramsko a Mladoboleslavsko. 1. července 2020   (20:20) V červnu na silnicích ve Středočeském kraji zemřelo 11 lidí, z toho dva na Příbramsku V červnu na silnicích ve Středočeském kraji zemřelo 11 lidí, z toho dva na Příbramsku Mluvčí příbramské policie Monika Schindlová dnes uvedla, že jenom na Příbramsku policisté v červnu řešili 131 nehod. 1. července 2020   (18:21) Trpíte nespavostí? Na vině je často špatná životospráva, stres, ale i některé nemoci Trpíte nespavostí? Na vině je často špatná životospráva, stres, ale i některé nemoci Nespavostí trpí podle různých odhadů 10–15 % lidí, u onkologicky nemocných je odhadováno, že až 75 %. 1. července 2020   (17:49) Nepřehlédněte Soud řeší žalobu Agrofertu na ČT. Televize ho spojila s odvoláním ředitele příbramského finančního úřadu Soud řeší žalobu Agrofertu na ČT. Televize ho spojila s odvoláním ředitele příbramského finančního úřadu Žaloba se týká reportáží nazvaných Dvojí metr a Dvojí metr II, které televize odvysílala v pořadu Reportéři ČT. Informace se týkala Karla Trefného, jehož úřad dopočítal společnosti Primagra z koncernu Agrofert DPH ve výši 1,5 milionu korun. 1. července 2020   (15:25) Povinnost roušek ve většině případů padla, lidé je často neodložili Povinnost roušek ve většině případů padla, lidé je často neodložili Nemocnice Na Pleši přes policejní vyšetřování pokračuje v provozu Nemocnice Na Pleši přes policejní vyšetřování pokračuje v provozu Jaká bude budoucnost nemocnice, není známo. 1. července 2020   (10:25) Policie zablokovala účty a asi bychom měli ukončit léčbu pacientů, říká jednatel Nemocnice na Pleši Policie zablokovala účty a asi bychom měli ukončit léčbu pacientů, říká jednatel Nemocnice na Pleši "Se společníkem řešíme, jestli on v tom bude pokračovat. Já v tom pokračovat určitě nechci," uvedl Roman Šmucler, jednatel Nemocnice na Pleši. 1. července 2020   (08:12) Srnčata doplácí na lidskou pomoc, která často končí fatálně Srnčata doplácí na lidskou pomoc, která často končí fatálně "Srnčata jsou velmi křehká, několik dní sotva stojí na hubených nožkách.To není důvod k odebrání od matky, ale přirozený stav," říká lektorka záchranné stanice Jitka Kocíková 1. července 2020   (06:24) Vrtulník spěchal do Příbrami pro popáleného kojence, opařil se vroucí vodou Vrtulník spěchal do Příbrami pro popáleného kojence, opařil se vroucí vodou V Zalánech odstartují motokrosové závody V Zalánech odstartují motokrosové závody Amatérští motokrosoví závodníci se po měsících oddalování snad již dočkají vytouženého startu. V sobotu 4. července se v Zalánech koná první letošní závod seriálu Šumavský Amater Cup 2020. 30. června 2020   (18:30) Od středy padnou jedny z posledních omezení, která vláda zavedla kvůli šíření koronaviru Od středy padnou jedny z posledních omezení, která vláda zavedla kvůli šíření koronaviru Pro restaurace, hospody a kavárny zákaz nočního provozu od středy přestává platit a lidé budou moci konzumovat občerstvení například také v hledištích kin. 30. června 2020   (15:04) Hlasování rozhodlo, realizovat se budou dva projekty Hlasování rozhodlo, realizovat se budou dva projekty Třetí ročník participativního rozpočtu se chýlí ke konci, tedy k posunutí vítězných projektů k realizaci. 30. června 2020   (12:12) Policie obvinila lékaře a zdravotní sestry z podvodu. Účtovali pojišťovnám úkony, které neprovedli Policie obvinila lékaře a zdravotní sestry z podvodu. Účtovali pojišťovnám úkony, které neprovedli Začínají prázdniny, policisté se zaměří na dálnici Začínají prázdniny, policisté se zaměří na dálnici Během prvního prázdninového týdne budou policisté ve zvýšené míře kontrolovat dodržování rychlosti na dálnici D4. 30. června 2020   (09:41) Začínají prázdniny, zvýšené ošetřovné kvůli koronaviru končí Začínají prázdniny, zvýšené ošetřovné kvůli koronaviru končí Ve školách dnes oficiálně končí školní rok. Učitelé předají vysvědčení žákům, kteří ho zatím nedostali. Zároveň končí vyplácení zvýšeného ošetřovného kvůli koronavirové epidemii 30. června 2020   (08:05)


Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz