18. 5. svátek má Nataša




Úraz elektrickým proudem byl důvodem příletu vrtulníku záchranářů

19. srpna 2018   (15:34)
Úraz elektrickým proudem byl důvodem příletu vrtulníku záchranářů
foto: tiskový mluvčí Policie ČR, por. Mgr. Pavel Truxa

Letecká výjezdová služba transportovala zraněného z Bohostic


V sobotu odpoledne zasahoval v obci Bohostice na Příbramsku vrtulník Letecké výjezdové skupiny. Přiletěl na žádost lékaře ZZS Středočeského kraje, která měla v péči zraněného v bezvědomí. Byl to nejrychlejší způsob, jak pacienta dopravit urychleně na specializované pracoviště.

Tiskový mluvčí Policie ČR, por. Mgr. Pavel Truxa nám k události sdělil: „Jednalo se o muže, který byl zasažen elektrickým proudem při práci na zařízení 380 V. Bližší podrobnosti prozatím nelze sdělit, věc je v tuto chvíli ve stadiu vyšetřování."
V sobotu odpoledne zasahoval v obci Bohostice …
foto: tiskový mluvčí Policie ČR, por. Mgr. Pavel Truxa

foto: tiskový mluvčí Policie ČR, por. Mgr. Pavel Truxa
foto: tiskový mluvčí Policie ČR, por. Mgr. Pavel Truxa

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Info: tiskový mluvčí Policie ČR
por. Mgr. Pavel Truxa
autor: mip








Další články

Před Brdskou 25 někdo otáčel značení tratě. Pořadatelé mluví o nepochopitelném jednání Před Brdskou 25 někdo otáčel značení tratě. Pořadatelé mluví o nepochopitelném jednání Nedělní závod Brdská 25, který je součástí Brdského poháru, letos provázely nepříjemné … SPORT Veterináři v dovezených divočácích znovu potvrdili svalovce Veterináři v dovezených divočácích znovu potvrdili svalovce V České republice byl po zhruba měsíci znovu potvrzen výskyt nebezpečného parazita … AKTUALIZOVÁNO Lidé ve Vrančicích v referendu odmítli stavbu větrných elektráren Lidé ve Vrančicích v referendu odmítli stavbu větrných elektráren Lidé ve Vrančicích v referendu odmítli stavbu větrné elektrárny nebo elektráren v … NEPŘEHLÉDNĚTE Po odchodu starosty přichází změna: Karpíšek potvrdil, že se bude ucházet o pozici lídra ANO Po odchodu starosty přichází změna: Karpíšek potvrdil, že se bude ucházet o pozici lídra ANO Současný místostarosta Vladimír Karpíšek dnes na svém profilu uvedl, že se v letošních … BLESKOVÁ ZPRÁVA Generace pod dekou: Proč citlivé děti kolabují pod tlakem života Generace pod dekou: Proč citlivé děti kolabují pod tlakem života Psychologové upozorňují, že české děti mají méně odolnosti vůči stresu než jejich … ZAJÍMAVOSTI Děti z Bohutína zastavovaly řidiče. Rozdávaly sluníčka i „mračouny“ Děti z Bohutína zastavovaly řidiče. Rozdávaly sluníčka i „mračouny“ U základní školy v Bohutíně proběhla preventivní dopravní akce s názvem „Slunce na … AKTUÁLNĚ Klučenice se uchází o titul Vesnice roku. Do soutěže se letos přihlásilo 245 obcí, nejvíce od roku 2016 Klučenice se uchází o titul Vesnice roku. Do soutěže se letos přihlásilo 245 obcí, nejvíce od roku 2016 Do letošního ročníku soutěže Vesnice roku se přihlásilo 245 obcí z celé České … ZAJÍMAVOSTI Vznikající malba na Březových Horách budí emoce. Lidé řeší autora i její budoucnost Vznikající malba na Březových Horách budí emoce. Lidé řeší autora i její budoucnost Na Březových horách vzniká velkoplošná malba, která má na zhruba sto metrech … NÁZOR Muzea slaví svůj den. Příbram představí novou aplikaci pro Geopark Brd a Podbrdska Muzea slaví svůj den. Příbram představí novou aplikaci pro Geopark Brd a Podbrdska Mezinárodní den muzeí letos v Příbrami připomene Hornické muzeum Příbram novinkou, … ZAJÍMAVOSTI
Jaro přináší nový život. A zároveň nejvíc smrti. Pomozte to změnit. Jaro přináší nový život. A zároveň nejvíc smrti. Pomozte to změnit. Jaro je tu a s ním i období, kdy se v trávě rodí tisíce mláďat. A zároveň období, kdy … ZVÍŘATA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz