11. 6. svátek má Bruno

Uplynulý víkend policie doprovodila dva výtržníky na záchytku a řešila krádež přesahující 120 tisíc

29. září 2020   (09:58)
Uplynulý víkend policie doprovodila dva výtržníky na záchytku a řešila krádež přesahující 120 tisíc
foto: Schindlová_PČR

Policisté řešili dva případy neukázněných osob, které skončily na záchytné stanici a krádež telefonu s platební kartou.


V pátek 25. září převáželi policisté na protialkoholní záchytnou stanici 39 letého muže. V nočních hodinách zřejmě nezvládl své emoce a z rodinného domu v Příbrami začal vyhazovat věci. Ani přivolaná hlídka muže nepřesvědčila o zachování klidu a muž nadále pokračoval v „úklidu“. V dechu muže poté naměřili 1,5 promile alkoholu.

V podvečer následujícího dne, sobotu 26. září, vezli na záchytnou stanici příslušnici policie 41letou ženu z Březnicka. Ta vulgárně nadávala svému příteli a vyhrožovala mu fyzickým napadením. Nadávek a výhružek nezanechala ani v přítomnosti policie. Při provedené dechové zkoušce se na displeji přístroje objevila hodnota tři promile alkoholu.

Obě osoby se svým jednáním dopustily přestupku, muži ve správním řízení hrozí desetitisícová a ženě až dvacetitisícová pokuta.

Zatajení nálezu

Zatím neznámý pachatel nalezl na náměstí v Příbrami mobilní telefon značky Honor a platební kartu. Z té stihl učinit 22 neoprávněných plateb. Poškozenému vznikla škoda ve výši 122 tisíc korun. V případě dopadení hrozí zloději za přečin krádeže, zatajení věci a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku až pětiletý trest odnětí svobody.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Monika Schindlová_PČR
autor: Jana Fedorová








Další články

Z Pičína do Řitky: Pikantní pochod roku láká na 31 kilometrů recese i trasu pro kočárky Z Pičína do Řitky: Pikantní pochod roku láká na 31 kilometrů recese i trasu pro kočárky Legendární pochod s originálním názvem je zpět! Už v sobotu 13. června odstartuje 8. … TIP NA VÝLET Jinecké slavnosti 2026: Anna K., Turbo a skvělá atmosféra Jinecké slavnosti 2026: Anna K., Turbo a skvělá atmosféra Jince se chystají na jednu z největších akcí roku. Jinecké slavnosti 2026 ovládnou v … KULTURA Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin za týden zlevnil až o korunu, nafta zůstává téměř beze změny Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin za týden zlevnil až o korunu, nafta zůstává téměř beze změny Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 40,90 Kč … DOPRAVA Čeká nás mokrý čtvrtek i pátek. Zlepšení dorazí až v neděli Čeká nás mokrý čtvrtek i pátek. Zlepšení dorazí až v neděli Deštivé počasí, jak předpovídali meteorologové, už drazilo. Počasí bude nejen ve … Eduarts v centru Příbrami: místo, kde děti rostou s jistotou a radostí z učení Eduarts v centru Příbrami: místo, kde děti rostou s jistotou a radostí z učení Každý rodič si přeje, aby jeho dítě zvládalo školu, objevilo, co ho baví, a cítilo se … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Barokní pec na Řimbabě bude jedním z hitů Hornických slavností. Nejvoňavější program Příbramských slavností Barokní pec na Řimbabě bude jedním z hitů Hornických slavností. Nejvoňavější program Příbramských slavností Ve Vysoké Peci na dole Řimbaba stojí stavba, která nemá v regionu obdoby. Replika … KULTURA Dobříšské náměstí ožije hudbou i zábavou pro celou rodinu zdarma Dobříšské náměstí ožije hudbou i zábavou pro celou rodinu zdarma Dobříš se v polovině června promění v místo plné vůní, chutí, hudby a setkávání. … DOBŘÍŠ Ztracený poklad i středověká vesnice. Hornické muzeum chystá dvě velké lákadla Ztracený poklad i středověká vesnice. Hornické muzeum chystá dvě velké lákadla Hornické muzeum Příbram připravilo pro návštěvníky hned dvě zajímavé akce, které … ZAJÍMAVOSTI Hornické slavnosti změní dopravu v Příbrami. Na řidiče čekají uzavírky, MHD bude zdarma Hornické slavnosti změní dopravu v Příbrami. Na řidiče čekají uzavírky, MHD bude zdarma V rámci hornických slavností, které v Příbrami začínají už tento pátek 12. června a … AKTUÁLNĚ
Obce mohou získat miliony na školy. Kraj připravil dotace za 85 milionů Obce mohou získat miliony na školy. Kraj připravil dotace za 85 milionů Středočeský kraj vypíše dotace na obnovu základních škol a navyšování jejich kapacity. …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz