14. 7. svátek má Karolína




U nás v srdci zůstane jako hrdina, který nás zachránil. Napsala pozůstalá o svém muži, který tragicky zahynul při požáru v Ohrazenicích

NEPŘEHLÉDNĚTE
28. prosince 2020   (20:03)
U nás v srdci zůstane jako hrdina, který nás zachránil. Napsala pozůstalá o svém muži, který tragicky zahynul při požáru v Ohrazenicích
foto: pribram.cz

Na transparentním účtu je k dnešnímu dni více než 750 tisíc.


Při tragické události, která se odehrála minulý týden v obci Ohrazenice na Příbramsku, zemřel tatínek dvouletého Mirečka. Matka dvou dětí, Mirečka a šestileté Kristýnky, při požáru utrpěla vážné popáleniny a skončila ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze.

Maminka, které lékaři dovolili navštívit své děti o Štědrém dnu, je opět v nemocnici. Dnes se poprvé k tragické události vyjádřila. „Chtěla bych moc poděkovat za sebe, svou rodinu, své děti a svého manžela, který už bohužel není mezi námi. Lidem, které známe a lidem, které neznáme vůbec, patří veliké DÍK. Nečekala jsem, že bude tolik lidí, kteří chtějí, jakkoliv pomoct. Za tu dobu, co trávím v nemocnici, mám hodně času o všem přemýšlet. Chybí mi děti, chybí mi manžel, chybí mi rodina. Často se ptám: Proč já tohle musela zažít? Proč on musel umřít? Proč také nevyskočil? A také z čeho to chytlo? Nikdo mi na to nedokázal odpovědět. Ani já. Nevím, co teď bude dál a ani nevím co bych chtěla. Jen vím, že moje děti jsou mým Domovem a já teď musím jim ten domov udržet. Čeká nás rozloučení s tatínkem a manželem a myslím, že to bude jedna z nejtěžších věcí, co nás čeká. Velice všem děkuji za podporu a lásku v těžkých chvílích našeho života. U nás v srdci zůstane Míra jako hrdina, který nás zachránil. NAVŽDY MÁ LÁSKO,“ uvedla.
Na transparentním účtu, který zřídila obec, je již neuvěřitelných 779 tisíc korun. Peníze zaslalo 686 lidí. Číslo účtu, který bude otevřen až do 31. 3. 2021, je 5965355329/0800. Veřejná sbírka je pod názvem Pomoc pozůstalým po zemřelém Miroslavu F. (32 let).

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Vydejte se poznat Brdy s průvodci. Čeká vás Dům přírody i jedinečná Třítrubecká vyhlídka Vydejte se poznat Brdy s průvodci. Čeká vás Dům přírody i jedinečná Třítrubecká vyhlídka Milovníci Brd mají jedinečnou příležitost poznat už zítra krajinu očima odborníků. … PŘÍRODA Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Plzeňská Olympia hostila o víkendu 11.a 12. července 2026 další ročník extrémního … SPORT Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Galerie Gaudii gratia v Oblastní nemocnici Příbram nabídne od července do konce září … Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Digitální návštěvnická karta propojující turistické oblasti Berounsko a Brdy a … NEPŘEHLÉDNĚTE Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Počasí v Česku vstupuje do výrazně teplejší fáze. Nový týden přinese nadprůměrné letní … AKTUÁLNĚ Dálnice D3 se v létě posune. Jihočeská část bude hotová příští rok, středočeská má vykoupeno už 50 % pozemků Dálnice D3 se v létě posune. Jihočeská část bude hotová příští rok, středočeská má vykoupeno už 50 % pozemků Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) oznámilo další postup při dostavbě dálnice D3. Už … NEPŘEHLÉDNĚTE Vážná nehoda v Pročevilech: Starší motorkář nezvládl stroj a narazil do pevné překážky, s těžkým zraněním ho transportoval vrtulník Vážná nehoda v Pročevilech: Starší motorkář nezvládl stroj a narazil do pevné překážky, s těžkým zraněním ho transportoval vrtulník Vážná dopravní nehoda, při které se těžce zranil starší řidič motocyklu, zalarmovala v … AKTUÁLNĚ Sucho v Česku sílí. Potoky vysychají a odborníci varují před dalším zhoršením Sucho v Česku sílí. Potoky vysychají a odborníci varují před dalším zhoršením Sucho se v České republice dál prohlubuje. Podle aktuálních údajů projektu InterSucho … AKTUÁLNĚ Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Ve dnech 13.–16. července 2026 proběhne na vodní nádrži Orlík odborný monitoring …
Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Na českých silnicích začínají rozsáhlé dopravně-bezpečnostní kontroly zaměřené na … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz