26. 4. svátek má Oto

U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO)

FOTOGALERIE
27. května 2014   (21:46)
Dalších 5 fotografií v galeriiU garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO)

Příbram – Lidé sem vyhazují i osobní věci, jako jsou například rodinné fotografie.


Příbram – V těsné blízkosti garáží v ulici Pod Haldou vzniká skládka. Upozornil nás na to jeden z našich pravidelných návštěvníků. Podle něj mohou za nepořádek majitelé okolních garáží, kteří sem vyhodí cokoliv jim překáží. 

„Teď nedávno si tu někdo dělal údržbu na autě a prázdné lahve a kanystry prostě pohodil vedle,“ říká muž, který si nepřál být jmenován.
V minulosti se zde objevily například i postele a kusy nábytku. Na místo byla podle muže už několikrát přivolána Městská policie Příbram, situaci to prý ale nijak nepomohlo.

"Podnět jsem předal strážníku – okrskáři, který má oblast Příbram VII na starosti. Pokud je na místě založena „černá skládka“, strážník celou věc zadokumentuje. Následně se celá věc předává na MěÚ Příbram, odbor životního prostředí, a zároveň jsou vyrozuměny TS Příbram, které skládku odstraní. Je-li zjištěna osoba, která skládku založila, je celá věc projednána u příslušného správního orgánu," říká zástupce velitelky Městské policie Příbram Luboš Řezáč.

Použití fotopastí je podle něj možné pouze na místech, které určí technik, který fotopast umisťuje. Dále je možné použít městský kamerový systém a dále svědectví občanů z okolí.

"Apelujeme však na občany našeho města, aby využívali bezplatných služeb sběrného dvora TS Příbram, případně přistavovaných kontejnerů, které je možné zajistit právě na centrále Technických služeb," dodává Řezáč.
Víte o dalších nelegálních skládkách přímo v Příbrami? Napište nám o nich v diskuzi pod článkem.

Fotogalerie

U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) () U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) (1) U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) (2) U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) (3) U garáží v ulici Pod Haldou vznikají skládky (FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO) (4)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz