U dálnice D4 byla nalezena mrtvá žena, kriminalisté nařídili soudní pitvu
28. ledna 2021 (21:12)
Za nájezdem na dálnici D4 u Zbraslavi ve směru na Příbram bylo ve čtvrtek odpoledne nalezeno tělo ženy. Kriminalisté prověřují, zda nezemřela cizím zaviněním.
V lese u silnice I/4 v oblasti Cukráku, ve směru na Příbram, byla ve čtvrtek odpoledne nalezena žena bez známek života. Tělo leželo 40 metrů od silnice, kde bylo odstaveno osobní vozidlo, podle všeho by mělo s případem souviset.
Na místo vyrazily policejní hlídky, společně s nimi přijel i koroner. Kriminalisté nařídili soudní pitvu. Okolnosti úmrtí jsou předmětem dalšího šetření.
V lese u silnice I/4 v oblasti Cukráku, ve směru na Příbram, byla ve čtvrtek odpoledne nalezena žena bez známek života. Tělo leželo 40 metrů od silnice, kde bylo odstaveno osobní vozidlo, podle všeho by mělo s případem souviset.
Na místo vyrazily policejní hlídky, společně s nimi přijel i koroner. Kriminalisté nařídili soudní pitvu. Okolnosti úmrtí jsou předmětem dalšího šetření.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Z hospody do záchranné stanice: Neuvěřitelný příběh lišáka Větrníka z Hrachova pokračuje i po dvanácti letech
Dojemný životní příběh lišáka Větrníka, který jako malé osiřelé mládě našel azyl v …
ZVÍŘATA
Alkohol dětem? V Německu končí. U nás je to pořád kulturní tradice
Německo ruší výjimku, která dovolovala čtrnácti- a patnáctiletým pít pivo nebo víno v …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Výstraha: Česko čekají silné bouřky! Dorazí vítr, přívalový déšť i kroupy
Česko se musí připravit na další výraznou bouřkovou situaci. Meteorologové vydali …
AKTUALIZOVÁNO
Léto, otevřená okna a hlasité večery. Rušení nočního klidu řeší policisté na Příbramsku čím dál častěji
Teplé letní večery přímo vybízejí k posezení s přáteli, grilování nebo oslavám pod …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Noční požár ubytovny v Příbrami: Plameny v přízemí vyhnaly lidi z postelí, tři lidé skončili v péči záchranářů
V Příbrami pod Čertovým pahorkem v noci na včerejšek opět hořelo v jedné z tamních …
Orlická přehrada se blíží minimální hladině, jeřáb už vytahuje lodě z vody
Vodní nádrže ve správě Povodí Vltavy zlepšují při letošním hydrologickém suchu průtoky …
AKTUÁLNĚ
Hazard v době velkého sucha: Pálení stavebního odpadu v Orlově zalarmovalo hasiče
V areálu výstavby rodinných domů v Orlově u Příbrami se dnes odpoledne vymklo kontrole …
AKTUÁLNĚ
Voda ke koupání se zhoršuje. Problémy hlásí Živohošť, Županovice i Nový rybník
Léto vrcholí a s ním i období dovolených a koupání. Mnozí lidé míří za vodními …
AKTUALIZOVÁNO
Léto v Příbrami bez výpadku dárců. Termíny se plní až do září
Letní měsíce bývají pro transfuzní oddělení náročné. Lidé odjíždějí na dovolené a …
AKTUÁLNĚ
Pískfest nabídne 21 představení, čtyři doprovodné akce a divadelní průvod. Příbram čeká třetí ročník festivalu pouličního divadla
Od 4. do 6. září 2026 přivítá Příbram třetí ročník Pískfestu — jediného festivalu …
KULTURA





