2. 12. svátek má Blanka

U budovy dokončované stavby KFC v Příbrami stavaři dnes instalovali totem. Fast food otevře na konci června

Nepřehlédněte
19. dubna 2021   (17:22)
Další 4 fotografie v galeriiU budovy dokončované stavby KFC v Příbrami stavaři dnes instalovali totem. Fast food otevře na konci června
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Budoucí obsluhu již zaškolují v pražské pobočce.


Na místě skladu stavebního materiálu hobby marketu OBI se dokončuje pobočka rychlého občerstvení KFC. Samotná plocha fast foodu, včetně zázemí, je o rozloze 250 metrů čtverečních. Na severovýchodní straně bude vybudováno posezení, kde nalezneme také vstup do restaurace. Nově dojde i k výsadbě stromů. Celkem zahradu ozdobí devět listnatých a jeden jehličnatý strom. Do objektu povedou celkem tři vstupy pro pěší a jeden pro dopravu. Dále bude vybudován chodník z Žežické ulice od autobusové zastávky. Druhý povede od OBI a třetí z ulice Rovná, kde vznikne i vjezd a výjezd pro vozidla. Následně se vybuduje čtrnáct parkovacích míst, z nichž jedno poslouží pro invalidy. Kolem celého fast foodu bude točna pro osobní dopravu.

Původně měl být fast food dokončen do konce loňského roku, podle informací pribram.cz přivítá své návštěvníky na konci června. Během dnešního odpoledne byl za pomoci jeřábu osazen reklamní totem. V minulých dnech řetězec nabíral nové zaměstnance, kteří se momentálně školí na jedné z pražských poboček. 
Situační plán stavby
Situační plán stavby
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Fotogalerie

U budovy dokončované stavby KFC v Příbrami stavaři dnes instalovali totem. Fast food otevře na konci června () U budovy dokončované stavby KFC v Příbrami stavaři dnes instalovali totem. Fast food otevře na konci června (1) U budovy dokončované stavby KFC v Příbrami stavaři dnes instalovali totem. Fast food otevře na konci června (2) U budovy dokončované stavby KFC v Příbrami stavaři dnes instalovali totem. Fast food otevře na konci června (3)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Testování v příbramských školách odhalilo necelé procento pozitivních žáků Nejvíc ohnisek je ve školách a začínají se objevovat ohniska v zařízeních sociální … Tomáš Pospěch: Výjimečný dar Josefa Koudelky má již v péči Uměleckoprůmyslové museum v Praze Tomáš Pospěch: Výjimečný dar Josefa Koudelky má již v péči Uměleckoprůmyslové museum v Praze Přednáška o díle jednoho z nejznámějších českých fotografů v Galerii Františka … V průběhu listopadu na Příbramsku zemřelo 28 covid pozitivních osob V průběhu listopadu na Příbramsku zemřelo 28 covid pozitivních osob Krizový štáb ORP Příbram byl aktivován, první schůzka, při které byla zmapována … O víkendu má sněžit, v noci bude mrznout O víkendu má sněžit, v noci bude mrznout Sněžit má i na začátku příštího týdne. Radní Holý: Lidé z Příbrami odchází, noví nepřichází, a to je škoda. Město si rozvoj zaslouží Radní Holý: Lidé z Příbrami odchází, noví nepřichází, a to je škoda. Město si rozvoj zaslouží V ostatních městech vidíme nové zajímavé projekty a můžeme jen závidět. Právě proto … Při nočním požáru garáže v Příbrami byl nalezen muž bez známek života Při nočním požáru garáže v Příbrami byl nalezen muž bez známek života Příbramští kriminalisté prošetřují důvod vzniku požáru řadové garáže v Březnické … Otevřu si zde stánek s občerstvením a poblíž autoservis. Lidé si dělají legraci z nefunkčních semaforů v Žežické Otevřu si zde stánek s občerstvením a poblíž autoservis. Lidé si dělají legraci z nefunkčních semaforů v Žežické Lidé na sociálních sítích si začali z nefunkčních semaforů v Příbrami dělat … Výstava betlémů v Galerii Františka Drtikola Výstava betlémů v Galerii Františka Drtikola Prosinec a první část ledna bude v Galerii Františka Drtikola mimo jiné patřit … Pro zraněného motorkáře přistál u Bukové vrtulník Pro zraněného motorkáře přistál u Bukové vrtulník Motocykl neměl registrační značky a muž má platný zákaz řízení.
Na Příbramsku narazil řidič do stromu, na místě zemřel Na Příbramsku narazil řidič do stromu, na místě zemřel Řidič osobního auta zemřel dnes poté, co na silnici mezi Vysokým Chlumcem a Týnčany …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz