28. 10. je státní svátek
Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony

Komerční sdělení
20. září 2021   (15:54)
Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony
foto: PR

Příbramská firma Wheelabrator Czech (dříve DISA) dosahuje v současnosti vrcholu svého rozvoje a nabízí nové příležitosti k uplatnění v řadě profesí.


Díky tomu, že firma dokázala integrovat výrobu pro ostatní značky v mateřské skupině Norican, stává se hlavní výrobní základnou v Evropě.

Na toto téma přinášíme rozhovor s generálním ředitelem a viceprezidentem pro Evropský dodavatelský řetězec, panem Ing. Martinem Švadlenkou.

 Co vše se doposud změnilo u vás ve firmě a co dalšího lze očekávat?

„V Příbrami Disu asi není nutné představovat. Co bych však rád představil, je její současná dynamická proměna, která se ve firmě odehrála v uplynulých 12 měsících.

Na základě střednědobého strategického plánu jsme se letos stali největším výrobním závodem mezinárodní skupiny Norican Group, kde jsme zkoncentrovali OEM výrobu strojů a odkud dodáváme do celého světa náhradní díly pod značkou Wheelabrator a DISA, a nově i StrikoWestofen a ItalPresse.

V minulosti se v naší firmě podobná transformace ještě neodehrála. Tuto výzvu přinesl až nový střednědobý plán skupiny. A my právem mluvíme o vrcholu rozvoje české pobočky. Byli jsme vždy spíše zaměřeni na jeden hlavní produkt, tedy tryskací stroje. A po léta jsme si vědomi i rizika tak úzkého zaměření, zejména cyklické sezónnosti a s ní spojené nejistoty.

Nyní jsme se stali výrobní platformou, která je schopna poskytovat služby dodavatelského řetězce pro všechny produkty skupiny. Zmenšují se tak náklady i riziko, a naopak roste význam a rozsah. To je vzrušující změna, která nabízí mnoho nových příležitostí jak pro naše zaměstnance, tak pro naše místní dodavatele. Integrace, kterou dokončujeme v letošním roce, znamená jistou budoucnost a velmi solidní uplatnění pro šikovné a zkušené pracovníky mnoha profesí.“

To vše s sebou nese i spoustu změn. Co konkrétně tedy přinesla tato proměna?

„Firma Wheelabrator Czech začala v letošním roce kromě tradičních tryskacích strojů produkovat i tavné pece na hliník pod německou značkou StrikoWestofen. To je obrovský skok kupředu. Úplně nová výzva. A spolu s touto OEM výrobou byla do Příbrami přenesena i zodpovědnost za dodávky náhradních dílů zákazníkům celého světa. Již dnes vidíme masivní nárůst produkce a ruku v ruce s pečlivě vybranými dodavateli proměňujeme strategické plány ve skutečnost.

S předstihem a v rámci tzv. Outsourcingu jsme výrazně rozšířili okruh našich místních dodavatelů a jejich kapacit. To je skvělý výsledek práce našich vysoce zkušených lidí a dlouhodobý úspěch pro celý příbramský tým. Jsem opravdu velice spokojen se schopnostmi a nasazením, které ve výsledku přineslo své ovoce.“

Nebojíte se, že v takovém rozsahu budete mít brzy nedostatek schopných lidí?

„ Osobně jsem přesvědčen, že tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony.

Jsme již tradičně vyhledávaným zaměstnavatelem, který se nadstandardně stará o své spolupracovníky. Nabízíme nejen skvělé finanční ohodnocení, ale díky dalšímu rozvoji firmy také příležitosti v osobním kariérním růstu.

Po desetiletí budovaná pozice v rámci regionu i naší mezinárodní skupiny se nyní proměnila v další skvělé příležitosti. Už neroste jen samotná firma Wheelabrator Czech, ale s ní mají možnost růst i její dodavatelé. Jak jsem již uvedl, vytváříme s vybranými dodavateli dlouhodobé partnerství, ve kterém neseme společně a férově závazky vůči našim globálním zákazníkům. Společně rosteme.

Taková spolupráce dává jistotu a budoucnost i pro širší region skrze pracovní místa nejen u nás, ale i u našich dodavatelů.“
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
autor: PR
Další články

Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Kvůli dopingu jsem se ocitl na hraně života a smrti, říká mistr světa v kulturistice Petr Pevan Vaniš z Počepic patří k nejúspěšnějším a nejznámějším kulturistům naší … Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Knihovna Jana Drdy zpřístupní sklady knih půjčovny pro dospělé Sklady se otevřou každé první pondělí v měsíci mezi 9.00 a 17.00. V dalších týdnech … Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Hudební víkend v Příbrami: Elektro jízda, crossover i Mozart Víkendové koncerty odehrají v klubu Junior Ventolin, Gaia Mesiah a Megaphone, v … Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Pohonné hmoty ve Středočeském kraji dál zdražují, nafta je poprvé od roku 2014 nad 35 Kč/l Benzin je o 8,47 koruny na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé … Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Dnes si připomínáme vznik samostatného československého státu Den vzniku Československa, 28. října 1918, je nejvýznamnějším svátkem České republiky. … Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Spuštění rezervačního systému městské chaty Granit klepe na dveře Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím … 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem 52. ročník HF A. Dvořáka Příbram byl zakončen famózním koncertem O nádherný závěr se postarala Moravská filharmonie Olomouc pod taktovkou Jakuba … Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Hasiči před Dušičkami varovali před používáním svíček v plastu Plast může vzplanout a oheň se pak na hřbitově rozšíří třeba na okrasné dřeviny a může … Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Podívejte se, jak vypadala liduprázdná Příbram v době zákazu nočního vycházení Zítra to bude přesně rok, kdy byl v rámci covidových opatření vydán zákaz nočního …
Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Zemřel dlouholetý člen skupin Spirituál kvintet a C&K Vocal Jiří Cerha Cerha byl také autorem mnoha scénických hudeb pro Divadlo v Příbrami.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz