20. 1. svátek má Ilona




Trojúhelníčky si vyrýsovaly první místo v Příbrami

11. listopadu 2014   (13:35)
Trojúhelníčky si vyrýsovaly první místo v Příbrami
foto: GSHPB

Vítězem soutěže se stal tým z Gymnázia Příbram.



Gymnázium pod Svatou Horou se poprvé zhostilo funkce pořadatelské školy a uvítalo ve středu 5. listopadu ve svých prostorách jedenáct soutěžních týmů.

Středeční turnaj v Příbrami se nesl v duchu velké podpory a náklonnosti, ale také v duchu rivality. V pavoukovi jsme byli svědky hned několika duelů. První duel skončil poprvé remízou, bylo tedy třeba poslat do boje další členy týmů. Z obou byla vybrána děvčata, která nakonec ukázala, že není radno dámské pohlaví podceňovat.

Ani boj o postup se bez duelu neobešel. Po celou dobu turnaje se učitelé starali vzorně o své studenty, pilně kolem nich „kmitali“, psychicky je podporovali, fotili a nezapomínali ani nosit drobné občerstvení. Turnaj mohl proběhnout skvěle i díky skvělému zázemí, které poskytla pořadatelská škola. Vedení školy, učitelé i oblastní koordinátoři se celou dobu starali o to, aby hrajícím studentům nic nechybělo a průběžně se chodili dívat na vývoj celého soutěžního dne. Skvělí byli i samotní účastníci turnaje, kteří dodržovali pokyny organizátorů, hráli dle pravidel fair-play, při prohrách neztráceli úsměv z tváře a upřímně svým protihráčům blahopřáli. Pro všechny týmy byla připravena sladká tečka, kterou dodali partneři soutěže. Po rozdání cen od partnerů soutěže i poslední fotce jsme si všichni mohli odnést dobrý pocit z toho, jak celý dnešní turnaj dopadl.

1. místo: Trojúhelníčky (Gymnázium, Příbram) ve složení: Matěj Šesták, Matěj Machuta, Jakub Hrkal, Radek Kessl, Pavel Ovčička

2. místo: MAXTERM (SPŠ a VOŠ Příbram) ve složení: Jaroslav Korol, Jana Sladká, Petr Sklenář, Vít Vondrášek, Tomáš Opička

3. místo: Modří šneci (Gymnázium pod Svatou Horou) ve složení: Veronika Sobotová, Bohdana Soukupová, Bedřich Philipp, Martin Mlýnek, Martin Hulínský

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: GSHPB
autor: Michaela Saláková








Další články

Polární záře ve středních Čechách. Snímky ze Sedlčanska vás dostanou Polární záře ve středních Čechách. Snímky ze Sedlčanska vás dostanou Předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu se v pondělí večer potvrdily. Nad … Počasí Chřipka není jen rýmička. Ohrožuje hlavně chronicky nemocné, varují lékaři Chřipka není jen rýmička. Ohrožuje hlavně chronicky nemocné, varují lékaři Chřipka patří mezi vysoce infekční virová onemocnění dýchacích cest a každoročně … Pět důležitých důvodů, proč mít v zimě auto dokonale očištěné a perfektní výhled Pět důležitých důvodů, proč mít v zimě auto dokonale očištěné a perfektní výhled Zima dává řidičům zabrat. Sníh, námraza a špatná viditelnost jsou každodenní realitou. … Srdce Příbrami v Sydney: Adéla Křenková slaví bronz z MS Srdce Příbrami v Sydney: Adéla Křenková slaví bronz z MS České juniorky to dokázaly — potřetí v řadě vezou domů medaili z mistrovství světa. V … Sport Živá voda. Tradice, mýty nebo skutečnost? Živá voda. Tradice, mýty nebo skutečnost? Voda nabraná v noci z 18. na 19. ledna je podle starých tradic i některých moderních … Zajímavosti Gastro agent: Pizzeria Sicilia Gastro agent: Pizzeria Sicilia Fast‑food má být rychlý, jednoduchý a cenově přijatelný. Ale i u rychlého občerstvení … Fast food Obrázky nejen příbramské: Nová výstava v nemocniční galerii představuje deset let tvorby Karla Plačka Obrázky nejen příbramské: Nová výstava v nemocniční galerii představuje deset let tvorby Karla Plačka Galerie Gaudii gratia Oblastní nemocnice Příbram hostí novou fotografickou výstavu s … Brdské lesy se mění. Díky péči VLS jsou zdravější, pestřejší a lépe odolávají klimatickým výzvám Brdské lesy se mění. Díky péči VLS jsou zdravější, pestřejší a lépe odolávají klimatickým výzvám Brdy procházejí v posledních letech výraznou proměnou. Území, které ještě nedávno … Proč je setrvávání v toxických vztazích trendem dnešní doby? Proč je setrvávání v toxických vztazích trendem dnešní doby? Toxické vztahy tu byly vždy, ale až v posledních letech se o nich mluví otevřeně a …
Masopust v Podlesí nabídne program pro děti i dospělé. Veselí odstartuje už v knihovně Masopust v Podlesí nabídne program pro děti i dospělé. Veselí odstartuje už v knihovně Podlesí se i v letošním roce chystá na tradiční masopustní veselí, které každoročně … Masopust
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz