21. 7. svátek má Vítězslav




Třídíte odpady? Zahrajte si v Příbrami unikátní hru o ceny

PR
27. června 2019   (15:07)
Třídíte odpady? Zahrajte si v Příbrami unikátní hru o ceny

Ve hře Hledání Kontíků můžete vyhrát některý z recyklovaných dárků nebo jednu z deseti hlavních cen


V polovině června jsme Vás informovali o unikátní hře Hledání Kontíků.
Hra odstartovala v pondělí 17. června, kdy byla na barevné kontejnery v Příbrami určené na třídění plastů, papíru a skla vylepena první polovina z celkem dvou tisíc samolepek Kontíků. Druhou tisícovku samolepek najdete na barevných kontejnerech právě v tomto týdnu.

Úkolem soutěžících je najít alespoň dvě samolepky s Kontíkem, nalepit je do hrací karty a odevzdat ji osobně v Infocentru nebo na Odboru životního prostředí Městského úřadu v Příbrami. Je také možné zaslat vyplněnou hrací kartu jako fotografii pomocí SMS/MMS zprávy. Hrací kartu měli obyvatelé Příbrami v první polovině června ve svých poštovních schránkách nebo si ji mohou vystřihnout z aktuálního čísla Kahanu.

O co se hraje? První čtyři stovky příchozích, kteří osobně odevzdají hrací kartu se dvěma vylepenými Kontíky na podatelně městského úřadu, získají ihned jeden z několika originálních recyklovaných dárků. Pro soutěžící jsou připraveny až do vyčerpání zásob znovupoužitelné tašky vyrobené z recyklovaných plastů, psací sady z recyklovaných papírů nebo praktické termohrnky.

Navíc 30. června bude ze všech odevzdaných hracích karet a došlých mobilních zpráv s fotkou vyplněné hrací karty vylosováno deset výherců, kterým bude předána atraktivní hlavní cena – designový koš na třídění odpadů v hodnotě 3000 korun. Výherci budou vyhlášeni v nejbližším čísle Kahanu, na internetových stránkách města pribram.eu a budou přímo kontaktováni.

Příbramský místostarosta Martin Buršík upřesnil: „Touto netradiční soutěží společně s Autorizovanou obalovou společností EKO-KOM chceme navázat na úspěšné kampaně na podporu třídění odpadů, které realizujeme již třetím rokem. Nápad na hru Hledání Kontíků vznikl díky jinému dřívějšímu světovému fenoménu, a to hledání Pokémonů.“ Rozdíl v obou hrách spočívá v tom, že samolepky Kontíků najdou lidé v ulicích města při třídění odpadů a nepotřebují k tomu chytrý telefon. „Věřím, že malí i velcí obyvatelé Příbrami ocení neobvyklý způsob motivace k třídění odpadů a zapojí se do této zajímavé hry,“ dodal Martin Buršík.
V polovině června jsme Vás informovali o …
Jak hrát Hledání Kontíků


- Vezměte si z poštovní schránky hrací kartu nebo ji vystřihněte z Kahanu.
- Najděte na barevných kontejnerech v Příbrami dvě snadno snímatelné samolepky s Kontíky.
- Nalepte je do hrací karty a odneste do Infocentra Městského úřadu v ulici Tyršova 106 (Zámeček-Ernestinum), nebo na Odbor životního prostředí Městského úřadu, ulice Generála R. Tesaříka 19a (vchod z ulice U Nemocnice), anebo pošlete fotku vyplněné hrací karty SMS/MMS zprávou na telefon 702 023 344.
- Pokud vyplněnou hrací kartu přinesete osobně na Městský úřad, získáte ihned jeden z recyklovaných dárků. Znovupoužitelné tašky, psací sady a termohrnky jsou připraveny pro prvních 400 příchozích.
- Každý soutěžící bude zařazen do slosování o deset hodnotných cen – designových košů na třídění.


Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena na hracích kartách.
 
Jak hrát Hledání Kontíků
	
	
	- Vezměte …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Zákaz mobilů ve školách: ochrana dětí, nebo krok zpět? Zákaz mobilů ve školách: ochrana dětí, nebo krok zpět? Vláda jednomyslně podpořila návrh na plošný zákaz používání mobilních telefonů a … ANKETA Pozor při sběru hub a borůvek. Tasemnice liščí může číhat i na nemytých lesních plodech Pozor při sběru hub a borůvek. Tasemnice liščí může číhat i na nemytých lesních plodech Tasemnice liščí (Echinococcus multilocularis) patří mezi nejnebezpečnější parazity, … NEPŘEHLÉDNĚTE Senátorkou za Příbramsko chce být Luftová (Piráti), ODS podpoří Štěpánka (STAN) Senátorkou za Příbramsko chce být Luftová (Piráti), ODS podpoří Štěpánka (STAN) V podzimních senátních volbách na Příbramsku se bude ucházet o hlasy voličů příbramská … AKTUÁLNĚ Vstupní brána má nové štuky i ochrannou vrstvu. Příbramský hřbitov čekají další velké úpravy Vstupní brána má nové štuky i ochrannou vrstvu. Příbramský hřbitov čekají další velké úpravy Vstupní brána na příbramský hřbitov z parku V Zátiší prošla kompletní opravou. Má nové … AKTUÁLNĚ Zfetovaný a opilý řidič napálil fabii do stromu: Auto samo zavolalo pomoc přes E-call Zfetovaný a opilý řidič napálil fabii do stromu: Auto samo zavolalo pomoc přes E-call Kombinace alkoholu, pervitinu a ignorování soudních rozhodnutí opět ukázala svou … AKTUÁLNĚ Středočeský kraj v autobusech PID od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi Středočeský kraj v autobusech PID od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi Od srpna bude možné nastupovat do autobusů Pražské integrované dopravy (PID) všemi … DOPRAVA Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“ Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“ Po šestnácti ročnících na Moravě vstupuje Penaltový král do nové éry. Soutěž se vydává … SPORT Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací Jedinečné pracoviště ukryté pod zemí nedaleko Slapské přehrady čeká další rozvoj. … ZAJÍMAVOSTI Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnické staré kluziště se proměnilo v pestrobarevnou křižovatku světových kultur. … FOTOGALERIE
Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne Čekají nás chladné noci i déšť. Oteplovat se začne ke konci týdne Počasí v Česku bude v nadcházejících dnech velmi proměnlivé. Po klidnějším začátku … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz