Třídíte odpady? Zahrajte si v Příbrami unikátní hru o ceny
PR
27. června 2019 (15:07)
V polovině června jsme Vás informovali o unikátní hře Hledání Kontíků.
Hra odstartovala v pondělí 17. června, kdy byla na barevné kontejnery v Příbrami určené na třídění plastů, papíru a skla vylepena první polovina z celkem dvou tisíc samolepek Kontíků. Druhou tisícovku samolepek najdete na barevných kontejnerech právě v tomto týdnu.
Úkolem soutěžících je najít alespoň dvě samolepky s Kontíkem, nalepit je do hrací karty a odevzdat ji osobně v Infocentru nebo na Odboru životního prostředí Městského úřadu v Příbrami. Je také možné zaslat vyplněnou hrací kartu jako fotografii pomocí SMS/MMS zprávy. Hrací kartu měli obyvatelé Příbrami v první polovině června ve svých poštovních schránkách nebo si ji mohou vystřihnout z aktuálního čísla Kahanu.
O co se hraje? První čtyři stovky příchozích, kteří osobně odevzdají hrací kartu se dvěma vylepenými Kontíky na podatelně městského úřadu, získají ihned jeden z několika originálních recyklovaných dárků. Pro soutěžící jsou připraveny až do vyčerpání zásob znovupoužitelné tašky vyrobené z recyklovaných plastů, psací sady z recyklovaných papírů nebo praktické termohrnky.
Navíc 30. června bude ze všech odevzdaných hracích karet a došlých mobilních zpráv s fotkou vyplněné hrací karty vylosováno deset výherců, kterým bude předána atraktivní hlavní cena – designový koš na třídění odpadů v hodnotě 3000 korun. Výherci budou vyhlášeni v nejbližším čísle Kahanu, na internetových stránkách města pribram.eu a budou přímo kontaktováni.
Příbramský místostarosta Martin Buršík upřesnil: „Touto netradiční soutěží společně s Autorizovanou obalovou společností EKO-KOM chceme navázat na úspěšné kampaně na podporu třídění odpadů, které realizujeme již třetím rokem. Nápad na hru Hledání Kontíků vznikl díky jinému dřívějšímu světovému fenoménu, a to hledání Pokémonů.“ Rozdíl v obou hrách spočívá v tom, že samolepky Kontíků najdou lidé v ulicích města při třídění odpadů a nepotřebují k tomu chytrý telefon. „Věřím, že malí i velcí obyvatelé Příbrami ocení neobvyklý způsob motivace k třídění odpadů a zapojí se do této zajímavé hry,“ dodal Martin Buršík.
Hra odstartovala v pondělí 17. června, kdy byla na barevné kontejnery v Příbrami určené na třídění plastů, papíru a skla vylepena první polovina z celkem dvou tisíc samolepek Kontíků. Druhou tisícovku samolepek najdete na barevných kontejnerech právě v tomto týdnu.
Úkolem soutěžících je najít alespoň dvě samolepky s Kontíkem, nalepit je do hrací karty a odevzdat ji osobně v Infocentru nebo na Odboru životního prostředí Městského úřadu v Příbrami. Je také možné zaslat vyplněnou hrací kartu jako fotografii pomocí SMS/MMS zprávy. Hrací kartu měli obyvatelé Příbrami v první polovině června ve svých poštovních schránkách nebo si ji mohou vystřihnout z aktuálního čísla Kahanu.
O co se hraje? První čtyři stovky příchozích, kteří osobně odevzdají hrací kartu se dvěma vylepenými Kontíky na podatelně městského úřadu, získají ihned jeden z několika originálních recyklovaných dárků. Pro soutěžící jsou připraveny až do vyčerpání zásob znovupoužitelné tašky vyrobené z recyklovaných plastů, psací sady z recyklovaných papírů nebo praktické termohrnky.
Navíc 30. června bude ze všech odevzdaných hracích karet a došlých mobilních zpráv s fotkou vyplněné hrací karty vylosováno deset výherců, kterým bude předána atraktivní hlavní cena – designový koš na třídění odpadů v hodnotě 3000 korun. Výherci budou vyhlášeni v nejbližším čísle Kahanu, na internetových stránkách města pribram.eu a budou přímo kontaktováni.
Příbramský místostarosta Martin Buršík upřesnil: „Touto netradiční soutěží společně s Autorizovanou obalovou společností EKO-KOM chceme navázat na úspěšné kampaně na podporu třídění odpadů, které realizujeme již třetím rokem. Nápad na hru Hledání Kontíků vznikl díky jinému dřívějšímu světovému fenoménu, a to hledání Pokémonů.“ Rozdíl v obou hrách spočívá v tom, že samolepky Kontíků najdou lidé v ulicích města při třídění odpadů a nepotřebují k tomu chytrý telefon. „Věřím, že malí i velcí obyvatelé Příbrami ocení neobvyklý způsob motivace k třídění odpadů a zapojí se do této zajímavé hry,“ dodal Martin Buršík.
Jak hrát Hledání Kontíků
- Vezměte si z poštovní schránky hrací kartu nebo ji vystřihněte z Kahanu.
- Najděte na barevných kontejnerech v Příbrami dvě snadno snímatelné samolepky s Kontíky.
- Nalepte je do hrací karty a odneste do Infocentra Městského úřadu v ulici Tyršova 106 (Zámeček-Ernestinum), nebo na Odbor životního prostředí Městského úřadu, ulice Generála R. Tesaříka 19a (vchod z ulice U Nemocnice), anebo pošlete fotku vyplněné hrací karty SMS/MMS zprávou na telefon 702 023 344.
- Pokud vyplněnou hrací kartu přinesete osobně na Městský úřad, získáte ihned jeden z recyklovaných dárků. Znovupoužitelné tašky, psací sady a termohrnky jsou připraveny pro prvních 400 příchozích.
- Každý soutěžící bude zařazen do slosování o deset hodnotných cen – designových košů na třídění.
Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena na hracích kartách.
- Vezměte si z poštovní schránky hrací kartu nebo ji vystřihněte z Kahanu.
- Najděte na barevných kontejnerech v Příbrami dvě snadno snímatelné samolepky s Kontíky.
- Nalepte je do hrací karty a odneste do Infocentra Městského úřadu v ulici Tyršova 106 (Zámeček-Ernestinum), nebo na Odbor životního prostředí Městského úřadu, ulice Generála R. Tesaříka 19a (vchod z ulice U Nemocnice), anebo pošlete fotku vyplněné hrací karty SMS/MMS zprávou na telefon 702 023 344.
- Pokud vyplněnou hrací kartu přinesete osobně na Městský úřad, získáte ihned jeden z recyklovaných dárků. Znovupoužitelné tašky, psací sady a termohrnky jsou připraveny pro prvních 400 příchozích.
- Každý soutěžící bude zařazen do slosování o deset hodnotných cen – designových košů na třídění.
Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena na hracích kartách.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR
Další články
Václav Chaloupek zavítal do regionu natáčet další díly z cyklu Ostrovy naděje
Vzácná orchidej bradáček srdčitý se stal jedním z důvodů, proč k nám do regionu opět …
PŘÍRODA
Odešla Bára Tlučhořová. Příbramská rodačka a moderátorka rádia Kiss
Nejen Příbram zasáhla bolestná zpráva. Ve věku 37 let zemřela Bára Tlučhořová, rodačka …
AKTUÁLNĚ
Jelen míří do Příbrami. Ještě před koncertem odhaluje Jindra Polák tajemství vzniku největších hitů
Kapela Jelen patří k nejpopulárnějším českým skupinám současnosti a už tuto sobotu 27. …
ROZHOVOR
Příbram sčítá následky bouřek a postupně odstraňuje vzniklé škody
Silně bouřky, které se po oba víkendové dny prohnaly Příbramskem a přímo i městem, …
AKTUÁLNĚ
Music Club Peklo vstupuje do nové etapy. Do vedení přichází Tomáš Bezouška a chystá moderní klubový program
Music Club Peklo v Příbrami čeká výrazná změna. Do vedení klubu přichází Tomáš …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Mělo by Česko přijmout euro? Výrok prezidenta Pavla stále budí emoce
Měla by Česká republika v budoucnu přijmout euro? Téma, které pravidelně vyvolává …
ANKETA
/FOTO, VIDEO/ Vážná nehoda u Rosovic. Na místě šest zraněných, přiletěl i vrtulník
V pondělí krátce po poledni se u Rosovic ve směru na Sychrov na silnici 11417 stala …
AKTUALIZOVÁNO
Tři vítězství na cizí půdě. Boxeři Rasken Gymu zazářili na galavečeru Bene Patron Boxing
V pátek 20. června se uskutečnil venkovní galavečer Bene Patron Boxing pod záštitou …
SPORT
U Milína vyletěl řidič s více než dvěma promile do pole, po kotrmelcích skončil na boku
Na silnici 604H nedaleko Milína na Příbramsku došlo v neděli večer k vážné havárii. …
AKTUALIZOVÁNO
Odjela sama do Afriky. Příběhy, které v Ugandě prožila, jí navždy změnily život
Studentka zdravotnického záchranářství Viktorie Ženíšková strávila dva měsíce na stáži …
ROZHOVOR





