21. 5. svátek má Monika




Tradiční členská schůze svazu tělesně postižených v Rožmitále pod Třemšínem opět spojila komunitu

20. listopadu 2025   (18:20)
Tradiční členská schůze svazu tělesně postižených v Rožmitále pod Třemšínem opět spojila komunitu
foto: Tradiční členská schůze svazu tělesně postižených. / Aleš Haluska

Ve čtvrtek 13. listopadu se ve Společenském centru v Rožmitále pod Třemšínem uskutečnila tradiční členská schůze místní organizace Svazu tělesně postižených ČR. Setkání patří každoročně k významným událostem nejen pro samotné členy, ale i pro celé město.


Ve čtvrtek 13. listopadu proběhla v rožmitálském Společenském centru tradiční členská schůze Svazu tělesně postižených ČR, organizace Rožmitál pod Třemšínem. Za město se akce zúčastnil radní Aleš Haluska a starosta města Pavel Bártl.

Podle radního Halusky místní organizace svazu patří k nejpočetnější organizacím v celém městě. Sdružuje zhruba dvě stovky členů. I proto je její činnost dlouhodobě podporována městem, které v uplynulém období poskytlo finanční příspěvek v rámci podpory spolků a neziskových organizací. Tato podpora je přislíbena i do dalších let, protože právě aktivní spolkový život tvoří důležitou součást komunitního dění v Rožmitále pod Třemšínem.

Bohatý program schůze tradičně doplnila umělecká vystoupení žáků Základní umělecké školy Jakuba Jana Ryby. Pod vedením manželů Suldovských předvedli svá taneční čísla mladí tanečníci a o hudební část programu se postarali žáci hudebního oboru pedagoga a kapelníka dechového orchestru mladých Vlastimila Krále.

Po oficiální části následovala volná zábava. Atmosféru jako každoročně zpříjemnil harmonikář Jiří Zrno, který svým vystoupením potěšil všechny přítomné členy svazu i hosty. Dobrá nálada se nesla Společenským centrem až do podvečerních hodin.

Podle radního Halusky místní organizace svazu …
foto: Tradiční členská schůze svazu tělesně postižených/ Aleš Haluska

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
autor: Anna Svobodová








Další články

Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Májovky v Dobříši: Kolotoče, adrenalin a MIG 21 v hlavní roli Dobříš se opět promění v místo, kde to žije od rána do večera – DOBŘÍŠSKÉ MÁJOVÉ … KULTURA Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Ceby benzinu šly v Příbrami nahoru, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu a Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,99 Kč do 44,40 Kč … DOPRAVA Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Atommuzeum v Brdech vás zavede do časů studené války Hluboko v brdských lesích se ukrývá místo, které bylo kdysi jedním z nejstřeženějších … TIP NA VÝLET Rožmitál investuje do oprav chodníků, silnic i bezpečnosti ve městě Rožmitál investuje do oprav chodníků, silnic i bezpečnosti ve městě Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v jarních investicích do oprav chodníků, … Příbram čeká víkendový nářez: Svatohorský Downtown slaví 10 let. Dorazí vítěz Asia Express i rapové legendy PSH Příbram čeká víkendový nářez: Svatohorský Downtown slaví 10 let. Dorazí vítěz Asia Express i rapové legendy PSH Historické centrum Příbram už tuto sobotu ovládne adrenalin, hluk kol, skoky mezi zdmi … SPORT Drama kolem výborů, krácená dotace pro HC Příbram a dotaz na „náhubkový“ řád. Zastupitelstvo tentokrát jelo rychle, ale bylo o čem mluvit Drama kolem výborů, krácená dotace pro HC Příbram a dotaz na „náhubkový“ řád. Zastupitelstvo tentokrát jelo rychle, ale bylo o čem mluvit Ve středu 20. května se příbramští zastupitelé sešli na dalším jednání. A i když šlo o … POLITIKA Kultura, která spojuje celý region: Březnicko čeká rok s loutkami Kultura, která spojuje celý region: Březnicko čeká rok s loutkami Malí i velcí diváci, milovníci pohádek, loutek a kouzelných příběhů – zbystřete. Od … KULTURA Sledujte s námi! Ve středu v 16:00 zasedá příbramské zastupitelstvo. Co se bude řešit? Sledujte s námi! Ve středu v 16:00 zasedá příbramské zastupitelstvo. Co se bude řešit? Ve středu 20. května od 16:00 se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka opět sejdou … ON-LINE PŘENOS Licenční komise FAČR neudělila v první instanci licenci čtyřem klubům. Mezi nimi je i FK Příbram Licenční komise FAČR neudělila v první instanci licenci čtyřem klubům. Mezi nimi je i FK Příbram Licenční komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) v první fázi licenčního řízení … SPORT
Lesem v Brdech občas otřese exploze. Pyrotechnici tam likvidují ostrou munici Lesem v Brdech občas otřese exploze. Pyrotechnici tam likvidují ostrou munici Exploze občas vyleká obyvatele pod brdskými hřebeny a pochopitelně i turisty, co se … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz