13. 7. svátek má Markéta




Těžký start 1.FK Příbram do ligy, již za dvě hodiny přivítá Plzeň

26. července 2014   (15:05)
Těžký start 1.FK Příbram do ligy, již za dvě hodiny přivítá Plzeň
foto: pribram.cz

Utkání začíná již v 17 hodin.



Příbram – Fotbalisté 1.FK Příbram již dnes vstoupí do nové sezóny, a to utkáním s vicemistrem loňského ročníku FC Viktorií Plzeň. V příbramském dresu došlo k několika změnám, podaří se novým hráčům překvapit Viktorku a sebrat jí nějaké body?

Středočeši do nového ročníku vstupují s několika změnami v prvoligovém kádru. Kouč Petr Čuhel nepočítá dál se službami Azize (hledá si angažmá), Divíška a Krameše (oba hostování Táborsko). Z klubu dále odešel chytat poháry do Mladé Boleslavi gólman Aleš Hruška, z hostování se vrátil do Viktorie Plzeň i nadějný Lukáš Stratil. Do Jablonce navíc přestoupil Milan Mišůn.

1.FK Příbram představí v zápase nové posily

Do příbramského kádru se naopak povedlo přivést několik zajímavých a kvalitních fotbalistů. Do obrany zavítal exslávistický Nevés, do zálohy Martin Fillo (host.Plzeň), či dvojice brankářů L. Krbeček (Sokolov) – Boháč (Žižkov). Obranu navíc vyztužily příchody Hnaníčka (Znojmo) a Husára (host. Brno). Dále byly do A týmy zařazeno několik nadějných mladých příbramských odchovanců (Tregler, Barák, Suchan).

To v Plzni se tolik změn v prvoligovém kádru neudálo. K největším příchodům patří návrat dřívějších plzeňských fotbalistů Františka Rajtorala a Václava Pilaře z angažmá v Německu a příchod Jana Chramosty z Mladé Boleslavi. Do boleslavského dresu naopak zavítali plzeňští ofenzivní hráči Michal Ďuriš a Tomáš Wágner.

Cíle mají oba týmy samozřejmě odlišné. Příbram nechce mít žádné starosti s prvoligovou záchranou a ráda by hrála ve středu tabulky, Plzeň chce, ostatně jako již každý rok, hrát o příčky nejvyšší a v Evropské lize se probojovat minimálně do základní skupiny.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: mm








Další články

Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Galerie Gaudii gratia v Oblastní nemocnici Příbram nabídne od července do konce září … Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Digitální návštěvnická karta propojující turistické oblasti Berounsko a Brdy a … NEPŘEHLÉDNĚTE Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Počasí v Česku vstupuje do výrazně teplejší fáze. Nový týden přinese nadprůměrné letní … AKTUÁLNĚ Dálnice D3 se v létě posune. Jihočeská část bude hotová příští rok, středočeská má vykoupeno už 50 % pozemků Dálnice D3 se v létě posune. Jihočeská část bude hotová příští rok, středočeská má vykoupeno už 50 % pozemků Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) oznámilo další postup při dostavbě dálnice D3. Už … NEPŘEHLÉDNĚTE Vážná nehoda v Pročevilech: Starší motorkář nezvládl stroj a narazil do pevné překážky, s těžkým zraněním ho transportoval vrtulník Vážná nehoda v Pročevilech: Starší motorkář nezvládl stroj a narazil do pevné překážky, s těžkým zraněním ho transportoval vrtulník Vážná dopravní nehoda, při které se těžce zranil starší řidič motocyklu, zalarmovala v … AKTUÁLNĚ Sucho v Česku sílí. Potoky vysychají a odborníci varují před dalším zhoršením Sucho v Česku sílí. Potoky vysychají a odborníci varují před dalším zhoršením Sucho se v České republice dál prohlubuje. Podle aktuálních údajů projektu InterSucho … AKTUÁLNĚ Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Ve dnech 13.–16. července 2026 proběhne na vodní nádrži Orlík odborný monitoring … Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Na českých silnicích začínají rozsáhlé dopravně-bezpečnostní kontroly zaměřené na … DOPRAVA Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Ve čtrnácti letech má za sebou zkušenosti, které mnozí získávají až v dospělosti. … ZAJÍMAVOSTI
Pozor na konzervované párky. Veterináři varují před zdravotním rizikem pro alergiky Pozor na konzervované párky. Veterináři varují před zdravotním rizikem pro alergiky Státní veterinární správa (SVS) varuje spotřebitele před konzervovanými vepřovými … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz