10. 2. svátek má Mojmír




Termíny zápisů do základních i mateřských škol se mění. Kdy budou na vaší škole?

10. ledna 2017   (11:15)
Termíny zápisů do základních i mateřských škol se mění. Kdy budou na vaší škole?
foto: pribram.cz

Ke změnám dochází kvůli úpravě legislativy.



Z ledna až na duben se posunulo datum zápisů dětí do základních škol v Příbrami. K posunu došlo na základě změny školské legislativy. Zápisy do základních škol pro školní rok 2017/2018 proběhnou v období od 1. do 30. dubna. Přesné termíny pak najdete v přiložené tabulce pod článkem.

Zápisy do mateřských škol se uskuteční ještě déle, až v období od 2. do 16. května. Přesné termíny pro jednotlivé školky ještě nejsou stanoveny, budeme vás o nich informovat.

K zápisu není třeba nic zvlášť připravovat. Úkolem je prověření znalostí a dovedností dítěte a to formou hry. K zápisu s sebou přineste svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. V předminulém školním roce se zápisu zúčastnilo 564 dětí. Loňský rok byl počet dětí ještě překonán.
Z ledna až na duben se posunulo datum zápisů …
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: MěÚ
pribram.cz
autor: MJ








Další články

Sůl mizí rekordním tempem! ŘSD hlásí téměř dvojnásobnou spotřebu, podobné extrémy řeší i Příbram Sůl mizí rekordním tempem! ŘSD hlásí téměř dvojnásobnou spotřebu, podobné extrémy řeší i Příbram Zima letos silničáře drtí. ŘSD se letos potýká s jednou z nejnáročnějších zim … AKTUÁLNĚ /FOTO, VIDEO/ V Dobříši hořelo v areálu výrobní haly Bobcatu /FOTO, VIDEO/ V Dobříši hořelo v areálu výrobní haly Bobcatu Na místě zasahovalo 11 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. K události se … AKTUALIZOVÁNO V Dobříši vypukl požár v areálu Bobcatu V Dobříši vypukl požár v areálu Bobcatu Hasiči právě teď zasahují v Dobříši. V Příbrami se chystá demonstrace na podporu prezidenta Pavla. Akce proběhne v neděli po celé republice V Příbrami se chystá demonstrace na podporu prezidenta Pavla. Akce proběhne v neděli po celé republice V neděli 15. února v odpoledních hodinách se v desítkách měst po celé České republice … AKTUÁLNĚ Den bezpečnějšího internetu: Vyhraje ten, kdo nePINdá Den bezpečnějšího internetu: Vyhraje ten, kdo nePINdá V úterý 10. února je Den bezpečnějšího internetu. Jedná se o celoevropskou iniciativu, … Hudba, ženská energie a Dvořákova Vysoká. Cyklus „Setkání s…“ vstoupil do roku 2026 Hudba, ženská energie a Dvořákova Vysoká. Cyklus „Setkání s…“ vstoupil do roku 2026 Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbrami otevřel rok 2026 ve znamení hudby, … Nezaměstnanost na Příbramsku narostla, největší sháňka je po řidičích, ale i kuchařích a číšnících Nezaměstnanost na Příbramsku narostla, největší sháňka je po řidičích, ale i kuchařích a číšnících Úřad práce ČR (ÚP ČR) evidoval k 31. lednu 2025 celkem 378 547 uchazečů o zaměstnání, … Prokopka se probouzí. Příbram prodala pozemky, vzniknou učebny, ordinace i služebna městské policie Prokopka se probouzí. Příbram prodala pozemky, vzniknou učebny, ordinace i služebna městské policie Na lednovém zasedání zastupitelstva města Příbram zastupitelé schválili prodej pěti … Nepřehlédněte Svatý Valentýn: evropský svátek, který jsme omylem poslali do Ameriky Svatý Valentýn: evropský svátek, který jsme omylem poslali do Ameriky A proč se pořád hádáme, jestli ho slavit: Každý únor se opakuje … ANKETA
Podezření strážníků se potvrdilo, řidič měl pozitivní test na drogy Podezření strážníků se potvrdilo, řidič měl pozitivní test na drogy Strážníci městské policie při běžné kontrole zastavili řidiče, u kterého vzniklo …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz