9. 8. svátek má Roman




Tereza Mašková: „Doufám, že se mi nerozklepou kolena, až uvidím Karla Gotta“

12. prosince 2018   (19:12)
Tereza Mašková: „Doufám, že se mi nerozklepou kolena, až uvidím Karla Gotta“

V únoru čeká Příbram galavečer plný hvězd.


Tereza Mašková, vítězka páté řady Superstar, zazpívá 23.2. 2019 ve Sportovní hale v Příbrami. V exkluzivním rozhovoru přiznala: „Těším se strašně moc. Je to pro mě obrovská čest, že mohu být součástí tohoto koncertu.“

Je známá nejen kvůli svému jedinečnému hlasu, ale také jako „holka s růžovými vlasy.“ Krátce po vítězství v pěvecké soutěži Superstar dostala nabídku zúčastnit se televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Dlouho neváhala a nabídku přijala. Letos v listopadu vydala první song ze své vlastní tvorby s názvem New Me.

Jak se těší na Galavečer populární hudby? Co říká o Karlu Gottovi? My jsme ji pro vás vyzpovídali.

Terezko, co pro Vás znamená zpívat na Galavečeru populární hudby?

„Můžu říct, že je to vlastně splněný sen. Je to další věc, kterou si mohu odškrtnout z mého seznamu toho, co jsem si kdy přála. Jsem velice poctěna, že mohu být součástí tohoto koncertu.“

Co pro Vás znamená Karel Gott?

„Je to legenda, ikona. Já ho prostě zbožňuju. Moc se na něj těším. A doufám, že se mi nerozklepou kolena, až ho uvidím.“ (směje se)

Na jaké skladby se mohou fanoušci těšit?

„Fanoušci budou moci slyšet Chandelier, mojí vlastní věc New Me. A v podstatě věci, které jsem zpívala v soutěži Superstar. Uslyší i Billie Jean, takže si možná i zatrsáme.“

Co byste vzkázala fanouškům?

„Já doufám, že se nás tam sejde strašně moc a společně si to užijeme. Děkuju, že nám držíte všem palce a podporujete nás. Uvidíme se tam a my se na vás těšíme!“

Nepromeškejte tuto jedinečnou šanci vidět Terezu Maškovou naživo! Vstupenky na koncert jsou k dispozici v síti TicketStream.
Jak se těší na Galavečer populární hudby? Co …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: VDN Promo
autor: pmr








Další články

První Příbramský Pride přinese pochod, debaty i hudbu První Příbramský Pride přinese pochod, debaty i hudbu V sobotu 15. srpna se uskuteční vůbec první Příbramský Pride. Jednodenní komunitní … Automat nás „uspává“? Nové studie ukazují, že manuál zapojuje mozek víc, než jsme si mysleli Automat nás „uspává“? Nové studie ukazují, že manuál zapojuje mozek víc, než jsme si mysleli Manuál je práce. Automat je pohodlí. A podle nové studie z roku 2026 se ten rozdíl … ZAJÍMAVOSTI Vyrazte na borůvky. Doma si upečte voňavý koláč podle rodinného receptu Vyrazte na borůvky. Doma si upečte voňavý koláč podle rodinného receptu Sběr lesních plodů a borůvek prospívá nejen peněžence, ale také zdraví. A až se … NEPŘEHLÉDNĚTE Středočeský kraj plánuje nasadit téměř 50 elektrobusů Středočeský kraj plánuje nasadit téměř 50 elektrobusů Na vybraných autobusových linkách ve středních Čechách by mělo v letech 2028 až 2030 … DOPRAVA Příbram ovládnou překážky! Obstacle Race 3.3 míří na rekordní účast a propojí Nový rybník se Svatou Horou Příbram ovládnou překážky! Obstacle Race 3.3 míří na rekordní účast a propojí Nový rybník se Svatou Horou Před koncem září se Příbram stane dějištěm jedné z největších sportovních akcí … SPORT Už jste byli „V Prdeli“? Brdské rozcestí u Bártova dubu má své lidové jméno — a teď i vlastní cedulku Už jste byli „V Prdeli“? Brdské rozcestí u Bártova dubu má své lidové jméno — a teď i vlastní cedulku V brdských lesích existují místa, která mají oficiální názvy, a pak ta druhá — lidová, … POZNÁVÁME BRDY V Rožmitále pod Třemšínem se uskuteční sraz vojenské a historické techniky. Chybět nebude kaskadérská show ani hudba V Rožmitále pod Třemšínem se uskuteční sraz vojenské a historické techniky. Chybět nebude kaskadérská show ani hudba Areál bývalých kasáren v Rožmitále pod Třemšínem ožije druhý srpnový víkend vojenskou … Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin pořídíte za 39,99 Kč u Silmetu Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin pořídíte za 39,99 Kč u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,99 Kč do 42,50 Kč … AKTUÁLNĚ Možná nehledáte novou práci. Možná jen hledáte místo, kde bude vaše práce dávat větší smysl Možná nehledáte novou práci. Možná jen hledáte místo, kde bude vaše práce dávat větší smysl Každý z nás se někdy zastaví a položí si jednoduchou otázku. „Dělám práci, která mě … PR
Tipy na víkend: Dobříšský Festival hudby, Krásnohorské léto a další kulturní akce nejen pod širým nebem Tipy na víkend: Dobříšský Festival hudby, Krásnohorské léto a další kulturní akce nejen pod širým nebem Tento víkend se ponese hlavně v duchu kulturních akcí. Dobříšský zámek bude znít … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz