17. 8. svátek má Petra




Technoparty potrápila nejen obyvatele Sedlčan

29. července 2019   (15:07)
Technoparty potrápila nejen obyvatele Sedlčan

Unavení z nevyspání přišli v pondělí ráno do práce někteří lidé z okolí obce Blažim, ale i Sedlčan


Víkendová akce, která trvala až do dnešních dopoledních hodin, značně narušovala noční klid u obce Blažim. Technoparty se konala na soukromém pozemku a byla ohlášena na místním obecním úřadě.

Technoparty se účastnilo přibližně 5 tisíc návštěvníků. Policisté byli po celou dobu trvání akce přítomni a situaci monitorovali. "Nezaznamenali jsme hrubé narušení veřejného pořádku a zasahovat jsme tak nemuseli. Přijali jsme ale několik oznámení o rušení nočního klidu. Tato oznámení budou dále řešena s organizátorem akce v rámci přestupkového řízení," sdělila pribram.cz policejní mluvčí Veronika Čermáková.

Také slyším z okna cihlu v pračce...
Na sociálních sítích se rozbouřila diskuze. Lidé, kteří o víkendu odpočívají, aby nabrali sil do pracovního týdne, akci odsuzují.

"Hrůza, i přes zavřená okna je to slyšet... Zajímavé je, že kolegyně neteř se hlasitě smála v Táboře před vinárnou ve 22.30 hodin a už má zápis u měšťáků za rušení nočního klidu a tyhle h....a už od pátku...," zněl jeden z příspěvků na Facebooku.

"Také slyším z okna cihlu v pračce," posteskl si další diskutující.

"Je to slyšet i na Chlum, Nalžovice... šílený!!!! Nechápu, jak tohle někdo mohl povolit, nonstop od pátku a ještě teď to slyším!! A lidi nadávají!! Party pro feťáky!" Zněla další stížnost rozčilené ženy.


Zfetovaní a opilí řidiči? Na technoparty nic nového
"V okolí probíhající technoparty policisté řešili řadu přestupků na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, a to především řidiče, kteří řídili motorová vozidla pod vlivem alkoholu nebo omamných a psychotropních látek. Technoparty již byla ukončena a pořadatelé započali úklid," doplnila mluvčí policie.

Video z technoparty:








Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top








Další články

Žena přišla o miliony, prodala byt a hrozí jí trestní stíhání. Nalétla falešným investicím Žena přišla o miliony, prodala byt a hrozí jí trestní stíhání. Nalétla falešným investicím Neznámí podvodníci připravili vysokoškolsky vzdělanou ženu z Chomutovska téměř o 3,5 … Blížící se začátek školního roku zasáhne rozpočty rodin. Prvňáčkům pomáhají školy, obce i pojišťovny Blížící se začátek školního roku zasáhne rozpočty rodin. Prvňáčkům pomáhají školy, obce i pojišťovny Pro děti je nástup do první třídy velkým dobrodružstvím, pro mnoho rodičů ale také … NEPŘEHLÉDNĚTE Co se děje v parku po setmění? Zámek Dobříš hostí tradiční Noc s netopýry Co se děje v parku po setmění? Zámek Dobříš hostí tradiční Noc s netopýry Přijďte zjistit, co se děje v zámeckých zahradách po západu slunce a co všechno dokáže … AKTUÁLNĚ Česko zasáhly přes noc bouřky a vydatný déšť: Na horách spadlo přes 50 milimetrů, ochlazení je tady Česko zasáhly přes noc bouřky a vydatný déšť: Na horách spadlo přes 50 milimetrů, ochlazení je tady Po tropickém víkendu dorazila výrazná změna počasí. V noci na pondělí postupoval přes … AKTUÁLNĚ Na Březových Horách začne průzkum podloží. Náměstí J. A. Alise čeká dopravní uzavírka Na Březových Horách začne průzkum podloží. Náměstí J. A. Alise čeká dopravní uzavírka Na Březových Horách začne průzkum podloží v okolí kostela na náměstí J. A. Alise. … DOPRAVA Virtuální běhy zvou do Brd. Vyrazit můžete kdykoliv a vlastním tempem Virtuální běhy zvou do Brd. Vyrazit můžete kdykoliv a vlastním tempem Milovníci běhu i turistiky mohou objevovat krásy Brd novým způsobem. Regionální … SPORT Dobříš schválila stavbu nové budovy pro policii, demolice původní budovy rozdělila veřejnost Dobříš schválila stavbu nové budovy pro policii, demolice původní budovy rozdělila veřejnost Na místě bývalé policejní stanice v ulici 28. října v Dobříši se po měsících čekání … DOBŘÍŠ Brdy se zbarvily do růžova: Rozkvetlé vřesy lákají turisty do srdce Brd Brdy se zbarvily do růžova: Rozkvetlé vřesy lákají turisty do srdce Brd Léto se přehouplo do své druhé poloviny a právě nyní turisté obdivují nevšední krásu … AKTUÁLNĚ TRAGÉDIE U SEDLČAN: Osobní auto narazilo do stromu, řidič na místě zemřel TRAGÉDIE U SEDLČAN: Osobní auto narazilo do stromu, řidič na místě zemřel Nedělní ráno přineslo na Příbramsko tragickou zprávu z pozemních komunikací. Na … AKTUÁLNĚ
Když klima zlobilo už dřív: počasí a nemoci na Příbramsku v 16. století Když klima zlobilo už dřív: počasí a nemoci na Příbramsku v 16. století Příbramsko má v archivech desítky autentických záznamů o počasí, neúrodách a … HISTORIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz