Technické služby zazimovaly dětská hřiště, otevřou se v březnu
21. listopadu 2015 (08:12)
Celkem 11 centrálních dětských hřišť během včerejšího dne zazimovaly a uzavřely Technické služby města Příbram. Opětovné otevření se předpokládá v březnu příštího roku podle klimatických podmínek.
Centrální dětská hřiště byla budována v Příbrami v letech 1996 až 2014, na území města jich je nyní 11. Tato hřiště odpovídají novým normám. Společně s výstavbou těchto hřišť proběhla v minulých letech i inventura pískovišť a dalších herních prvků. Místa, která jsou využívána dětmi, jsou postupně opravována, ostatní prvky se odstraňují.
Centrální dětská hřiště byla budována v Příbrami v letech 1996 až 2014, na území města jich je nyní 11. Tato hřiště odpovídají novým normám. Společně s výstavbou těchto hřišť proběhla v minulých letech i inventura pískovišť a dalších herních prvků. Místa, která jsou využívána dětmi, jsou postupně opravována, ostatní prvky se odstraňují.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Vysoký Chlumec a Klučenice uspěly v soutěži Zlatý lajk. Patří mezi nejlépe komunikující obce v regionu
Městys Vysoký Chlumec a obec Klučenice patří mezi nejlépe komunikující samosprávy v …
Nepřehlédněte
Podkroví Muzea města Dobříše ožilo tvořivostí
V podkrovních prostorách Muzea města Dobříše vznikl na konci loňského roku nový …
Oblastní nemocnici Příbram čekají provozní změny, ale i stavební úpravy, stěhování i nové vstupy
Příbramská nemocnice v první polovině roku 2026 upraví provoz několika oddělení. Změny …
Brdy pod kontrolou: Policisté řeší stovky přestupků ročně
Ve středočeské části Chráněné krajinné oblasti Brdy zajišťují už deset let veřejný …
Rožmitálští hasiči mají novou výstroj. Město uspělo se dvěma dotacemi
Město Rožmitál pod Třemšínem úspěšně získalo dvě dotace na podporu jednotky sboru …
Děti v restauracích: klid pro hosty, nebo diskriminace?
Některé restaurace v Česku i zahraničí zakazují vstup dětem. Zastánci vítají klidnou …
ANKETA
Rozpočtové provizorium se dotkne i financování sociálních služeb. Kraj už obdržel stovky žádostí o dotace
Středočeský kraj obdržel pro letošní rok bezmála šest set žádostí o dotace na …
Městská policie vybavila všechna vozidla defibrilátory. Strážníci mohou zasáhnout ještě před příjezdem záchranářů
Strážníci Městské policie Příbram mají nově ve všech služebních vozidlech k dispozici …
Pod ostružinovou strání se začal psát příběh brdského lesa
Po dusivých vedrech konečně přišla úleva a příroda si mohla zhluboka oddechnout. Věděl …
Příroda
Děti na sociálních sítích: Co skutečně říká zákon a jakou roli hrají rodiče
Máte doma dítě mladší 15 let? A věděli jste, že téměř 80 % dětí v tomto věku už …





