27. 3. svátek má Dita




Technické služby mají dnes plné ruce práce

12. ledna 2015   (09:16)
Technické služby mají dnes plné ruce práce
foto: pribram.cz

Zaměstnanci TS dnes musí odklidit několik padlých stromů a opravit veřejné osvětlení.



Víkendová vichřice, která se přehnala také nad Příbramí, způsobila značné škody. Kvůli padlým stromům bylo uzavřeno několik ulic, Příbramáci museli přečkat několik výpadků elektřiny a stále nefungují některé úseky veřejného osvětlení. Příbramské technické služby dnes budou mít plné ruce práce, aby odstranily škody, které spadají do jejich kompetence.

„Priorotou je veřejné osvětlení a popadané stromy, které překáží. Některé sloupy ten vítr úplně povalil, ty se pokusíme opravit do konce týdne. Běžné závady odstraníme během dneška. Díky výpadkům elektřiny musíme také opravit ovládání veřejného osvětlení,“ řekl k situaci ředitel Technických služeb Příbram Pavel Mácha. Ten si dále postěžoval na neustále se opakující poškozování veřejného osvětlení vandaly. Mácha dále informoval o tom, že veřejné osvětlení v části cyklostezky zatím svítit nebude, protože je kvůli ukradenému kabelu v reklamaci. Dále vyzývá všechny občany, aby problémy neřešili na sociálních sítích, ale ozvali se přímo na dispečink technických služeb.

Během dneška by měly být odstraněny padlé stromy v ulicích Gen. Kholla, Poštovní, Kladenské, na Červené, v Plzeňské, na Rynečku, v Drkolnovské a dalších. Odvezeny by měly být i popadané větve. Veřejné osvětlení by mělo být poškozené na Hořejší Oboře, vRiegrově, Plzeňské, kolem Zámečku, v Jiráskových sadech,Sportovní, na Nám. 17. listopadu, na Nám. TGM, ve Svatohorské aleji a v Lazci. Další poruchy se zjišťují.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí Starosta Příbrami Jan Konvalinka dnes oznámil, že v letošních komunálních volbách už … BLESKOVÁ ZPRÁVA Další šumavský rys navštívil Brdy Další šumavský rys navštívil Brdy V Brdech se toulal další rys ze Šumavy. Ten byl ještě v červnu 2025 zaznamenán v … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! Tipy na víkend: Kouzelná Noc s Andersenem, velikonoční dílničky i jízda velikonočním vlakem! O víkendu se bude konat již 26. ročník akce Noc s andersenem. V Příbrami mohou děti … V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí V Bohutíně hořela autodílna, hasiči s dýchací technikou kontrolovali místo termovizí Hasiči v pátek 27. března od přibližně deváté hodiny ranní zasahovali u požáru v obci … AKTUALIZOVÁNO Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb Středočeští rybáři obnovují úhoří populaci, do řek letos vypustí tisíce ryb Středočeští rybáři letos vypustí do svých revírů tisíce úhořů říčních. Cílem je obnova … PŘÍRODA Falešný web láká na levné dálniční známky Falešný web láká na levné dálniční známky Policisté varují obyvatele před podvodnými nabídkami při nákupu dálničních známek přes … KRIMI Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích Podnikatelé, pozor. Teď se rozhoduje o vašich penězích Květen a červen jsou pro osoby samostatně výdělečně činné každoročně nejdůležitějším … ZAJÍMAVOSTI Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Příjezd k věznici bude od Dubence od dubna uzavřen Na základě informace Ředitelství silnic a dálnic ČR bude pravděpodobně od konce dubna … AKTUÁLNĚ Benzin i nafta stále zdražují. Nejlevněji doplníte nádrž stále u Silmetu Benzin i nafta stále zdražují. Nejlevněji doplníte nádrž stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 39,90 Kč do 42,50 … AKTUÁLNĚ
Developerský projekt v Žežické: 144 bytů, příspěvek 8,4 milionu. Kdo za projektem stojí? Developerský projekt v Žežické: 144 bytů, příspěvek 8,4 milionu. Kdo za projektem stojí? V Žežické má vyrůst 144 nových bytů a jde o jeden z největších bytových projektů, … POLITIKA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz