16. 6. svátek má Zbyněk

Stupidita v praxi. Mladíci si natáčeli ničení lampy v Příbrami

NEPŘEHLÉDNĚTE
19. října 2019   (10:07)

Video zveřejnili na sociální síti


Poničené sousoší zvěrokruhu na náměstí 17. listopadu v Příbrami, zničené lavičky a odpadkové koše u gymnázia, polámané právě vysazené stromy nebo zničené lavičky v objektu Nového rybníka. To je jen malý výčet jednání individuí, které si ničeho neváží.

„Jsme opětovně svědky konání nějakého nešťastného chudáka, který si posílil své ego tím, že zlikvidoval městský mobiliář. Za poslední týdny je to už několikátá událost podobného typu. Nemohu nevzpomenout na poničené sousoší kašny na Náměstí 17. listopadu. Protiprávní jednání řeší Policie České republiky. Probíhá vyhodnocení kamerových záznamů. Pokud by někdo z občanů disponoval jakoukoliv informací vedoucí blíže k identifikaci pachatele nebo pachatelů vandalismu, budeme za ni rádi,“ uvedl před časem pro portál pribram.cz starosta města Jan Konvalinka.

Dnes v noci se jeden z mladíků bavil tím, že kopanci poničil lampu na Náměstí 17. listopadu. Aby se tímto činem mohl pochlubit, jeho vrstevník vše natáčel na mobilní telefon. Video pak uveřejnili na sociální síti Instagram. Pravděpodobně se domníval, že sklidí uveřejněním videa obdiv sledujících.

„Jednání hlavního aktéra se úplně vymyká zdravému rozumu. Má pak smysl snažit se ve městě cokoliv zlepšovat, když tu žijí i takoví jedinci? Pevně věřím, že pro policii nebude problém pachatele zjistit a najít. Oceňuji, že kdosi našel tolik odvahy a s videem naložil, jak nejlépe mohl,“ uvedl po zhlédnutí videa starosta.

Portál pribram.cz mladíkovi jistě pomůže zveřejněním videa zvýšit dosah sledujících při konání jeho stupidity.
Poničené sousoší zvěrokruhu na náměstí 17. …



Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top








Další články

Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Česko čeká o víkendu vlna velmi vysokých teplot. V sobotu i v neděli budou teploty na … AKTUÁLNĚ Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka je jedním z nejcennějších přírodních míst v Příbrami — a v poslední době … AKTUÁLNĚ Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale společnost Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale společnost Je to trend, o kterém se dlouho šeptalo — a teď ho potvrzují i velké sociologické … LIFESTYLE Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Rozsáhlý požár traktoru v plném rozsahu zcela zablokoval v pondělí odpoledne provoz na … AKTUALIZOVÁNO /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! Flag fotbalisté Příbram Bobcats zažívají další výjimečný rok. Po třech českých … SPORT Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Myslivost dnes zdaleka neznamená jen péči o zvěř a tradice předávané z generace na … NEPŘEHLÉDNĚTE Po deseti letech zpět — a rovnou ve velkém. Hornické slavnosti strhly Příbram i přes páteční déšť Po deseti letech zpět — a rovnou ve velkém. Hornické slavnosti strhly Příbram i přes páteční déšť Příbram má za sebou jeden z nejvýraznějších víkendů posledních let. Hornické slavnosti … FOTOGALERIE Březnické gulášování na starém kluzišti: Vůně, skvělá zábava a dvanáct soutěžních týmů přilákaly stovky lidí Březnické gulášování na starém kluzišti: Vůně, skvělá zábava a dvanáct soutěžních týmů přilákaly stovky lidí Šestý ročník oblíbeného Březnického gulášování proměnil uplynulou sobotu staré … FOTOGALERIE Pravomocné rozsudky k pádu domu v Hailově ulici: odpovědnost nese zhotovitel, nikoli LDM Group Pravomocné rozsudky k pádu domu v Hailově ulici: odpovědnost nese zhotovitel, nikoli LDM Group Pravomocné rozsudky Okresního soudu v Příbrami a Krajského soudu v Praze potvrdily, že …
Hřiměždice znovu ovládne adrenalin. Highjump letos přiveze evropskou špičku i rekordmana světa Hřiměždice znovu ovládne adrenalin. Highjump letos přiveze evropskou špičku i rekordmana světa Lom v Hřiměždicích se letos 7. a 8. srpna znovu promění v centrum adrenalinu a … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz