16. 7. svátek má Luboš




Studijní lavičky a rodinný koutek. To jsou další novinky v areálu Nový rybník

10. června 2019   (14:49)
Studijní lavičky a rodinný koutek. To jsou další novinky v areálu Nový rybník

Celkem tři nové studijní lavičky byly minulý týden umístěny v klidové zóně na Nováku. Další novinkou je právě dokončovaný rodinný koutek, který bude sloužit jako prostor pro rodinné oslavy a přátelská setkání


Lavičky byly umístěny v horní části Nového rybníka, v klidové zóně vedle mini kempu. „Místo pro klidovou zónu, bylo zvoleno mimo hlavní ruch kolem pláže a dětských hřišť, ale zase ne příliš daleko, aby bylo v přímém napojení na bistro a pláž,“ říká ředitel SZM Jan Slaba.

Studijní lavičky mají stříšku a boční stěny. Stříška zajistí stín a boční stěny zase izolují od okolního ruchu. „Lavičky mohou sloužit jak studentům, tak vášnivým čtenářům, nebo jen tak k odpočinku,“ doplňuje Slaba.

Oproti tomu rušnějším místem pro konání nejrůznějších oslav a sešlostí bude rodinný koutek. Nově vytvořené posezení pro rodiny s dětmi, ale nejen pro ně, vzniká v místě bývalých sprch. Tento prostor si bude možné pronajmout za účelem uspořádání rodinné oslavy, přátelského setkání a podobně. „Mimo tyto rezervace, bude rodinný koutek volně přístupný veřejnosti, v případě pronájmu je však nutno počítat s uvolněním prostoru,“ říká Slaba a dodává, že Sportovní zařízení města Příbram p. o. může na základě požadavku zapůjčit gril, nebo připravit catering v nedalekém bistru.

V Areálu Nového rybníka se na zahájení provozu připravuje také nové bistro, dokončuje se rozšíření minizoo a hotové je asfaltové napojení od parkoviště k In-line dráze. Sportovně rekreační areál Nový rybník je skvělým místem pro všechny. Najdete zde pláž, skluzavku, dětské vodní hřiště, obří trampolíny, bosou stezku, volnočasové hřiště, workout hřiště, skatepark, In-line dráhu, minizoo, půjčovnu sportovního vybavení a koloběžek, nový Adventure golf a další vyžití.

Navštěvujete areál Nového rybníka?





Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: SZM
autor: top








Další články

Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic Mníšek pod Brdy se opět zahalí do sváteční atmosféry. Od pátku 17. do neděle 19. … Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí Bývalý vápencový lom Alkazar mezi Berounem a Srbskem patří k nejzajímavějším místům v … TIP NA VÝLET Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste Léto v Příbrami letos ukazuje, že má fantazii i odvahu. Teploty, které se šplhají k … BLESKOVÁ ZPRÁVA Příbramsko v zajetí nehod: Tři zničená auta během dopoledne, posádky zachránili andělé strážní Příbramsko v zajetí nehod: Tři zničená auta během dopoledne, posádky zachránili andělé strážní Příbramské složky integrovaného záchranného systému mají od samotného rána plné ruce … AKTUÁLNĚ Tropické vedro ukončí v pátek studená fronta s citelným ochlazením Tropické vedro ukončí v pátek studená fronta s citelným ochlazením Česko čeká výrazný zlom v počasí. Příliv velmi teplého a vlhkého vzduchu od jihu … AKTUÁLNĚ Ulice Nádražní je od 16. července zcela uzavřena. Svah je v havarijním stavu, oprava bude technicky náročná Ulice Nádražní je od 16. července zcela uzavřena. Svah je v havarijním stavu, oprava bude technicky náročná Ulice Nádražní v Příbrami je od dneška (16. 7. 2026) zcela uzavřena. Důvodem je … AKTUÁLNĚ 800 dětí, 19 sezon a žádný tlak na výkon. Fotbalová školka Spartaku je příbramský unikát 800 dětí, 19 sezon a žádný tlak na výkon. Fotbalová školka Spartaku je příbramský unikát SK Spartak Příbram otevírá nový ročník fotbalové školky pro děti narozené v letech … SPORT Příbram kropí ulice, aby se ochladily. Vydrží to jen chvíli, říká místostarosta Příbram kropí ulice, aby se ochladily. Vydrží to jen chvíli, říká místostarosta V horkých dnech, kdy teploty v Příbrami stoupají k třiceti stupňům, vyrážejí do ulic … AKTUÁLNĚ Objevte kouzlo studánek: Víte, že existuje národní registr pramenů? Objevte kouzlo studánek: Víte, že existuje národní registr pramenů? Máte rádi chladivou, čistou a pramenitou vodu? Nejčastěji ji vyhledáváme někde na … ZAJÍMAVOSTI
Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Tenhle film lidé milují víc než všechny novinky. Proč? Nové filmy přicházejí každý týden. Premiéra střídá premiéru, streamovací služby chrlí … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz