13. 6. svátek má Antonín

Středočeští hasiči mají v důsledku větru stále nadprůměrný počet výjezdů

21. února 2022   (10:46)
Středočeští hasiči mají v důsledku větru stále nadprůměrný počet výjezdů
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Nejvíce zásahů měli hasiči v regionu ve čtvrtek, kdy vyjížděli k více než 800 případům, většinou šlo o spadlé stromy.


Středočeští hasiči mají v důsledku větru stále nadprůměrný počet výjezdů, dnes už zhruba 40. Nikdo se nezranil, pomáhají i dobrovolní hasiči. Situace je klidnější než v předchozích dnech, řekla dnes mluvčí středočeských hasičů Vladimíra Kereková.

"Většinou se jedná o pády stromů," uvedla Kereková a dodala, že další zásahy jsou například u uvolněných plechů na střechách a podobně. Hasiči dnes vyjížděli například do Kladna či Mladé Boleslavi, další hlášené události byly třeba na Příbramsku či v okrese Praha-západ.
Nejvíce zásahů měli hasiči v regionu ve čtvrtek, kdy vyjížděli k více než 800 případům, většinou šlo o spadlé stromy. Kvůli poruchám na vedení vysokého napětí byly v kraji desítky tisíc lidí bez dodávek elektrického proudu. Silný vítr foukal i koncem týdne, například v pátek večer a v sobotu vyjížděli hasiči přibližně ke čtyřem stovkám případů, výpadky proudu se dotkly několika tisíc domácností.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK
autor: Jakub Pečenka








Další články

Velký úspěch pro Příbram! Jednadvacetiletý zápasník z BC Příbram vybojoval titul mistra České republiky v MMA Velký úspěch pro Příbram! Jednadvacetiletý zápasník z BC Příbram vybojoval titul mistra České republiky v MMA Příbramský klub BC Příbram má nového mistra České republiky. Jednadvacetiletý zápasník … SPORT Příbram řeší bizarní problém: spodní prádlo spláchnuté ve veřejné toaletě vyřadilo WC z provozu. Příbram řeší bizarní problém: spodní prádlo spláchnuté ve veřejné toaletě vyřadilo WC z provozu. Jen pár hodin před začátkem Hornických slavností muselo město řešit nepříjemnou … Potkali jste zmiji nebo užovku? Potkali jste zmiji nebo užovku? Sezona je v plném proudu a když je příznivé počasí, vyráží do přírody stále více lidí. … POZNÁVÁME BRDY Březnici provoní kotlíky plné gulášů, chybět nebude hudba ani zábava Březnici provoní kotlíky plné gulášů, chybět nebude hudba ani zábava Milovníci gulášů, zbystřete! V sobotu 13. června se na Starém kluzišti v Březnici … NEPŘEHLÉDNĚTE Kdo může za drahé nemovitosti? A může za to vůbec někdo? Kdo může za drahé nemovitosti? A může za to vůbec někdo? Poslední dobou člověk slyší jednu větu skoro na každém kroku: „Ty ceny nemovitostí … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Tipy na víkend: Příbram zaplaví horníci z Čech i zahraničí Tipy na víkend: Příbram zaplaví horníci z Čech i zahraničí Na tento víkend připadá jedna z nejvýznamnějších akcí roku - 30. Setkání hornických … AKTUÁLNĚ V Příbrami startují Hornické slavnosti. Páteční koncerty zdarma, večer malá hornická paráda V Příbrami startují Hornické slavnosti. Páteční koncerty zdarma, večer malá hornická paráda Příbram v pátek 12. června po deseti letech znovu přivítá Hornické slavnosti. Město … KULTURA Městu dochází trpělivost. U Pátého hamru vyrostla černá skládka, popelnice ukryly další překvapení Městu dochází trpělivost. U Pátého hamru vyrostla černá skládka, popelnice ukryly další překvapení Nejen Příbram trápí černé skládky. Nelegální černou skládku v přírodě a popelnice plné … FOTO Most přes dálnici u Jíloviště půjde o víkendu k zemi Most přes dálnici u Jíloviště půjde o víkendu k zemi Most přes dálnici D4 u Jíloviště se bude bourat a na jeho místě vyroste nový. Důvodem … AKTUÁLNĚ
Z Pičína do Řitky: Pikantní pochod roku láká na 31 kilometrů recese i trasu pro kočárky Z Pičína do Řitky: Pikantní pochod roku láká na 31 kilometrů recese i trasu pro kočárky Legendární pochod s originálním názvem je zpět! Už v sobotu 13. června odstartuje 8. … TIP NA VÝLET
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz