17. 4. svátek má Rudolf




Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov

10. března 2018   (18:50)
Dalších 10 fotografií v galeriiŠtěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov

Včera v podvečer koncertoval Štěpán Kojan ke 20. výročí Ochrany fauny ČR v Hrachově.



Do přednáškového sálu Ochrany fauny ČR v Hrachově se včera vměstnalo téměř sto lidí, kteří si přišli poslechnout koncert Štěpána Kojana.

Frontman kapely Keks hýřil vtipem a netrvalo dlouho a celý sál se doslova klátil smíchy. Díky skvělé atmosféře nikdo neváhal se zpěvem, když zazněly ty nejznámější hity jako Černý oči, Mejdan, Víš, Pošťák, Móda, Proč holky pláčou a další.

Místo benešovské rockové kapely Keks, která vznikla v roce 1981, doprovázel včera Štěpána Kojana začínající benešovský hudebník Jaroslav Křížek. Publikum se muzikantům podařilo rozparádit natolik, že bylo ochotno se proměnit v motýly a společně třepotat křídly.

Koncert se vyvedl, domů šli všichni nadmíru pobaveni. „Na podzim se tu sejdeme zas, tentokrát uspořádáme koncert venku pod širým nebem,“ nechal se slyšet Pavel Křížek, ředitel Ochrany fauny ČR.
Do přednáškového sálu Ochrany fauny ČR v …

Fotogalerie

Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (1) Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (2) Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (3) Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (4) Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (5) Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (6) Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (7) Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (8) Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (9) Štěpán Kojan – frontman skupiny KEKS – roztančil Hrachov (10)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie V Příbrami začal Dvořákův festival, letos se posluchači přenesou do Británie Plzeňská filharmonie spolu s britskou violoncellistkou Laurou van der Heijdenovou … KULTURA Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Jak dopadl Speed Marathon na Příbramsku? Jaké jsou postihy za překročení rychlosti? Policisté na příbramských silnicích v rámci celostátní akce Speed Marathon ve středu … AKTUÁLNĚ Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly Řidiči si sami ukázali na problémová místa. Přesto stovky z nich šláply na plyn víc, než měly I když sami řidiči mohli navrhovat místa k měření rychlosti, bezmála tři sta z nich … VIDEO Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Máte doma octomilky? Tohle je důvod — a řešení, které opravdu funguje Octomilky. Malé, otravné a neuvěřitelně rychlé. Stačí jeden přezrálý banán, otevřená … ZAJÍMAVOSTI Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Benzin i nafta zlevnily o koruny. Nejlevněji natankujete stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte v Příbrami v rozmezí od 38,99 Kč do 41,59 Kč za litr. … AKTUÁLNĚ V Husově ulici náklaďák poškodil semafor V Husově ulici náklaďák poškodil semafor Ve čtvrtek 16. dubna po 15. hodině chvíli brzdila provoz v dopravní špičce nehoda. FOTO Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Drbákov–Albertovy skály: nejkrásnější vyhlídky středního Povltaví. Náročnější okruh, ale odměna stojí za to Skály, tisy, prudké svahy a výhledy, které vám zůstanou v hlavě ještě dlouho po … TIP NA VÝLET Zrod nové tradice? Březnický špacír zve na první kroky Zrod nové tradice? Březnický špacír zve na první kroky První ročníky bývají vždy trochu nejisté. Neví se, kolik lidí dorazí, jaké bude … NEPŘEHLÉDNĚTE Po jarním nádechu přinese studená fronta citelné ochlazení, hrozí i mrazy, na horách i sníh Po jarním nádechu přinese studená fronta citelné ochlazení, hrozí i mrazy, na horách i sníh Po několika dnech, kdy jaro konečně ukázalo přívětivější tvář, přijde výrazný obrat. … AKTUÁLNĚ
Kraj chce koupit školní budovu v Příbrami za 54 milionů. Město požaduje tvrdé podmínky Kraj chce koupit školní budovu v Příbrami za 54 milionů. Město požaduje tvrdé podmínky Středočeský kraj chce od města Příbrami odkoupit budovu střední školy v ulici Gen. R. … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz