Stavební část Junioru je dokončena. Procházku si můžete zpříjemnit točeným pivem nebo malinovkou
3. července 2020 (14:40)
foto: roslava Poláková tisková mluvčí SZM
Výdejní okénko bude v provozu celé léto, každý den od 13:00 do 18:00. Návštěvníci občerstvení mohou také využívat toalety v budově.
Od 3. července je pro návštěvníky inline dráhy a nejen pro ně, otevřené hladové okénko SeZaM bistra v Junior klubu, a to každý den od 13:00. Zpříjemněte si procházku zastavením se na zbrusu nové terase „Junáče“ a dejte si něco dobrého k pití i zakousnutí.
Stavební práce na Junior klubu jsou hotové, v minulém týdnu byla dokončena a vybavena inventářem i venkovní terasa. Program v Junioru jako takovém odstartuje v září, v současné době se dokončují práce na osvětlení, ozvučení a montáži vybavení.
Nyní je pro kolemjdoucí a sportovce otevřené občerstvení v podobě výdejního okénka. Toto okénko funguje jako doplňkový provoz SeZaM bistra v Areálu Nového rybníka, a to především pro kolemjdoucí, návštěvníky inline dráhy a také pejskaře, kterým je vstup do areálu zakázán.
V nabídce nápojů najdete kávu a chlazené nápoje, ale také točenou malinovku a 11° pivo. Z občerstvení si kromě klasického párku v rohlíku či hranolek můžete vybrat hned ze tří druhů tortill, včetně vegetariánské nebo třeba jen tak na chuť nachos chipsy se salsou.
Okénko bude v provozu celé léto, každý den od 13:00 do 18:00. Návštěvníci občerstvení mohou také využívat toalety v budově.
Okénko bude v provozu celé léto, každý den od 13:00 do 18:00. Návštěvníci občerstvení mohou také využívat toalety v budově.
foto: roslava Poláková tisková mluvčí SZM
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Bc. Miroslava Poláková tisková mluvčí SZM
autor: Jakub Pečenka
Další články
Nové dálnice v roce 2026: ŘSD otevře desítky kilometrů. Příbram na svůj obchvat zatím čeká
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánuje v roce 2026 zprovoznit téměř 40 kilometrů …
Adventní čas v Rožmitále nabízí bazárek, koncerty i mikulášskou nadílku
Rožmitál pod Třemšínem se v prosinci rozezní vánoční atmosférou. Město a místní …
Z druhé strany lavičky: Bedna není volnočasovka. Je to záchytný bod
Druhý díl ze série reportáží o nízkoprahových službách, terénní pomoci a životě bez …
Zimní Srdíčkové dny zaplaví Příbram. Usměvavá srdíčka pomohou nemocným dětem
Jen týden po skončení sbírky Srdce dětem se dobrovolníci znovu vydávají do ulic. …
Sledujte s námi online zasedání zastupitelstva, na programu bude pyrotechnika nebo změna územního plánu v lokalitě Fantova louka
Ve středu 3. prosince od 16:00 hodin se v jednacím sále na náměstí T. G. Masaryka (čp. …
ON-LINE PŘENOS
Vandalismus v Příbrami: Zničené i ukradené adventní dekorace, světelný beránek za 40 tisíc je pryč
Advent sotva začal a už se ptáme: zůstane nám vůbec něco z vánoční výzdoby do Vánoc? V …
FOTOGALERIE
Nehoda osobáku a nákladního vozu komplikují dopravu v křižovatce s Dobříšskou ulicí
V křižovatce silnic III/11417 a I/18 v Dobříšské ulici v Příbrami se stala ve středu …
Fantovu louku v Příbrami čeká změna. Zastupitelé budou ve středu řešit územní plán i stavební uzávěru
Na středečním 3. prosince zasedání zastupitelstva města Příbram se bude projednávat …
Nepříjemný budíček zažili obyvatelé Březnické ulice, zasahovali tam záchranáři a hasiči museli evakuovat
Do ulice najížděly sanity, hasičské vozy i policie, aby prověřili nahlášenou zvýšenou …
Stavba v Jiráskových sadech uzavře vjezd do ulice Gen. R. Tesaříka
Jiráskovy sady procházejí rozsáhlou rekonstrukcí, která zahrnuje i výkopové práce při …




