25. 2. svátek má Liliana




Stavba vodovodu k nové prodejně Lidl v Mníšku zkomplikuje nájezd na D4

26. března 2025   (14:20)
Stavba vodovodu k nové prodejně Lidl v Mníšku zkomplikuje nájezd na D4
foto: Ředitelství silnic a dálnic / ilustrační foto

V termínu od 1. do 30. dubna proběhne výstavba vodovodního a kanalizačního řadu k plánovanému supermarketu Lidl. Z toho důvodu bude částečná uzavírka nájezd na dálnici na Prahu i sjezdu z dálnice ze směru od Strakonic.


Od 1. dubna bude pak dopravu komplikovat oprava mostu na dálnici D4 u Kytína.Jízdní pruhy na mostě budou vedeny v systému 2+1 a podle potřeby se budou přehazovat.Komunikace pod mostem bude po celou dobu jeho rekonstrukce uzavřena. Z toho důvodu budou uzavřeny nájezd na Prahu a sjezd od Dobříše.

Objízdné trasy z Kytína:
Řidiči automobilů mohou při jízdě do Prahy využít silnici přes Mníšek pod Brdy, nebo najet na dálnici D4 ve směru na Dobříš a na Voznici se vrátit směr Praha.
Autobusové linky:
Linky jedoucí ve směru na Dobříš (317 a 319) použijí běžný nájezd na D4. Linky jedoucí ze směru od Dobříše najedou ve Voznici na takzvané Andělské schody.Oprava mostu by měla být dokončena do 30. října 2025.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Mníšek pod Brdy
autor: Karel Hutr








Další články

Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Příbramský Senior Point slaví velké jubileum. Je jediný ve Středočeském kraji a největší v Česku Jediná pobočka Senior Pointu ve Středočeském kraji je v Příbrami a slaví významné … ROZHOVOR Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Konec dešťů a příchod jara? Meteorologové hlásí na pátek až 17 °C! Pořádně deštivý víkend a mokrý start týdne máme za sebou. Český hydrometeorologický … Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Možná přijde i Karel Čapek. V Pivovaru Podlesí lákají na netradiční taneční večer Milovníci tance, kvalitní literatury i výborného piva, zpozorněte! 21. ročník … KULTURA Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Hasiči v Sedlčanech museli vyrazit do ambulance zachránit prst Nateklý prst, kovový prstýnek, který nejde sundat. A kdo pomůže? Hasiči! Vojenské lesy a statky: Brouk je na ústupu, pomáhá i satelit Vojenské lesy a statky: Brouk je na ústupu, pomáhá i satelit Všichni návštěvníci lesů nejen v CHKO Brdy si pamatují kalamitu, kterou způsobil … FOTOGALERIE Ranní chaos u příbramských škol: město chystá změny a plánuje „kiss and ride“ zóny Ranní chaos u příbramských škol: město chystá změny a plánuje „kiss and ride“ zóny Každé ráno se před příbramskými školami opakuje stejný scénář: kolony aut, zastavování … DOPRAVA Drony místo slz. 180 zachráněných srnčat — patron David Kraus podporuje sbírku Drony místo slz. 180 zachráněných srnčat — patron David Kraus podporuje sbírku Jen v loňské sezóně zachránili dobrovolníci z organizace Pomáháme srnčatům z.s. přes … ZVÍŘATA V Husově ulici porazilo auto chodce na přechodu V Husově ulici porazilo auto chodce na přechodu Před půl sedmou večer v pondělí 23. února byla nahlášena nehoda s chodcem v Příbrami v … AKTUALIZOVÁNO V Brdech je nová přírodní památka Kočka, chrání naleziště zkamenělin V Brdech je nová přírodní památka Kočka, chrání naleziště zkamenělin V Chráněné krajinné oblasti Brdy přibylo patnácté maloplošné zvláště chráněné území – … ZAJÍMAVOSTI
Smrtelná vzteklina se objevila u psa dovezeného do Evropy Smrtelná vzteklina se objevila u psa dovezeného do Evropy Státní veterinární správa (SVS) upozorňuje na závažný případ zavlečení vztekliny do …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz