25. 8. svátek má Radim

Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje

24. května 2019   (13:27)
Dalších 6 fotografií v galeriiStavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje

Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června


Kolaudace retail parku Fastmall na Evropské ulici v Příbrami u Lidlu proběhne již v příštím týdnu. Pak se dostanou ke slovu nájemníci, kteří budou mít celý měsíc na to, aby své prodejny zařídili a naplnili zbožím.

Otevření nákupního centra je v plánu na 25. června.

Skladba nájemníků se v průběhu stavby několikrát  změnila
„Stav, ze kterého jsme vycházeli při projektování stavby, byl původně jiný. Nájemců bylo méně, jiná byla i jejich skladba, zhruba 30 % se změnilo,“ uvádí pan Martin Sušeň z developerské společnosti Fastav, která výstavbu nákupního centra provádí. 

Nájemní smlouvu nakonec podepsal  Mountfield, Datart, SuperZoo, Pepco, Rossmann, Kik a Dr.Max.

U obchodního centra bylo vybudováno celkem 125 parkovacích míst, z toho 11 z nich bude vyhrazeno pro invalidy a rodiny s dětmi. Dalších devět míst bude určeno pro zaměstnance.

„Vysadili jsme 39 stromů. To je vlastně náhrada za to, co jsme byli nuceni pokácet. Byli zde stromy, které byly buď špatné, přerostlé, nebo vadily samotné stavbě. Musely být vybrány stromy, které jsou dostatečně odolné vůči tomuto prostředí, máme tu lípy a habry," dodává Sušeň.
 

Kolaudace retail parku Fastmall na Evropské …

Fotogalerie

Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje () Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (1) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (2) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (3) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (4) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (5)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mir foto japDalší články

Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Některé domácnosti v Příbrami jsou bez elektřiny Zaměstnanci energetické společnosti pracují na odstranění závady 24. srpna 2019   (19:29) Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Přijďte si poslechnout Olgu Lounovou. V Příbrami vystoupí zdarma Koncert se uskuteční v Hornickém muzeu v Příbrami. 24. srpna 2019   (15:18) V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika V Příbrami jsou lokality, kam se nedostane těžká hasičská technika Ani k jednomu z tzv. křížových domů se nedostane výšková technika. Kritických míst je však v Příbrami daleko více 24. srpna 2019   (12:10) Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Kvůli trvalému suchu skončí příští týden provoz plavebního výtahu na Orlíku Příští týden poklesne hladina vody pod hranici, která je potřebná pro provoz lodního výtahu 24. srpna 2019   (09:47) Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů Možnost uzavřít registrované partnerství využilo i několik příbramských párů V Příbrami dodnes uzavřelo registrované partnerství celkem šest párů. Jeden mužský a pět ženských 24. srpna 2019   (07:16) Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Příbramský soud poslal do vazby agresora, který vyhrožoval zabitím Obviněnému hrozí až tři roky ve vězení 23. srpna 2019   (18:33) Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Policisté se u Nového rybníka zaměřili na cyklisty Při preventivní akci “Na kole jen s přilbou“ policisté kontrolovali mimo jiné i povinné vybavení kola 23. srpna 2019   (15:33) Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí 23. srpna 2019   (13:38) Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Na pondělí 26. srpna je v plánu překop Balbínovy ulice Práce budou probíhat za provozu, omezena bude pouze autobusová doprava 23. srpna 2019   (11:12) Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Obviněnému z vraždy hrozí dvacet let ve vězení nebo i výjimečný trest Krajské státní zastupitelství tento týden podalo k soudu obžalobu 23. srpna 2019   (08:30)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz