25. 6. svátek má Ivan

Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje

24. května 2019   (13:27)
Dalších 6 fotografií v galeriiStavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje

Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června


Kolaudace retail parku Fastmall na Evropské ulici v Příbrami u Lidlu proběhne již v příštím týdnu. Pak se dostanou ke slovu nájemníci, kteří budou mít celý měsíc na to, aby své prodejny zařídili a naplnili zbožím.

Otevření nákupního centra je v plánu na 25. června.

Skladba nájemníků se v průběhu stavby několikrát  změnila
„Stav, ze kterého jsme vycházeli při projektování stavby, byl původně jiný. Nájemců bylo méně, jiná byla i jejich skladba, zhruba 30 % se změnilo,“ uvádí pan Martin Sušeň z developerské společnosti Fastav, která výstavbu nákupního centra provádí. 

Nájemní smlouvu nakonec podepsal  Mountfield, Datart, SuperZoo, Pepco, Rossmann, Kik a Dr.Max.

U obchodního centra bylo vybudováno celkem 125 parkovacích míst, z toho 11 z nich bude vyhrazeno pro invalidy a rodiny s dětmi. Dalších devět míst bude určeno pro zaměstnance.

„Vysadili jsme 39 stromů. To je vlastně náhrada za to, co jsme byli nuceni pokácet. Byli zde stromy, které byly buď špatné, přerostlé, nebo vadily samotné stavbě. Musely být vybrány stromy, které jsou dostatečně odolné vůči tomuto prostředí, máme tu lípy a habry," dodává Sušeň.
 

Kolaudace retail parku Fastmall na Evropské …

Fotogalerie

Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje () Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (1) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (2) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (3) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (4) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje (5)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mir foto japDalší články

Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu V pátek 21. června měli občané možnost předkládat připomínky ke stavbě obchvatu. Své námitky podalo i samotné město 25. června 2019   (12:52) Alka má nové vedení Alka má nové vedení Novou ředitelkou je Mgr. Lenka Mottlová, která má mnohaleté zkušenosti s řízením a rozvojem sociálních služeb pro cílovou skupinu osob se zdravotním postižením. 25. června 2019   (09:51) Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Při sobotních dopravních nehodách bylo zraněno 11 osob, pro pět z nich přilétl vrtulník 25. června 2019   (07:31) Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Venkovní bazén pojede tento týden ve víkendovém režimu a otevře již v 11 hodin 25. června 2019   (06:01) Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Dechová zkouška u dotyčného vykázala hodnotu bezmála tři promile alkoholu. 24. června 2019   (19:41) ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den V létě dojde k omezení provozu ORL v areálu I. Akutní případy ošetří ambulance na Zdaboři, ale pouze v některých dnech 24. června 2019   (16:19) Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Agresorovi hrozí deset let za mřížemi 24. června 2019   (13:59) Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Pro děti, které zůstávají v době prázdnin ve městě, zůstanou v době letních prázdnin otevřena některá školní hřiště 24. června 2019   (12:49) Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Společnost CVP Galvanika z Příbrami obsadila v prestižní soutěži "Ocenění českých lídrů" první místo za celý Středočeský kraj. 24. června 2019   (10:22) PR S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho Podle norem by v areálu muselo být několik desítek plavčíků. 24. června 2019   (08:32)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz