17. 6. svátek má Adolf

Staň se policistou a buď jedním z těch, kteří chtějí „POMÁHAT A CHRÁNIT“

6. ledna 2019   (19:10)
Staň se policistou a buď jedním z těch, kteří chtějí  „POMÁHAT A CHRÁNIT“
foto: pribram.cz

V letošním roce došlo k navýšení platu a od loňského roku je vyplácen novým policistům náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun.



Policie ČR neustále hledá nové kolegy na volná služební místa. Nabízejí práci v přímém výkonu služby, a to na obvodních odděleních nebo na dopravním inspektorátu. Jedná se o velmi zajímavé, rozhodně ne stereotypní zaměstnání. Důležité je umění jednat a také se umět rozhodovat, především jde o práci s lidmi.

V letošním roce došlo k navýšení platu a od loňského roku je vyplácen novým policistům náborový příspěvek, ve Středočeském kraji ve výši 150 tisíc korun.

Policistu si sami během dvanácti měsíců vyškolí. Na škole již pobírá základní plat ve výši 24 220 Kč hrubého, navíc má hrazen pobyt a stravu. Probíhá zde výuka zajímavých předmětů jako je kriminalistika, psychologie, právo, střelecká příprava aj. Po skončení základní odborné přípravy přechází nový policista do 3. platové třídy a na Příbramsku má bezmála 30 tisíc korun hrubého bez osobního příplatku.

Nabízejí - šest týdnů dovolené, kariérní postup (po odsloužených letech např. kriminální služba, operační střediska, Útvar rychlého nasazení), možnost dalšího vzdělání, bezúročné půjčky, příspěvky na pojištění, ozdravné pobyty, již po šesti letech služby nárok na odchodné, po 15 letech služby dokonce doživotní výsluhový příspěvek.

Základní podmínky:
* české občanství,
* věk nad 18 let,
* střední vzdělání s maturitou,
* bezúhonnost doložená opisem Rejstříku trestů,
* zdravotní, fyzická a osobnostní způsobilost (psychologické vyšetření) je zkoumána v průběhu přijímacího řízení ve víkendovém náborovém kempu.

Kdo chce prověřit své schopnosti a měl by zájem o práci u Policie ČR, může kontaktovat pracovníky v Příbrami na telefonu 974 879 400 nebo 727 966 947.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS.
autor: top








Další články

Restaurace U Bohéma v historickém centru Příbrami vás láká na tradiční kuchyni v nevšedním kabátu Restaurace U Bohéma v historickém centru Příbrami vás láká na tradiční kuchyni v nevšedním kabátu Příjemné tradiční prostředí, oblíbená obědová menu, zajímavý a nevšední à la carte, … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Zastupitelstvo ve středu řeší individuální dotace i prodej městských pozemků. Jednání můžete sledovat online Zastupitelstvo ve středu řeší individuální dotace i prodej městských pozemků. Jednání můžete sledovat online Příbramské zastupitelstvo se ve středu 17. června znovu sejde v jednacím sále na … ON-LINE PŘENOS Meteorologové vydali výstrahu před vysokými teplotami Meteorologové vydali výstrahu před vysokými teplotami Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) vydal výstrahu před vysokými a velmi vysokými … AKTUÁLNĚ Rekonstrukce ulice Na Leštině bude dokončena v červnu a otevře se dopravě Rekonstrukce ulice Na Leštině bude dokončena v červnu a otevře se dopravě V Příbrami se blíží do finále rozsáhlá rekonstrukce ulice Na Leštině. Radnice slibuje … AKTUÁLNĚ Příbramský Rasken Gym mezi elitou českého boxu. Po dvou a půl letech slaví historický úspěch Příbramský Rasken Gym mezi elitou českého boxu. Po dvou a půl letech slaví historický úspěch Poslední, 12. kolo Národní ligy boxu v pražském Radotíně přineslo Rasken Gymu skvělé … SPORT Dovolené jsou lákadlem pro zloděje, chraňte si svůj domov před vloupáním Dovolené jsou lákadlem pro zloděje, chraňte si svůj domov před vloupáním Léto je obdobím dovolených, výletů a pobytů na chatách. Právě v této době však bývají … KRIMI Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Desítky hasičů, záchranářů, strážníků a zdravotníků se v úterý 16. června zapojily do … AKTUÁLNĚ Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky V Dubně se chystá závod, který láme ego i svaly. Hasiči tu poběží, tahají, šplhají a … AKTUÁLNĚ Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Kriminalisté zadrželi tři muže a jednu ženu, kteří podle nich v Praze a později ve … KRIMI
Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Golfové jamky, hudba, drinky a noční obloha — tak bude vypadat pátek 19. června v … KULTURA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz