Spuštěno hlasování pro nejkrásnější obrázek z mateřské školky
3. dubna 2018 (10:10)
V měsíci březnu měly mateřské školky možnost zaslat nám dva nejpovedenější obrázky z každé třídy, malované na téma „Oblíbená kniha“. A dnes začínáme na našich stránkách hlasovat pro ten, který vás nejvíce osloví.
Autoři výtvarných děl, o které projevíte svými hlasy největší zájem, získají věcný dárek a pro každého žáčka ze třídy celkového vítěze máme připravenu novou reflexní vestičku, aby byla třída na vycházce v bezpečí.
O ten nejkrásnější obrázek můžete hlasovat ZDE. Pro hlasování v dalších dnech použijte rychlý přístup na našich webových stránkách. Stačí v záhlaví kliknout na ikonku holčičky s knihou.
Autoři výtvarných děl, o které projevíte svými hlasy největší zájem, získají věcný dárek a pro každého žáčka ze třídy celkového vítěze máme připravenu novou reflexní vestičku, aby byla třída na vycházce v bezpečí.
O ten nejkrásnější obrázek můžete hlasovat ZDE. Pro hlasování v dalších dnech použijte rychlý přístup na našich webových stránkách. Stačí v záhlaví kliknout na ikonku holčičky s knihou.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk
Další články
Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék
Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE
Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně …
KULTURA
Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí
Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci …
FOTOGALERIE
Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců
Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která …
AKTUÁLNĚ
Z Příbrami do ekvádorské džungle: Karolína Urbanová našla nový domov, syna i životní směr
Karolína Urbánová pochází z Příbrami a její jméno před lety rezonovalo internetem pod …
LIFESTYLE
Výstava na náměstí T.G.M. v Příbrami připomíná hornickou minulost města
Hornickou minulost města připomíná venkovní výstava, která je k vidění na náměstí T. …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Aby chleba zůstal na dosah: dotace pro malé obchody jsou zpět
Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo i letos výzvu dotačního programu Obchůdek …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Sucho se v Česku podepisuje i na lesích. Vítr situaci dál zhoršuje
Česko se potýká s narůstajícím suchem, které začíná výrazně zasahovat i lesní …
AKTUÁLNĚ
Veterinární správa zakázala desítky kojeneckých mlék. Obsahují nebezpečný toxin
Státní veterinární správa (SVS) zakázala uvádění více než čtyř desítek mléčných …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Ředitelka OUUPB Pavlína Caisová: Škola, která připravuje na život. V Příbrami pomáhají dětem najít vlastní cestu
Ředitelka Odborného učiliště, Praktické školy a Základní školy Příbram IV Pavlína …
ROZHOVOR





