Sportovní nadšenci mají v Rožmitále pod Třemšínem nový povrch na dvou kurtech
11. listopadu 2024 (16:30)
foto: MěÚ Rožmitál
Ve sportovně rekreačním areálu v Rožmitále pod Třemšínem mohou sportovci hrát oblíbený nohejbal a volejbal už na novém povrchu.
Ke konci října byla dokončena v areálu u koupaliště výměna umělého povrchu na víceúčelovém hřišti. "Sportoviště je přes sezonu opravdu hojně navštěvované a hřiště využívané. Vedení města proto rozhodlo o této investici s výměnou nového umělého povrchu zhruba za 600 tisíc korun. Aby nebyl tolik zatížen městský rozpočet, podařilo se na tuto rekonstrukci sportovního areálu získat dotaci ze Středočeského kraje," sdělil radní města Aleš Haluska.
Radnice navíc ze svého rozpočtu pořídila nové ochranné sítě, které už také zaměstnanci Technických služeb instalovali kolem areálu. Místo je oblíbené nejen mezi místními sportovci, ale i obyvateli celého regionu. Kromě dvou kurtů, kde se uskutečnila výměna povrchů, jsou součástí areálu i herní prvky pro děti a koupaliště. Nechybí ani možnost občerstvení v místní restauraci.
"Věřím, že nový povrch bude sloužit k oblíbenému nohejbálku i hráčům volejbalu dalších mnoho let," uvedl v radničním zpravodaji starosta Rožmitálu Pavel Bártl. Město tady pořádá spoustu společenských událostí pro rodiny, ale i pro širokou veřejnost, včetně pálení čarodějnic nebo již tradiční akce místních rybářů a myslivců s výlovem rybníku, nabídkou rybích i zvěřinových specialit a koncertem Rožmitálské Venkovanky.
"Věřím, že nový povrch bude sloužit k oblíbenému nohejbálku i hráčům volejbalu dalších mnoho let," uvedl v radničním zpravodaji starosta Rožmitálu Pavel Bártl. Město tady pořádá spoustu společenských událostí pro rodiny, ale i pro širokou veřejnost, včetně pálení čarodějnic nebo již tradiční akce místních rybářů a myslivců s výlovem rybníku, nabídkou rybích i zvěřinových specialit a koncertem Rožmitálské Venkovanky.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / Karel Hutr
autor: Karel Hutr
Další články
Spropitné v Česku čeká změna. Sedm procent bez daně a levnější nealko
Spropitné, které už nebude viset v šedé zóně, levnější nealko v restauracích a návrat …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Auto narazilo do stromu v Obecnické ulici, na místo letěl vrtulník
V Obecnické ulici zasahovaly v úterý 10. března těsně po 15. hodině všechny složky …
AKTUALIZOVÁNO
Mladé ženy v první linii. Sexuální obtěžování zůstává v práci podceňovaným problémem
Se sexuálním obtěžováním na pracovišti se v České republice setkala přibližně pětina …
Paratriatlonista Tománek chystá extrémní sezonu. Dva ironmany za dva dny i boj o světové tituly
Paratriatlonista Jan Tománek představil své sportovní plány na rok 2026. …
SPORT
Překročili jsme hranici, o které se nám dřív ani nesnilo.
Dosáhli jsme na metu, kterou jsme v historii pribram.cz ještě nikdy nepřekročili: více …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nafta už překročila čtyřicetikorunovou hranici
Motoristé v Česku v posledních dnech znovu připlácí za tankování. Ceny benzínu i nafty …
AKTUÁLNĚ
Fanoušci mohou rozhodnout. Sportovec Příbramska 2025 vstupuje do finále
Anketa Sportovec Příbramska 2025 míří do svého finále a právě teď mají slovo také …
ANKETA
Slyšíte ten podivný zvuk z výšin? To krajinou znovu táhnou jeřábi popelaví
Začátek jara v naší krajině často neoznamují jen první květy nebo zpěv skřivanů. Možná …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Pozor na podomní „řemeslníky“. Policie varuje hlavně seniory
Policisté upozorňují na případy podomních „řemeslníků“, kteří se pohybují po městech a …
Motorka spadla při nakládání. A pak si sama zavolala pomoc
Stačila chvilka nepozornosti při nakládání motocyklu a v Dobříši byl hned poplach. …
ZAJÍMAVOSTI




